Hlavní roli tohoto večera sehraje šest zápasů v boxu, koho uvidíme?
Střetnou se Češi proti Němcům. Soupeři přijedou z oddílu Verein Weimar a budou jim přiděleni váhově podobní borci, z nich určitě dva budou z našeho mateřského oddílu. Těšit se můžete na Denise Bartoše, Josefa Štětku z Rakovníka, ale třeba také na známého sympaťáka z Berouna Reného Molíka.

Který zápas bude slibovat velkou podívanou?
Určitě všechny. Zajímá nás kondice našich boxerů, ale také jsme zvědaví na souboj Jakuba Ditricha, který váží 120 kilo, a jeho německý soupeř na tom bude podobně (kolem 110 kg).

Představíte také dětský box jako každý rok?
Ano, tentokrát vystoupí jako předzápas dva svěřenci ze školy v Kněževsi, kde budeme otevírat novou boxernu.

Kromě boxu, bude se ještě v nějaké disciplíně naplno zápasit?
Ano, rakovnický Zelenka, který se po letech k boxu vrátil a zase jezdí na závody, v ringu předvede natvrdo zápas v kick boxu, to bude taky zajímavé.

Na pozvánce je i MMA Kladno, uvidíme něco speciálního z tohoto soudku?
Ukázku nám v tomto směru předvede Alexandr Cverna, který je mistrem ČR v MMA.

Z Kladna to podle všech zpráv nebude všechno…?
Překvapením večera bude určitě Kateřina Šmejkalová (Aerobic dancers Kladno), která vyhrála čerstvě nejen sportovkyni Středočeského kraje, ale pyšní se také titulem mistryně ČR i Evropy.

Za 150 Kč na místě bude k vidění ale ještě mnohem víc, doplňte nám program a my už se netrpělivě těšíme.
Jako každý rok nebude chybět Aerobic club Angels Rakovník, Profi fitness Millenium Rakovník, TS power cheers Rakovník, sebeobrana Rakovník a spousta dalších. Od 19 hodin budeme připraveni zásobovat vás adrenalinem, zábavou i krásnou podívanou.