So. Rakovník B - KK Rakovník 7:11
Po vyrovnaných deblech domácí ještě udrželi krok díky výhře Mladého nad Fojtíkem 3:2, ale první trhák hostů obstaraly dvouhry Čermák-Štengl 2:3, Jerhot-Koloc 1:3 a Mladý-Cír 0:3.Náskok udrželi hosté až do závěru, z domácích se nejlépe vedlo Hlavatému a Čermákovi, za KK byli bezchybní Štengl s Círem.

So. N. Strašecí A - So. Lány C 11:7
Domácí prakticky v nejsilnější sestavě rozhodli zápas v polovině utkání, kdy Brožek přehrál Kosára, Libovický Lažnovského a Fabinger v pěti setech Sláničku.Nejlepším lánským hráčem byl opět Szabo, který prohrál pouze s Fabingerem a na účet svého týmu připsal tři body a spolu se Sláničkou bodoval i ve čtyřhře.

So. Olešná A - SK Přílepy A 8:10
Dramatický duel rozhodla dvojice Muller s Jílkem, která dohromady nasbírala osm bodů, a to ještě Jílek prohrál s Bařtipánem o dva míčky v pátém setu.Za stavu 4:8 přidal důležitý bod i Kutílek výhrou nad Procházkou, na 6:10 pak zvyšoval Muller 3:0 proti Procházkovi.

RC Rakovník A - So. Rakovník A 11:7
Hosté se ujali vedení, když za stavu 1:1 po čtyřhrách Jansa ml. zdolal Dupače, ale pak zasáhlo do vývoje hlavně duo Hejda s Krůtou a otočili až na 5:4.Šestý bod přidal Dupač v pěti setech s Cibulkou, stejně si vedl i Smitka proti Jansovi ml.Desátý bod pak získal Dupač trpělivou obranou proti Stiborovi.

So. Nesuchyně A - So.Krupá A 11:7
Domácí už vedli 4:0, ale pak vyhrál dvakrát J.Mrázek nad Šebkem a Krobem a Kapoun si také s Krobem poradil 11:9 v rozhodujícím setu.Za stavu 6:6 Hetto rozdrtil J.Mrázka 3:0, Šerák stejným poměrem Kapouna a Krob bodoval 3:2 proti M.Mrázkovi.

So. Janov A - So. Hředle A 7:11
Lídr soutěže začal v Janově impozantně 0:4, první bod získal až Dráždil nad Dvořáčkem.Naději pak vykřesal znovu Dráždil 3:2 s Novákem, ale hosté si už výhru vzít nenechali, desátý bod získal Novák ve čtyřech setech proti Fricovi.

MIROSLAV KOLOC