VK Kladno – VK Rakovník 2:3 (-23, -25, 20, 22, -11); 0:3 (-18, -20, -22)

Rakovničtí junioři nastoupili proti Kladnu sice s chutí do hry, ale brzy prohrávali už 2:0 na sety. Poté ale přišel obrat. Kladno sebejistě zvolnilo tempo a naopak Rakovničtí o poznání přidali. Najednou to bylo 2:2 a na řadu přišel tie–break. Ten si hostující šestka v klidu ohlídala a připsala si tak celkové vítězství 2:3.

Do druhého utkání proti domácím už Rakovník nastoupil plně soustředěný a klidnou bezproblémovou hrou kráčel za vítězstvím. V utkání dostali příležitost také hráči mimo základ a určitě své trenéry nezklamali. Po deseti odehraných duelech jsou Rakovničtí třetí.

„Řekl bych, že výsledek prvního utkání neodpovídá dění na hřišti. Kladno hrálo jen pokud naši nehráli naplno, pak mezi jeho hráči propukaly emoce a nervy. Vítězství jsou tak naprosto zasloužená,“ konstatoval trenér Brich.

Rakovník: Černý, Fojtík, Frélich, Zelený, Brich, Šteidl, Mejtský, Rázek. Trenéři: Michal Kriško st., Jan Brich.

EMĚ Mělník – Sokol Nové Strašecí 3:0

Kaučuk Kralupy – Sokol Nové Strašecí 1:3

Nejprve kadetky z Nového Strašecí nastoupily proti Mělníku, ale než se rozkoukaly, prohrávaly 11:0. Pak se více zapojily do hry, na dotažení však už bylo pozdě. Ve druhém a třetím setu se až do 15 bodů hrálo naprosto vyrovnaně, ale mělnické hráčky měly v koncovkách setů jistější prsty.
Druhé utkání přineslo hráčkám Nového Strašecí velkou radost. Už první set byl jejich jednoznačnou záležitostí, ale ve druhém se propadly do černé díry – vedly už 11:21, ale najednou útlum a prohraný set 25:23. Naštěstí ve zbývajících dvou setech zase vládly palubovce ony, a tak se mohou zaslouženě radovat z vítězství.

Nové Strašecí: Adamcová, Tučková, Pošmourná, Šebková, Konopásková, Koulová, Soukupová, Křivánková. Trenér: Atanasios Siskos.
Kadetky pokračují 6. prosince v Komárově, juniory čeká cesta do haly v Příbrami. Tento týden vstoupí do zimní části KP také družstva juniorek DDM Rakovník a o týden později starších žákyň DDM Rakovník.