II. třída - 9. kolo

So. Lány C - Žst. Rakovník 15 : 3 (47 : 17)
- Moravec P. ml. 4, Lážnovský J. 3, Kosár E. 3, Slánička P. 3, čtyřhry Slánička P. – Lážnovský J. a Kosár E. – Moravec P. ml.
- Jílek R. 3, Franěk F. 0, Chovan D. 0, Chvojan J. 0
So. Křivoklát B - So. Rakovník C 11 : 7 (41 : 30)
- Mika M. 3, Dolejš J. 3, Mika L. 2, Štěpnička J. 1, čtyřhry Mika L. – Mika M. a Štěpnička J. – Dolejš J.
- Procházka V. 3, Kratochvíl M. 2, Zach F. 2, Sosna P. 0
RC Rakovník B - SK Přílepy B 9 : 9 (37 : 37)
- Brabcová A. 2, Cafourek M. 2, Pavlík M. 2, Kolář M. 2, čtyřhra Brabcová A. – Cafourek M.
- Havel V. 2, Mayer F. 2, Zajíc V. 2, Adamczuk J. 2, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
TJ Čistá A - So. Hředle B 6 : 12 (26 : 43)
- Lepka M. ml. 4, Bedenk P. 1, Bezstarosti V. 0, Zeman J. 0, čtyřhra Lepka M. ml. – Zeman J.
- Bečvář M. 3, Polášek M. 3, Martínek J. 3, Vitner K. 2, čtyřhra Polášek M. – Vitner K.
So. Rakovník B - So. Nové Strašecí B 9 : 9 (41 : 36)
- Mladý V. 4, Čermák L. 2, Pitař M. 1, Hlavatý V. 0, čtyřhry Čermák L. – Pitař M. a Mladý V. – Hlavatý V.
- Červený Z. 3, Zíma M. 2, Vlášek O. 2, Brožek M. 2
So. Olešná B - volno

1. So. Rakovník B 9 8 1 0 0 114:48 26
2. So. Hředle B 8 7 0 1 0 92:52 22
3. So. N. Strašecí B 9 4 3 2 0 90:72 20
4. So. Olešná B 8 6 0 2 0 88:56 20
5. SK Přílepy B 8 5 1 2 0 80:64 19
6. RC Rakovník B 8 4 1 3 0 70:74 17
7. TJ Čistá A 8 2 0 6 0 65:79 12
8. So. Lány C 8 1 1 6 0 64:80 11
9. So. Rakovník C 8 1 1 6 0 50:94 11
10. So. Křivoklát B 8 1 1 6 0 49:95 11
11. Žst. Rakovník 8 1 1 6 0 48:96 11

III. třída - 9. kolo

SK Skryje A - So. Nesuchyně B 10 : 8 (40 : 31)
- Švarc J. 2, Jedlička J. 2, Jedlička M. 2, Pour J. 2, čtyřhry Švarc J. – Jedlička J. a Jedlička M. – Pour J.
- Vopravil M. 4, Barsa T. 4, Micura D. 0, Jílek M. 0
So. Křivoklát C - So. Kroučová A 6 : 12 (31 : 42)
- Pavlíček J. 2, Šíma R. 1, Durčiak J. 1, Šiška J. 1, čtyřhra Pavlíček J. – Durčiak J.
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 3, Jelínek P. 3, Valeš M. 2, čtyřhra Jelínek P. – Valeš M.
SK Pšovlky A - So. Všetaty A 13 : 5 (45 : 26)
- Folk J. 4, Netrh V. 3, Hospodářský J. 3, Hubka M. 2, čtyřhra Netrh V. – Hospodářský J.
- Herink M. 3, Gebhart V. 1, Kalík J. ml. 0, Herink O. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
SK Hřebečníky - TJ Čistá B 11 : 7 (39 : 27)
- Tomášek M. 3, Hejný P. 3, Jirouš P. 2, Krůta J. 1, čtyřhry Tomášek M. – Hejný P. a Jirouš P. – Krůta J.
- Lepka M. st. 4, Zlechovec E. 2, Šajner J. 1, Sixta J. 0
So. Olešná C - So. Janov B 14 : 4 (48 : 26)
- Svoboda V. 4, Folber J. 3, Bařtipán J. 3, Kočovský L. 2 (3), Červenka J. 0 (1), čtyřhry Kočovský L. – Svoboda V. a Folber J. – Bařtipán J.
- Amler Mar. 2, Šobek L. 2, Ryska P. 0, Ryska L. 0
So. Rakovník D - SK Skryje B odloženo

1. SK Pšovlky A 9 8 1 0 0 109:53 26
2. So. Kroučová A 9 8 0 1 0 99:63 25
3. SK Skryje A 9 7 0 2 0 100:62 23
4. So. Rakovník D 8 6 1 1 0 100:44 21
5. So. Olešná C 9 3 2 4 0 73:89 17
6. SK Skryje B 8 4 1 3 0 72:72 17
7. So. Všetaty A 9 3 1 5 0 80:82 16
8. SK Hřebečníky A 9 3 0 6 0 68:94 15
9. So. Nesuchyně B 9 3 0 6 0 73:89 15
10. TJ Čistá B 9 2 2 5 0 65:97 15
11. So. Janov B 9 1 1 7 0 63:99 12
12. So. Křivoklát C 9 0 1 8 0 52:110 10

IV. třída - 9. kolo

R. Třtice B - SK Pšovlky B 8 : 10 (32 : 35)
- Kolek V. 4, Vitner R. 2, Nedvěd D. 1 (3), Urbanovič V. 0, Vožechová M. 0 (1), čtyřhra Vožechová M. – Kolek V.
- Švejkovský Z. 3, Šulitka O. 3, Koleníková D. 2, Čech J. 1, čtyřhra Koleníková D. – Čech J.
So. Nesuchyně C - R. Třtice A 1 : 17 (17 : 53)
- Barsa J. 1, Kapoun M. 0, Češka F. 0, Hynek L. 0
- Libovický T. 4, Vidrich F. 4, Halíř D. 4, Eis J. 3, čtyřhry Libovický T. – Vidrich F. a Eis J. – Halíř D.
Loko Lužná - So. Krupá B 11 : 7 (43 : 28)
- Vajnar L. 4, Štrougal L. ml. 3, Korcina D. 1, Hájek J. 1 (1), Komínek O. 0 (3), čtyřhry Vajnar L. – Korcina D. a Hájek J. – Komínek O.
- Veselský P. 3, Macek Z. st. 2, Svoboda V. 1, Bureš J. 1
SK Pavlíkov - RC Rakovník C 7 : 11 (33 : 42)
- Jílek J. 2, Pelc Petr 2, Mrzena J. 1, Mika M. 0, čtyřhry Pelc Př. – Jílek J. a Pelc Petr – Mika M.
- Pýcha H. 4, Štysová G. 3, Kolár M. 2, Cír J. 2
So. Kroučová B a B. Lubná - volno

1. B. Lubná 7 7 0 0 0 105:21 21
2. Loko Lužná 7 7 0 0 0 96:30 21
3. RC Rakovník C 8 6 0 2 0 91:53 20
4. R. Třtice A 8 5 0 3 0 83:61 18
5. SK Pavlíkov 7 5 0 2 0 84:42 17
6. SK Pšovlky B 8 3 0 5 0 59:85 14
7. R. Třtice B 8 2 0 6 0 52:92 12
8. So. Krupá B 7 1 0 6 0 44:82 9
9. So. Kroučová B 7 1 0 6 0 34:92 9
10. So. Nesuchyně C 7 0 0 7 0 18:108 7

V. třída - 9. kolo

SK Pšovlky C - SK Skryje C 8 : 10 (32 : 35)
- Šulitka V. 4, Kochleffl P. 2, Čechová E. ml. 1, Čechová E. st. 0, čtyřhra Šulitka V. – Kochleffl P.
- Hůla V. 3, Šimůnek L. 2, Slepička V. 2, Hlaváček J. 2, čtyřhra Hůla V. – Šimůnek L.
RC Rakovník D - So. Branov 6 : 12 (31 : 41)
- Polák M. 3, Nachtigal V. 2, Nekovář J. 0, Kolář D. 0, čtyřhra Nachtigal V. – Nekovář J.
- Šípek M. 3, Pergler P. 3, Kruba V. 3, Tkáč J. 2, čtyřhra Pergler P. – Kruba V.
So. Srbeč - TJ Čistá C 3 : 15 (17 : 48)
- Mazourek P. 2, Oblazný T. 1, Čermák P. 0, Červenka F. 0
- Štrunc F. 4, Plincner L. 3, Vocetka J. 3, Sixta J. 3, čtyřhry Plincner L. – Vocetka J. a Štrunc F. – Sixta J.
So. Všetaty B - So. Skřivaň 9 : 9 (37 : 33)
- Kalík J. st. 3, Kalík J. ml. 2, Uhrin P. 2, Pešek L. 1, čtyřhra Kalík J. ml. – Uhrin P.
- Broum Z. 4, Gebhart F. 2, Ledvinka M. 2, Lev A. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
R. Třtice C a So. Lány D - volno

1. So. Skřivaň 8 7 1 0 0 96:48 23
2. So. Všetaty B 7 6 1 0 0 93:33 20
3. So. Branov 7 6 0 1 0 84:42 19
4. TJ Čistá C 8 5 1 2 0 100:44 19
5. RC Rakovník D 7 3 1 3 0 66:60 14
6. R. Třtice C 7 3 0 4 0 59:67 13
7. So. Srbeč 7 2 0 5 0 52:74 11
8. SK Skryje C 7 2 0 5 0 45:81 11
9. So. Lány D 8 1 0 7 0 30:114 10
10. SK Pšovlky C 8 0 0 8 0 41:103 8

JAROSLAV KRAUS