I. třída – 15. kolo

So. Olešná A – So. Lány C 12:6 (41:24) – Šebek T. 4, Lédl J. 3, Procházka T. 2 (3), Kočovský T. 1, čtyřhry Šebek T. – Procházka T. a Kočovský T. – Lédl J. – Jirkovský V. 3, Běloušek D. 1 + 1WO, Trpák R. 1, Běloušek D. 0, TJ Čistá – So. Rakovník A 1:17 (14:51) – Bedenk P. 1, Kadavý V. 0, Bezstarosti V. 0, Musil M. 0 – Jansa S. st. 4, Čermák L. 4, Stibor J. 4, Jansa S. ml. 3, čtyřhry Jansa S. ml. – Stibor J. a Jansa S. st. – Čermák L., So. Hředle B – So. Janov A odloženo , So. Rakovník B – KST Rakovník E 2:16 (12:50) – Mladý V. 1, Sosna Petr 0 + 1WO, Lukeš Z. 0, Jerhot J. 0 – Kapoun O. 4, Lepka M. 4, Adamczuk Janusz 3, Froněk P. 3 (3), čtyřhry Adamczuk Janusz – Kapoun O. a Lepka M. – Froněk P. , SK Pavlíkov A – So. Nesuchyně A 8:10 (31:36) – Mika Martin 3, Gebhart L. 2, Mika L. 2, Mrzena J. 0, čtyřhra Gebhart L. – Mrzena J. – Šerák M. 4, Hetto T. 3, Šebek V. 1, Barsa T. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M., So. Nové Strašecí A – RC Rakovník A 10:8 (33:25) – Pittner K. 3, Libovický P. 2, Červený Z. 2, Libovický V. 2 (3), čtyřhra Libovický P. – Pittner K. – Hejda L. 3 + 1WO, Smitka L. 3, Kolář M. 0, Cafourek M. 0, čtyřhra Smitka L. – Hejda L.

1. KST Rakovník E ⋌14 14 0 0 0 192:60 42
2. So. Rakovník A ⋌14 12 1 1 0 188:64 39
3. So. Olešná A ⋌14 10 0 4 0 153:99 34
4. So. Hředle B ⋌13 9 1 3 0 147:87 32
5. So. Nesuchyně A ⋌14 8 1 5 0 134:118 31
6. So. Lány C ⋌14 8 0 6 0 135:117 30
7. So. N. Strašecí A ⋌14 6 1 7 0 124:128 27
8. RC Rakovník A⋌ 14 5 1 8 0 120:132 25
9. So. Janov A⋌13 4 1 8 0 113:121 22
10. SK Pavlíkov A ⋌14 3 0 11 0 98:154 20
11. So. Rakovník B ⋌14 0 1 13 0 48:204 15
12. TJ Čistá⋌ 14 0 1 13 0 42:210 15

II. třída – 15. kolo

SK Přílepy – So. Hředle C 8:10 (33:36) – Havel V. 3, Jílek J. 2, Jiříček J. 2, Holý V. 1 (2), Kutílek J. 0 (2) – Martínek J. 3, Polášek M. 3, Vitner R. 1, Dvořáček J. 1 (2), Vyskočil J. ml. 0 (2), čtyřhry Dvořáček J. – Vitner R. a Polášek M. – Martínek J., So. Nesuchyně B – So. Nové Strašecí B 10:8 (35:32) – Micura D. 2, Staněk M. 2, Jílek M. 2, Vopravil M. 2, čtyřhry Micura D. – Staněk M. a Jílek M. – Vopravil M. – Libovický P. 4, Zíma M. 4, Rovný P. 0, Bujdák P. 0, Žst. Rakovník – FC Jesenice 13:5 (41:27) – Jílek R. 4, Chovan D. 4, Chvojan J. 2, Franěk F. 2, čtyřhra Chovan D. – Jílek R. – Polák M. 2, Kotek P. 2, Růžička A. 0, Klekner V. 0, čtyřhra Růžička A. – Klekner V., So. Rakovník C – R. Třtice A 13:5 (45:29) – Miller F. 3, Folk J. 3, Zach F. 3, Kratochvíl M. 2, čtyřhry Miller F. – Zach F. a Folk J. – Kratochvíl M. – Vidrich F. 2, Jirák M. 2, Novotný M. 1, Videman F. 0 , SK Skryje A – SK Pšovlky B odloženo, So. Křivoklát A – So. Olešná B 3:15 (19:49) – Povolný J. 1, Jaroš L. 1, Hauner M. 1 (3), Štěpnička 0 (3) – Kreidl P. 4, Hubka M. 3 + 1WO, Itner R. 3 + 1WO, Bařtipán J. 1, čtyřhry Kreidl P. – Itner R. a Bařtipán J. – Hubka M.

1. So. Rakovník C ⋌14 11 3 0 0 181:71 39
2. So. Olešná B ⋌13 10 3 0 0 158:76 36
3. So. Hředle C ⋌13 9 2 2 0 138:96 33
4. SK Přílepy ⋌14 8 2 4 0 156:96 32
5. So. N. Strašecí B ⋌14 6 5 3 0 138:114 31
6. So. Křivoklát A ⋌14 6 2 6 0 121:131 28
7. R. Třtice A⋌ 14 3 3 8 0 109:143 23
8. Žst. Rakovník ⋌14 3 2 9 0 107:145 22
9. SK Pšovlky B ⋌13 3 3 7 0 88:146 22
10. FC Jesenice ⋌13 2 1 10 0 92:142 18
11. SK Skryje A ⋌12 2 2 8 0 83:133 18
12. So. Nesuchyně B ⋌12 3 0 9 0 69:147 18

III. třída – 15. kolo

So. Olešná C – TTC Nové Strašecí odloženo, SK Hřebečníky – So. Křivoklát B 14:4 (46:19) – Tomášek R. 4, Hejný P. 4, Hlaváček J. 3, Jirouš P. 1, čtyřhra Tomášek R. – Jirouš P. a Hejný P. – Hlaváček J. – Novák F. 2, Šnídl J. 1, Štěpnička J. 1, Lysý V. 0, So. Hředle D – So. Janov B 7:11 (31:41) – Bečvář M. 2 + 1WO, Vitner T. 1, Vyskočil J. ml. 1, Dvořák J. 1, čtyřhra Dvořák J. – Bečvář M. – Benda J. 4, Pacourek R. 3, Sladkovský J. 3, Veselský P. 0 (3), čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J., So. Lány D – ST Nouzov A odloženo, So. Rakovník D – So. Všetaty A 15:3 (48:16) – Zach F. 4, Pitař M. 4, Zajíc V. 2 (2), Pondělíček F. 2 (2), Zelenka V. 1, čtyřhry Zajíc V. – Zelenka V. a Zach F. – Pitař M. – Herink M. 1, Gebhart V. 1, Hrach R. 1, Uhrin P. 0, B. SDH Lubná – RC Rakovník B odloženo

1. ST Nouzov A ⋌12 11 0 1 0 156:60 34
2. So. Olešná C ⋌13 9 2 2 0 149:85 33
3. So. Rakovník D ⋌14 9 0 5 0 139:113 32
4. TTC Nové Strašecí ⋌13 8 1 4 0 123:111 30
5. SK Hřebečníky ⋌14 5 3 6 0 116:136 27
6. So. Lány D ⋌13 5 4 4 0 119:115 27
7. B. SDH Lubná ⋌11 7 1 3 0 108:90 26
8. So. Všetaty A ⋌13 5 3 5 0 111:123 26
9. So. Janov B ⋌14 5 2 7 0 123:129 26
10. So. Křivoklát B ⋌14 2 2 10 0 91:161 20
11. So. Hředle D ⋌14 2 2 10 0 98:154 20
12. RC Rakovník B ⋌13 0 2 11 0 89:145 15

IV. třída – 16. kolo

Velká Buková A – So. Všetaty B 7:11 (32:42) – Svoboda P. 3, Matějovský V. st. 2, Rezek J. 1, Matějovský V. ml. 0, čtyřhra Matějovský V. st. – Matějovský V. ml. – Pešek L. 4, Kalík J. 3, Herink O. 2, Bureš L. 1, čtyřhra Herink O. – Kalík J., 17. kolo: Velká Buková A – So. Branov 11:7 (42:27) – Matějovský V. ml. 3, Rezek J. 3, Matějovský V. st. 2, Svoboda P. 2, čtyřhra Svoboda P. – Rezek J. – Mencl M. 4, Kruba V. 1, Pokorný J. 1, Šípek M. 0, čtyřhra Mencl M. – Kruba V., So. Všetaty B – So. Křivoklát C 11:7 (41:29) – Herink O. 3, Kalík J. 3, Bureš L. 2, Pešek L. 1 + 1WO, čtyřhra Herink O. – Kalík J. – Hošek P. 3, Šiška J. 2 (3), Šíma R. 1, Durčiak J. 0, čtyřhra Šíma R. – Šiška J., So. Kroučová – SK Pavlíkov B 14:4 (44:20) – Fejfar V. 4, Kováčik J. 3, Staněk V. 3 Jelínek P. 2, čtyřhry Fejfar V. – Kováčik J. a Jelínek P. – Valeš M. – Pelc P. 2, Mika Marcel 2, Mika T. 0, Mašek V. 0, So. Hředle E – R. Třtice B 8:10 (32:30) – Dvořák J. 4, Skoupý J. 2, Mauer L. 1, Vyskočil J. st. 0, čtyřhra Mauer L. – Skoupý J. – Vidrich F. 3, Vondra P. 2, Eis J. 2, Videman F. 2, čtyřhra Vidrich F. – Vondra P., ST Nouzov B – SK Skryje B 12:6 (43:22) – Steffl J. 4, Devera L. 3, Zeman J. 2, Nachtigal V. st. 1 (2), Polák Jiří 0 (2), čtyřhry Zeman J. – Devera L. a Nachtigal V. st. – Steffl J. – Zíma P. 3, Šmíd Z. 2, Slepička V. 1, Frojda M. 0 (3), Šmíd P. 0 (1), So. Janov C – SK Pšovlky C 5:13 (24:43) – Macek Z. st. 2, Pacourek J. st. 2, Dušek V. 1, Houdek P. st. 0 – Švejkovský Z. 4, Čechová E. 3, Kadeřábek D. 2, Růžička J. 2, čtyřhry Kadeřábek D. – Švejkovský Z. a Čechová E. – Růžička J., So. Nové Strašecí C – SK Šanov 12:6 (42:27) – Bünter M. 4, Videmann P. 4, Bujdák P. 1 + 1WO, Doubravský P. 1, čtyřhra Bouček J. – Bünter M. – Hlavata J. 3, Wachtel R. 1, Malecký V. 1, Kapoun M. 0, čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Hlavata J. – Malecký V.

1. So. N. Strašecí C⋌ 16 16 0 0 0 220:68 48
2. So. Kroučová ⋌16 14 0 2 0 196:92 44
3. SK Šanov⋌ 16 12 0 4 0 182:106 40
4. ST Nouzov B⋌ 15 11 1 3 0 178:92 38
5. R. Třtice B ⋌15 10 2 3 0 169:101 37
6. SK Skryje B ⋌16 8 0 8 0 132:156 32
7. So. Všetaty B ⋌16 6 1 9 0 122:166 29
8. So. Hředle E ⋌16 5 3 8 0 133:155 29
9. So. Branov ⋌16 5 2 9 0 122:166 28
10. SK Pšovlky C ⋌16 5 1 10 0 113:175 27
11. So. Janov C ⋌16 5 1 10 0 113:175 27
12. SK Pavlíkov B ⋌16 4 0 12 0 109:179 24
13. Velká Buková A ⋌16 4 0 12 0 111:177 24
14. So. Křivoklát C⋌16 0 1 15 0 98:190 17

V. třída – 15. kolo

Velká Buková B – So. Lány E 10:8 (33:32) – Kafka L. 4, Štefan Z. 3, Zika J. 2, Šťastný F. 0, čtyřhry Kafka L. – Štefan Z. – Matoušek F. 3, Cibík P. 2, Chalupa J. 1, Tlustý M. 1, čtyřhra Chalupa J. – Tlustý M., So. Nesuchyně C – So. Nové Strašecí D 1:17 (4:53) – Pátek R. 1, Kafka V. 0, Pátek Š. 0, Chládek D. 0 – Vyskočil Z. 4, Dundr M. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 3, čtyřhry Vyskočil Z. – Dundr M. a Doubravský P. – Pokorný J. , B. TTC Rynholec B – So. Janov D 15:3 (49:16) – Fejfar T. 4, Píša J. 4, Halenková P. 4, Vondra J. 2, čtyřhra Píša J. – Fejfar T. – Wágnerová A. 1, Mrázek J. ml. 1, Fuxa R. 0, Pacourek M. 0, čtyřhra Pacourek M. – Mrázek J. ml., B. TTC Rynholec A – R. Třtice C 14:4 (42:23) – Špička A. 3, Batelka D. 3, Dundrová G. 3, Špička M. 3, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G. – Eis J. 4, Svobodová L. 0, Vojtík P. 0, Vožech J. 0, SK Skryje C – So. Skřivaň 1:17 (10:52) – Krauz J. 1, Hošek P. 0, Hůla V. 0, Špaček M. 0 – Broum Z. 4, Němeček P. 4, Gebhart F. 4, Megerle M. 3, čtyřhry Broum Z. – Němeček P. a Gebhart F. – Megerle M., ST Nouzov C – So. Olešná D 8:10 (32:30) – Šťastný D. 2, Demchuk M. 2, Polák Jiří 2, Polák Josef 1, čtyřhra Demchuk M. – Polák Jiří – Folber J. 4, Pavlíček V. 4, Svoboda D. 1, Těšínský Matouš 0 (3), Těšínský Martin 0 (1), čtyřhra Pavlíček V. – Folber J.

1. So. Skřivaň ⋌14 13 1 0 0 196:56 41
2. So. N. Strašecí D⋌ 14 10 3 1 0 159:93 37
3. B. TTC Rynholec A ⋌14 10 3 1 0 177:75 37
4. B. TTC Rynholec B ⋌14 10 2 2 0 179:73 36
5. ST Nouzov C ⋌14 7 1 6 0 134:118 29
6. Velká Buková B ⋌14 4 3 7 0 113:139 25
7. R. Třtice C ⋌14 4 2 8 0 109:143 24
8. So. Lány E ⋌14 4 2 8 0 103:149 24
9. So. Janov D ⋌14 3 3 8 0 104:148 23
10. So. Olešná D ⋌14 3 2 9 0 96:156 22
11. SK Skryje C ⋌14 3 1 10 0 65:187 21
12. So. Nesuchyně C ⋌14 1 1 12 0 77:175 17