HC Hostivař -HC 1972 Rakovník
1:1 (0:1)

Úvod utkání vyšel lépe hostům, před brankou domácí gólmanky Andráškové několikrát zahřmělo hlavně z hokejek Hanzlové a Čermákové, ale blesk v podobě gólu v tropickém počasí diváci neviděli. Až ve 21.minutě Hanzlová, nejlepší kanonýrka soutěže, prošla domácí obranou jako nůž máslem a vstřelila svůj jubilejní třicátý gól v letošním ročníku. Za stavu 0:1 domácí pozemkářky přece jen po přestávce zatlačily Rakovník na jeho polovinu, první šance Neplechové šla ještě těsně mimo, ale ve 47. minutě se dočkali i domácí příznivci, kdy si Neplechová dobře naběhla na centrovaný míček a poslala ho pohotovou tečí na 1:1. Závěrečná dvacetiminutovka patřila opět hostům, Rakovník střílel šest trestných rohů, ale bez úspěchu. „Bod je cenný, chyběly nám dvě hráčky, a přes velké vedro hráčky vydržely hrát zodpovědně celý zápas,“ okomentoval utkání trenér Luboš Čermák.

Sestava HC 1972: Wittmannová - Čermáková, Kolocová, Fojtíková, Holubová, Nová, Vorlová, Hrachová, Hanzlová K., Hanzlová M.