HBC Kolín – HBC Rakovník 3:6 (1:0, 1:0, 1:6)
Domácí se sice ujali již tříbrankového vedení, když skórovali v každé třetině. Tou dobou už do konce duelu zbývalo pouze jedenáct minut! Nečekaný obrat načal při dvojnásobné přesilovce prudkou střelou Pospíchal – 3:1. V následném výhodě jednoho hráče dostal hosty do zápasu Tlustý – 3:2. Za další dvě minuty srovnal Lisner a o dalších šedesát vteřin později dostal Rakovník do vedení ten samý hráč – 3:4. Hned po vhazování si druhou branku připsal i Tlustý – 3:5. Účet utkání uzavřel při domácí hře bez brankáře střelou přes celou hrací plochu Prask – 3:6.

„Vůbec jsme nezačali dobře, ale díky bojovnosti jsme přivezli důležité body. Výhru věnujeme trenéru Němečkovi, který náhle onemocněl,“ uvedl vedoucí mužstva Miroslav Tlustý.

Rakovník: O. Tvarůžek – Pospíchal, Cíl, Náprstek, Tlustý, Boháč, M. Lisner, M. Prask, Lomberský, Polakovič. Mužstvo vedl: Jakub Boháč.