FBC Rakovník - FBC Včely DDM Praha 2 5:7 (2:2/2:3/1:2)

Rakovník vstoupil do zápasu na výbornou, když se konečně trefila stálice Fišer. Ač stabilní lídr týmu, čekal na svůj první gól až do posledního kola. Bohužel Rakovník nebyl dostatečně důsledný a svými chybami daroval soupeři snadný obrat. Hrál se vyrovnaný zápas a skóre se přelévalo ze strany na stranu, silné i slabé momenty předváděly oba celky na hřišti. Včely nicméně oplývaly větším pohybem a bojovností. Laxní přístup a jednoduché ztráty stály Rakovník tři body, které si soupeř v závěru zápasu vzal.

Radek Humr 0+1

Blue Horses Stochov B - FBC Rakovník 5:4pn (0:3/1:0/3:1)

Hráčům Rakovníka se vstup do utkání proti tradičnímu soupeři vydařil skvěle. Drželi míček na svých holích a po ztrátách následovalo důsledné bránění. V průběhu první třetiny soupeře mačkali na jeho polovině a výsledkem bylo poměrně rychlé vedení 3:0, které odpovídalo obrazu hry.

Těžko říct, co se s hráči po první třetině stalo, ale do zbytku zápasu nastoupil jiný tým, který kompletně ztratil energii, moment překvapení, dokonce i bojovnost. K tomu se přidalo trestuhodné neproměňování šancí. Naopak inkasovaná branka vrátila Stochov do zápasu, co hůř, znamenala ukázkový obrat. Nakonec zápas skončil 4:4, a nájezdy v pátém kole lépe zvládli modří a získali druhý bod.

Jakub Koláček 2+0

Václav Vích 0+2

Tomáš Kříček 1+0

Sestava: Pikeš/Vyskočil - Kříček, Čech, Humr, Kochánek - Koláček, Fišer, Vích, Somol, Pyskatý

Lukáš Pyskatý: „Sezóna se nepovedla a je potřeba si nasypat popel na hlavu. V mnoha zápasech chybělo štěstí, ale na to se to nedá svádět. Důležité je, že jsem měl pocit, že s tím všichni chtějí něco udělat, aby se to příští rok neopakovalo. Určitě bude potřeba dost věcí změnit a tou první musí být jiný tréninkový proces, jelikož laxní přístup z něj, se následně promítnul do naší hry. Druhá věc je určitě šíře kádru, na které je postavený A tým a určitá konkurence od hráčů z B týmu.“