I. třída - 22. kolo
KST Rakovník D - So. Hředle B 12 : 6 (39 : 25)
- Kapoun O. 4, Adamczuk J. st. 4, Froněk P. 3 (3), Podestát J. 0, čtyřhra Adamczuk J. st. – Kapoun O.
- Vitner K. 1 + 1WO, Polášek M. 1, Martínek J. 1, Vitner R. 1, čtyřhra Vitner K. – Vitner R.
So. Rakovník B - So. Kroučová A 11 : 7 (36 : 27)
- Zach F. 4, Mladý V. 3, Stibor J. 2, Sosna P. 2
- Beránek J. 3, Hájek M. 2, Kováčik J. 0, Fejfar V. 0, čtyřhry Hájek M. – Fejfar V. a Beránek J. - Kováčik J.
So. Nesuchyně B - So. Nové Strašecí A 3 : 15 (15 : 48)
- Štindl R. 2, Barsa T. 1, Vopravil M. 0, Micura D. 0
- Pittner K. 4, Červený Z. 4, Fabinger F. 3, Hrdý S. 2, čtyřhry Fabinger F. - Pittner K. a Červený Z. – Hrdý S.
So. Olešná A - So. Nesuchyně A 7 : 11 (29 : 40)
- Procházka T. 3, Itner R. 2, Vít V. 1, Hubka M. 0, čtyřhra Procházka T. – Itner R.
- Hetto T. 4, Šerák M. 3, Šebek V. 2, Krob M. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
RC Rakovník A - So. Lány C 9 : 9 (40 : 31)
- Hejda L. 3, Niezgoda R. 3, Smitka L. 2, Kolář M. 0, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R.
- Kosár E. 3, Lážnovský J. 2, Běloušek D. 2, Hrbek D. 1, čtyřhra Lážnovský J. - Kosár E.
SK Pšovlky A - KST Rakovník E odloženo

1. KST Rakovník D 22 22 0 0 0 297:99 66
2. So. Olešná A 22 17 2 3 0 256:140 58
3. So. Nesuchyně A 22 13 2 7 0 234:162 50
4. So. Kroučová A 22 12 2 8 0 208:188 48
5. KST Rakovník E 21 12 2 7 0 214:164 47
6. So. N. Strašecí A 22 11 3 8 0 221:175 47
7. So. Lány C 22 8 2 12 0 190:206 40
8. SK Pšovlky A 21 8 2 11 0 166:212 39
9. So. Rakovník B 22 7 0 15 0 146:250 36
10. RC Rakovník A 22 6 2 14 0 191:205 36
11. So. Hředle B 22 6 1 15 0 161:235 35
12. So. Nesuchyně B 22 0 0 22 0 74:322 22

II. třída - 16. kolo
So. Rakovník C - So. Olešná B 7 : 11 (33 : 42)
- Mladý V. 3, Folk J. 3, Lukeš Z. 0, Jerhot J. 0, čtyřhra Mladý V. – Folk J.
- Kreidl P. 3, Itner R. 3, Vít V. 2, Hubka M. 2, čtyřhra Itner R. – Hubka M.

II. třída - 12. kolo
So. Rakovník C - B. SDH Lubná 13 : 5 (44 : 22)
- Mladý V. 3 + 1WO, Lukeš Z. 3, Folk 2, Jerhot J. 2, čtyřhry Folk J. – Mladý V. a Lukeš Z. – Zach F.
- Koutník P. 3 (3), Pokorný M. 1, Volevecký M. 1, Burgerová L. 0
SK Pavlíkov A - So. Janov A 10 : 8 (35 : 29)
- Mika Martin 4, Gebhart L. 2, Mika L. 2, Jílek J. 1, čtyřhra Mika Martin – Mika L.
- Pacourek R. 3, Fric J. 2, Sladkovský J. 2, Houdek P. st. 0, čtyřhra Fric J. – Pacourek R.
SK Skryje A - So. Olešná B 9 : 9 (34 : 31)
- Jedlička J. 4, Rybáček L. 2, Jedlička M. 1, Švarc J. 1, čtyřhra Rybáček L. – Jedlička J.
- Kreidl P. 3, Itner R. 3, Vít V. 2, Folber J. 0, čtyřhra Itner R. – Kreidl P.
So. Nové Strašecí B - So. Křivoklát A 14 : 4 (47 : 19)
- Libovický V. 4, Libovický P. 4, Libovický R. 3, Bouček J. 2, čtyřhra Libovický P. – Libovický V.
- Hauner M. 2, Jaroš L. 1, Povolný J. 0, Štěpnička J. 0, čtyřhra Hauner M. – Povolný J.
TJ Čistá A - Žst. Rakovník 13 : 5 (43 : 20)
- Bezstarosti V. 3, Kadavý V. 3, Bedenk P. 3, Lepka M. 2, čtyřhry Bedenk P. – Bezstarosti V. a Kadavý V. – Lepka M.
- Jílek R. 4, Franěk F. 1, Chovan D. 0, Chvojan J. 0
SK Přílepy - R. Třtice A 17 : 1 (52 : 13)
- Jiříček J. 4, Havel V. 4, Kutílek J. 4, Jílek J. 4, čtyřhra Jílek J. – Jiříček J.
- Vidrich F. 0, Eis J. 0, Libovický T. 0, Novotný M. 0, čtyřhra Eis J. – Novotný M.

Konečná tabulka
1. So. N. Strašecí B 22 19 2 1 0 284:112 62
2. SK Přílepy 22 15 3 4 0 247:149 55
3. SK Pavlíkov A 22 14 3 5 0 221:175 53
4. So. Olešná B 22 11 5 6 0 221:175 49
5. TJ Čistá A 22 10 5 7 0 206:190 47
6. So. Janov A 22 11 2 9 0 210:186 46
7. So. Rakovník C 22 10 2 10 0 210:186 44
8. So. Křivoklát A 22 10 2 10 0 189:207 44
9. SK Skryje A 22 6 3 13 0 169:225 37
10. Žst. Rakovník 22 5 1 16 0 160:236 33
11. B. SDH Lubná 22 4 2 16 0 152:242 32
12. R. Třtice A 22 2 0 20 0 105:291 26

III. třída - 12. kolo
So. Rakovník D - So. Hředle C 6 : 12 (28 : 40)
- Zelenka V. 2, Folk J. 2, Renč Z. 1, Pondělíček F. 0, čtyřhra Folk J. – Zelenka V.
- Vitner K. 4, Vitner R. 4, Bečvář M. 2, Vyskočil J. st. 1, čtyřhra Vitner K. – Vitner R.
FC Jesenice - So. Kroučová B 9 : 9 (45 : 31)
- Kotek P. 3, Novotný A. 2, Polák M. 2, Růžička A. 1, čtyřhra Devera L. – Polák M.
- Fejfar V. 3, Milotová A. 2, Staněk V. 2, Píša J. 1, čtyřhra Fejfar V. - Píša J.
So. Křivoklát B - So. Olešná C 15 : 3 (50 : 12)
- Novák F. 3 + 1WO, Štěpnička J. 2 + 1WO, Lysý V. 2 + 1 WO, Šnídl J. 2 + 1WO, čtyřhry Novák F. – Šnídl J. a Štěpnička J. – Lysý V. WO
- Bařtipán J. 3, Folber J. 0, Vaic M. 0
So. Srbeč A - So. Všetaty A 8 : 10 (30 : 34)
- Hlad P. 3, Jung R. 3, Zelenka Z. 1, Dvořák K. 1
- Herink M. 4, Gebhart V. 2, Uhrin P. 2, Hornof P. 0, čtyřhry Uhrin P. – Hornof P. a Herink M. – Gebhart V.
RC Rakovník B - SK Pavlíkov B 8 : 10 (33 : 38)
- Kronich O. 4, Cír J. 2, Spurný P. 1, čtyřhra Kronich O. – Spurný P.
- Mika Marcel 2 + 1WO, Polák M. 2 + 1WO, Pelc P. 1 + 1WO, Vodrážka T. 0 + 1WO, čtyřhra Polák M. – Vodrážka T. WO
SK Pšovlky B - SK Hřebečníky 12 : 6 (43 : 26)
- Koleníková D. 4, Nachtigal V. st. 3, Mayer F. 1, Čechová E. 1 (3), Netrh V. 1 (1), čtyřhry Nachtigal V. st. – Mayer F. a Koleníková D. – Netrh V.
- Hlaváček J. 2, Kolský V. 2, Hejný P. 1, Jirouš P. 1

Konečná tabulka
1. So. Olešná C 22 15 6 1 0 249:146 58
2. SK Pšovlky B 22 14 3 5 0 223:173 53
3. RC Rakovník B 22 15 1 6 0 227:169 53
4. So. Hředle C 22 12 4 6 0 219:177 50
5. So. Všetaty A 22 8 7 7 0 202:194 45
6. So. Rakovník D 22 9 4 9 0 192:204 44
7. SK Hřebečníky 22 8 4 10 0 189:207 42
8. So. Kroučová B 22 6 6 10 0 175:221 40
9. FC Jesenice 22 7 4 11 0 193:203 40
10. So. Srbeč A 22 8 2 12 0 187:208 40
11. SK Pavlíkov B 22 7 1 14 0 177:219 37
12. So. Křivoklát B 22 2 0 20 0 142:254 26

IV. třída - 20. kolo
SK Skryje B - R. Třtice B 1 : 17 (10 : 53)
- Barták R. 1, Krauz J. 0, Barták D. 0, Hůla V. 0
- Vidrich F. 4, Vondra P. 4, Eis J. 4, Halíř D. 3, čtyřhry Eis J. – Halíř D. a Vondra P. – Vidrich F.
IV. třída - 22. kolo
SK Slabce - So. Branov 12 : 6 (40 : 22)
- Čekal V. 3, Zuda A. 3, Tomášek R. 3, Němeček P. 2, čtyřhra Tomášek R. – Čekal V.
- Mencl M. 4, Horn J. 1, Kruba V. 0, Pokorný J. 0, čtyřhra Horn J. – Pokorný J.

IV. třída - 12. kolo
So. Lány D - So. Hředle D 8 : 10 (36 : 39)
- Hrbek D. 3, Běloušek D. 2, Stolár D. 2, Moravcová A. 1
- Vyskočil J. ml. 3, Dvořák J. 3 (3), Vitner T. 2, Novák T. ml. 0 Vyskočil J. st. 0 (1), čtyřhry Vitner L. – Vyskočil J. ml. a Dvořák J. – Novák T. ml.
Velká Buková A - So. Skřivaň 10 : 8 (40 : 35)
- Rezek J. 4, Matějovský V. st. 4, Svoboda P. 1, Matějovský V. ml. 0, čtyřhra Svoboda P. – Rezek J.
- Ledvinka M. 2, Broum Z. 2, Gebhart F. 2, Hůla F. 1 (2), Megerle M. 0 (2), čtyřhra Megerle M. – Gebhart F.
So. Všetaty B - SK Šanov 7 : 11 (30 : 41)
- Kalík J. 3, Hrach R. 2, Herink O. 1, Pešek L. 0, čtyřhra Pešek L. – Kalík J.
- Kapoun M. 4, Hlavata J. 3, Wachtel R. 2, Dobrý F. 1 (3), Wachtel J. 0 (1), čtyřhra Wachtel J. – Hlavata J.
So. Srbeč B - SK Skryje B odloženo

So. Janov B - SK Slabce 6 : 12 (31 : 41)
- Veselský P. 2, Sladkovský J. 2, Macek Z. 1 (3), Houdek P. st. 0, Pacourek J. 0 (3), čtyřhra Pacourek J. – Sladkovský J.
- Tomášek R. 4, Němeček P. 3, Čekal V. 2, Zuda A. 2, čtyřhra Němeček P. – Zuda A.
So. Branov - R. Třtice B 10 : 8 (35 : 33)
- Mencl M. 4, Kruba V. 3, Horn J. 1, Šípek M. 0 (2), Pokorný J. 0 (2), čtyřhry Kruba V. – Mencl M. a Horn J. – Pokorný J.
- Vidrich F. 3, Eis J. 2, Videmann P. 2, Vondra P. 1

1. SK Šanov 22 19 1 2 0 263:133 61
2. So. Janov B 22 18 2 2 0 266:130 60
3. SK Slabce 21 18 1 2 0 256:122 58
4. So. Všetaty B 22 14 1 7 0 224:172 51
5. So. Branov 22 11 3 8 0 237:159 47
6. R. Třtice B 21 11 3 7 0 217:161 46
7. So. Hředle D 22 9 2 11 0 181:215 42
8. So. Skřivaň 22 7 2 13 0 163:233 38
9. Velká Buková A 22 5 2 15 0 166:230 34
10. So. Lány D 21 5 2 14 0 162:216 33
11. So. Srbeč B 21 1 1 19 0 106:272 24
12. SK Skryje B 20 1 0 19 0 81:279 22

V. třída - 17. kolo
So. Lány E - So. Nové Strašecí D 2 : 16 ( 8 : 51)
- Hrbek D. 1, Matoušek F. 0, Trpáková K. 0, čtyřhra Hrbek D. – Matoušek F.
- Bouček J. 3 + 1WO, Bünter M. 3 + 1WO, Libovický R. 3 + 1WO, Hartman M. 2 + 1WO, čtyřhra Bouček J. – Bünter M. WO
V. třída - 12. kolo
ST Nouzov - So. Hředle E 10 : 8 (35 : 36)
- Polák T. 3 (3), Sušánka L. 2, Franěk M. 2, Polák Jiří 1, Bečvář M. 1 (1), čtyřhra Polák T. – Sušánka L.
- Vyskočil J. ml. 3, Hrbek M. 2, Skoupý J. 2, Vyskočil J. st. 0, čtyřhra Skoupý J. – Vyskočil J. ml.
Velká Buková B - TJ Čistá B 4 : 14 (22 : 46)
- Kafka L. 2, Matějovský P. 1, Štefan Z. 1, Duchoň R. 0
- Kašpar P. 4, Zeman J. 4, Plincner L. 2, Richter P. 2, čtyřhry Kašpar P. – Plincner L. a Zeman J. – Richter P.
So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí D 6 : 12 (24 : 43)
- Šiška J. 3, Šíma R. 1, Durčiak J. 1, Jaroš M. 0, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
- Bünter M. 4, Bouček J. 3, Libovický R. 3, Valchář P. 1, čtyřhra Bouček J. – Bünter M.
So. Nové Strašecí C - So. Lány E odloženo
So. Janov C - SK Pavlíkov C 7 : 11 (29 : 40)
- Wágnerová A. 3, Konopásek F. 1, Šorsáková V. 1, Mrázek J. 1, čtyřhra Konopásek F. - Wágnerová A.
- Mika Marcel 4, Mika T. 2, Truksa M. 2, Grech N. 2, čtyřhra Mika Marcel – Mika T.
SK Pšovlky C - R. Třtice C 13 : 5 (43 : 28)
- Kadeřábek D. 4, Nachtigal V. st. 3, Čechová E. 3, Růžička J. 1, čtyřhry Nachtigal V. st. – Kadeřábek D. a Čechová E. – Růžička J.
- Vojtík P. 2, Vondra J. 2, Halenková P. 1, Svobodová L. 0

1. So. N. Strašecí D 22 19 2 1 0 303:91 62
2. So. Hředle E 22 17 2 3 0 277:119 58
3. So. Křivoklát C 22 15 3 4 0 241:155 55
4. ST Nouzov 22 15 2 5 0 251:145 54
5. TJ Čistá B 22 11 4 7 0 222:172 48
6. SK Pšovlky C 22 11 2 9 0 198:198 46
7. R. Třtice C 22 9 2 11 0 193:203 42
8. So. Lány E 21 9 2 10 0 191:187 41
9. So. Janov C 22 5 1 16 0 121:275 33
10. Velká Buková B 22 3 4 15 0 127:269 32
11. SK Pavlíkov C 22 3 2 17 0 138:258 30
12. So. N. Strašecí C 21 0 2 19 0 94:284 23

Turnaje
Oddíl stolního tenisu TJ Rekrea Třtice pořádá v neděli 27. března 2016 ve Společenském sále OÚ Třtice XVII. ročník tradičního „Velikonočního turnaje". Prezentace je od 8:00 hod. v místě konání turnaje.

Oddíl stolního tenisu Sokol Křivoklát pořádá v sobotu 2. dubna 2016 v herně So. Křivoklát „Velikonoční turnaj". Prezentace je od 8:00 do 8:30 hod. v místě konání, zahájení turnaje je v 8:30 hod. Zúčastnit se mohou hráči hrající maximálně Okresního přeboru I. třídy a pozvaní hráči. Základní kola se hrají ve skupinách, poté se hraje vyřazovacím způsobem. Vklad do turnaje je 100,-- Kč.

Oddíl stolního tenisu Sokol Lány pořádá v sobotu 26. března 2016 v herně So. Lány „Memoriál Jindry Skály. Prezentace je od 8:30 do 9:00 hod. v místě konání, zahájení turnaje je v 9:00 hod. Zúčastnit se mohou hráči okresu Rakovník, Budečské župy a pozvaní hráči. Kategorie 40 – 50 let, 50 – 60 let, 60 – 70 let a nad 70 let.

III.třída – konečná tabulka
IV.třída
V.třída