HBC Rakovník - TJ Snack Dobřany 2:4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )

Po bezbrankovém vyrovnaném úvodu po přestávce poprvé zahrozili hosté, ale Koláček během dvou minut našel na jejich vedení odpověď po Kučabově přihrávce, v další šanci se útok Koloc, Kučaba, Koláček objevil hned vzápětí, ale gólman byl na místě.

Na 1:2 tak stačili zvýšit hosté, ale hned v úvodu třetí třetiny, která byla nejdramatičtější, vyrovnal Tlustý a na dobřanskou branku se řítili Malý se Schierlem, pak i Malý sám, ale bez úspěchu, naopak dobřanský obránce trefil tři minuty před koncem šibenici jinak vynikajícího Hubálka a v poslední minutě hosté ještě výhru pečetili čtvrtou brankou.

HBC Rakovník - TJ Tatran Třemošná 0:6 ( 0:2, 0:3, 0:1)

Od začátku byl více zaměstnán Hubálek než jeho protějšek Hrdlička a hosté trestali Rakovník hlavně z přesilovek. Ve druhé třetině pak Koláček snižoval na 3:1, ale rozhodčí nakonec gól neuznali. Individuální průnik Malého pak skončil těsně nad brankou, nevedlo se ani Kučabovi, a tak domácí zůstali tentokrát nejen bez bodů, ale i bez gólové radosti.

Spokojený nebyl ani trenér Roman Němeček: „V prvním utkání jsme sice nepodali špatný výkon, ale neproměnili jsme šance za nerozhodného stavu a to se nám vymstilo. Třemošná, která patří ke špičce soutěže, byla nad naše současné síly, vyhrála zaslouženě, i když na našem kontě nula být určitě nemusela.“

HCB Rakovník: Hubálek, Polakovič - Koláček, Cafourek, Boháč, Pospíchal, Prajzler, Schierl, Koloc, Malý, Tlustý, Kučaba, Šik, Šnejdar. Trenér Roman Němeček. (kol)