Po porážkách v semifinále je v nejlepší formě nezastihly ani zápasy o bronz, a tak si z haly Bohemians Praha přivezly jen nechtěné bramborové placky.
Starší žákyně pod vedením trenérky Ivy Hudečkové nastoupily v boji o finále proti pražské Slavii, se kterou v základní části prohrály dvakrát jen o jedinou branku, zbytečně zakřiknutě a hned v první pětiminutovce dvakrát inkasovaly.

Pak sice Hrachová napravila penaltový nezdar alespoň jednou trefou do černého, slávistický brankostroj se však zastavil až za stavu 8:1.

Podobný průběh měl i zápas o bronzové medaile proti HC Hostivař, kdy soupeřky vedly už 3:0, Hrachová pak proměnila trestný roh, ale porážce 1:7 se HC 1972 neubránil. Spokojena nebyla ani trenérka Iva Hudečková: „Holky dnes hrály pod svoje možnosti, nedařilo se jim přenést pokyny na hřiště, jako tým předvedly nejhorší výkon za celou halovou sezonu, bohužel zrovna v rozhodujících zápasech.“

Trenér Pavel Hraba přivedl mladší žákyně do semifinále proti Hradci Králové, ve kterém hlavně v prvním poločase Rakovník nestačil vzdorovat a podlehl jedinou brankou V. Kopřivové 1:5.

Po přestávce se hra vyrovnala, Náglová vstřelila druhý úspěch, ale finálové dveře zůstaly zavřené. V duelu poražených semifinalistů pak HC 1972 změřil síly s Hostivaří, podobně jako starší žákyně podlehl 2:8, když výsledek korigovala dvakrát V. Kopřivová.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ
1. SK Slavia Praha
2. HC 1946 Praga
3. HC Hostivař
4. HC 1972 Rakovník
5. Slavia Hradec Králové
6. HC Mnichovice
7. TJ Plzeň-Litice

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
1. Slavia Hradec Králové
2. HC 1946 Praga
3. HC Hostivař
4. HC 1972 Rakovník
5. SK Slavia Praha
6. HC Mnichovice

MIROSLAV KOLOC