KST Rakovník D - So. Rakovník A 3:15
Domácí nastoupili v městském derby bez svých opor, a tak muziku tvrdil pouze Lepka, jenž si poradil s Cibulkou a v závěru i 11:9 v koncovce pátého setu s Jansou. Za vítěze nepoznal hořkost porážky pouze Čermák, i když v duelu s Lepkou otáčel nepříznivý stav 2:1 a v rozhodujícím setu pak soupeře přehrál 11:5.

So. Olešná A - So. N. Strašecí A 12:6
V úvodu zápasu domácí vydělali na singlech Kreidla a Procházky s Rovným, které se pokaždé rozhodovaly v pěti setech. Fabinger pak proti Kreidlovi snižoval na 6:4, ale pak přišel rozhodující nástup Olešné i díky dvouhrám Bařtipán - Červený 3:2 a Procházka - Fabinger 3:2. Úspěch slavili vyrovnanější domácí i bez Lédla, hosty poslaly k porážce dvě nuly na kontě Červeného i Brožka.

So. Hředle A - So. Nesuchyně A 6:12
Střetnutí tradičních stolnětenisových rivalů zvládli hosté lépe díky druhé polovině zápasu a bezchybnému výkonu dvojice Hetto a Šerák. Hředelští pak mohli jen litovat singlů Dvořáček - Hetto, Vitner - Krob a Novák - Hetto, které pro sebe v pěti setech rozhodli Nesuchynští.

RC Rakovník A - KK Rakovník 1:17
Na jeden jediný bod dosáhli hráči RC v úvodní čtyřhře. KK Rakovník upevnil své vedoucí místo, naopak RC Rakovník zatím jen vzpomíná na krásnější dny z historie. Oporami vítězů byli opět Štengl s Círem a KK naznačil, že obhajobu okresního titulu myslí vážně.

So. Křivoklát A - So. Janov A 7:11
Asi nejsledovanější duel, ve kterém Janov potvrdil mírnou úlohu favorita a připsal si velmi cenné body v boji o záchranu. Nejvíce se dařilo Amlerovi se čtyřmi úspěchy, o jeden méně získal Dráždil, jenž podlehl pouze Brožkovi, když už vedl 2:0 na sety.

So. Lány B - So. Krupá A 16:2
Za poslední celek tabulky bodoval Mrázek, který si v pěti setech potvrdil výkonnost proti P. Moravcovi ml., jenž pak v závěru utkání porazil Jirkovského. Jinak velmi slušně vedený zápas, podle kterého lánská rezerva prošla utkáním jako nůž máslem.