VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Novostrašecký běh ovládl stejně jako vloni Čadek

Nové Strašecí - Sedmý ročník běžeckého závodu na 6 kilometrů - Novostrašecký běh, ovládl stejně jako vloni Ondřej Čadek, který se opět dostal pod dvacet minut, avšak loňský rekord 19:24 min. odolal. Mezi ženami triumfovala Jana Grygarová. Celkem se závodu, který je součástí Poháru běžců Kladenska a Rakovnicka zúčastnilo 162 běžců a běžkyň.   

14.4.2018 AKTUALIZOVÁNO 14.4.2018
SDÍLEJ:


Kompletní pořadí mužů:
1. ČADEK Ondřej Kačice #246 1991 Muži A 1. 00:19:38.95
2. HAVEL Filip BK Louny #313 1991 Muži A 2. 00:20:47.17 +00:01:08.22
3. KÁRNÍK Jan Sokol Unhošť #208 1980 Muži A 3. 00:21:28.75 +00:01:49.80
4. HAVLÁSEK Petr Maraton Klub Kladno #328 1984 Muži A 4. 00:21:30.24 +00:01:51.29
5. HURYCH Jakub Maratón klub Kladno #262 1991 Muži A 5. 00:21:35.10 +00:01:56.15
6. LOSENSKÝ Pavel TJ Sokol Unhošť #301 1977 Muži B 1. 00:21:38.47 +00:01:59.52
7. PÍŠA Petr MK Kladno #338 1984 Muži A 6. 00:21:59.64 +00:02:20.69
8. SKLENÁŘ David ČBK #342 1989 Muži A 7. 00:22:05.81 +00:02:26.86
9. PODUŠKA Josef AC Tepo Kladno #305 1962 Muži C 1. 00:22:15.32 +00:02:36.37
10. PLUHÁČEK Aleš Hovaďáci #280 1990 Muži A 8. 00:22:16.97 +00:02:38.02
11. ŠTAJER Pavel Hovaďáci #277 1986 Muži A 9. 00:22:22.74 +00:02:43.79
12. REICHL Jan Maraton Klub Kladno #323 1970 Muži B 2. 00:22:27.32 +00:02:48.37
13. ZAHRADNÍK Martin Malíkovice #337 1994 Muži A 10. 00:22:34.25 +00:02:55.30
14. HOMOLA Jiří 10. ZŠ Kladno #336 1974 Muži B 3. 00:22:36.62 +00:02:57.67
15. DOČEKAL František MK Kladno #269 1975 Muži B 4. 00:22:41.01 +00:03:02.06
16. FIKES Metoděj MK Kladno #217 1967 Muži C 2. 00:22:45.30 +00:03:06.35
17. HOLÝ Miroslav Maraton Klub Kladno #243 1984 Muži A 11. 00:22:49.55 +00:03:10.60
18. BECHYNĚ Jan Nové Strašecí #230 1997 Muži A 12. 00:23:05.00 +00:03:26.05
19. ČERNÝ Antonín Maraton klub Kladno #258 1968 Muži C 3. 00:23:23.66 +00:03:44.71
20. NEŠVERA Jakub HO lezci Kladno #298 1986 Muži A 13. 00:23:26.88 +00:03:47.93
21. DOLEŽAL Ondřej Pletený Újezd #249 1978 Muži B 5. 00:23:32.22 +00:03:53.27
22. DANÍČEK Václav MK Kladno #278 1995 Muži A 14. 00:23:38.64 +00:03:59.69
23. AXAMIT Michal Ruda #284 1979 Muži A 15. 00:24:04.43 +00:04:25.48
24. SCHEU Harald LMB #270 1969 Muži B 6. 00:24:17.62 +00:04:38.67
25. BERÁNEK Jakub MK Kladno #276 1983 Muži A 16. 00:24:22.84 +00:04:43.89
26. HOFMAN Vít Nové Strašecí #331 1992 Muži A 17. 00:24:30.84 +00:04:51.89
27. PLŠEK František AC Tepo Kladno #332 1986 Muži A 18. 00:24:31.71 +00:04:52.76
28. HLAVSA Jiří Tuchlovice #327 1997 Muži A 19. 00:24:39.01 +00:05:00.06
29. KŘEČEK František Maratónklub Kladno #307 1958 Muži D 1. 00:24:39.31 +00:05:00.36
30. NĚMEČEK Petr TK Lány #291 1979 Muži A 20. 00:24:55.00 +00:05:16.05
31. VŠETULA Matěj AC Tepo Kladno #308 1997 Muži A 21. 00:25:01.69 +00:05:22.74
32. VOREL Josef MK Kladno #324 1966 Muži C 4. 00:25:03.86 +00:05:24.91
33. KMEŤ Milan nové Strašecí #248 1967 Muži C 5. 00:25:05.55 +00:05:26.60
34. MINAŘÍK Rostislav SRTG Nové Strašecí #287 1989 Muži A 22. 00:25:10.45 +00:05:31.50
35. CHOCHOLA Petr ZŠ a MŠ Nové Strašecí #358 1977 Muži B 7. 00:25:27.81 +00:05:48.86
36. ŠŤASTNÝ Jaroslav MK Kladno #318 1957 Muži D 2. 00:25:31.59 +00:05:52.64
37. HLAVSA Jiří Rynholec #266 1976 Muži B 8. 00:25:42.78 +00:06:03.83
38. HLAVSA Martin Tuchlovice #326 1975 Muži B 9. 00:26:04.97 +00:06:26.02
39. DOLEŽAL Petr Nové Strašecí #356 1995 Muži A 23. 00:26:05.49 +00:06:26.54
40. PROŠEK Josef Strašáci Strašecí #282 1963 Muži C 6. 00:26:11.77 +00:06:32.82
41. DAVÍDEK Miroslav Uhonice #255 1978 Muži B 10. 00:26:20.89 +00:06:41.94
42. TŮMA Hynek Nové Strašecí #344 1988 Muži A 24. 00:26:21.78 +00:06:42.83
43. POLÍVKA Vladimír Loko Rakovník #322 1955 Muži D 3. 00:26:25.75 +00:06:46.80
44. BERÁNEK Josef MK Kladno #257 1958 Muži D 4. 00:26:30.62 +00:06:51.67
45. DRÁBEK Matěj Kladno #274 1988 Muži A 25. 00:26:30.88 +00:06:51.93
46. VOMASTEK Milan MK Kladno #303 1968 Muži C 7. 00:26:46.51 +00:07:07.56
47. BIDŠOVSKÝ Jiří Nové Strašecí #275 1970 Muži B 11. 00:26:49.67 +00:07:10.72
48. KRATINA Pavel MK Kladno #235 1965 Muži C 8. 00:27:12.80 +00:07:33.85
49. KMUNÍČEK Miloš Maraton klub Kladno #242 1961 Muži C 9. 00:27:28.99 +00:07:50.04
50. KAMENIK Jaroslav Nové Strašecí #225 1985 Muži A 26. 00:27:32.53 +00:07:53.58
51. VALCHÁŘ Daniel Ruda #229 1997 Muži A 27. 00:27:47.35 +00:08:08.40
52. MRÁZ Jan SK MŠECKÉ ŽEHROVICE #245 1994 Muži A 28. 00:27:49.62 +00:08:10.67
53. CHILD Mark Partisan Prague #293 1973 Muži B 12. 00:27:56.59 +00:08:17.64
54. HAMPEL Tomáš Stochov #288 1987 Muži A 29. 00:28:05.10 +00:08:26.15
55. KOVAŘOVIC Lukáš Kladno #333 1972 Muži B 13. 00:28:07.72 +00:08:28.77
56. STÁDNÍK Petr Rynholec #250 1978 Muži B 14. 00:28:11.74 +00:08:32.79
57. TRACHTA Petr Sokol Srbeč #272 1972 Muži B 15. 00:28:11.86 +00:08:32.91
58. JEDLIČKA Martin AC. Tepo Kladno #297 1974 Muži B 16. 00:28:17.86 +00:08:38.91
59. HUBIČKA Filip Družec #251 1975 Muži B 17. 00:28:25.19 +00:08:46.24
60. PILÍK Stanislav Panský mlýn Rakovník #316 1950 Muži D 5. 00:28:34.50 +00:08:55.55
61. GREGOR Martin Nové Strašecí #232 1981 Muži A 30. 00:28:40.07 +00:09:01.12
62. VOGL Luboš Senkov #339 1965 Muži C 10. 00:28:50.67 +00:09:11.72
63. VOŽECH Martin Nové Strašecí #343 1989 Muži A 31. 00:28:51.65 +00:09:12.70
64. LEV Martin SRTG Nové Strašecí #256 1989 Muži A 32. 00:28:52.17 +00:09:13.22
65. TVRZ Martin KBS Rakovník #286 1982 Muži A 33. 00:29:14.84 +00:09:35.89
66. HORÁK Martin Kačice #224 1981 Muži A 34. 00:29:20.92 +00:09:41.97
67. KOŘÁN Jakub #234 1998 Muži A 35. 00:29:28.65 +00:09:49.70
68. UXA Tomáš URT Beroun #228 1965 Muži C 11. 00:29:45.25 +00:10:06.30
69. BIRD Darian Horoměřice #349 1979 Muži A 36. 00:29:46.38 +00:10:07.43
70. KNOBLOCH Lukáš SRTG Nové Strašecí #207 1996 Muži A 37. 00:29:47.64 +00:10:08.69
71. BANKA Tomáš Hovaďáci #279 1991 Muži A 38. 00:29:54.10 +00:10:15.15
72. HEJNA Jiří Ski team Nové Strašecí #220 1976 Muži B 18. 00:29:54.20 +00:10:15.25
73. FILIP Karel Nové Strašecí #11 1955 Muži D 6. 00:30:01.21 +00:10:22.26
74. KOLÍN Ondřej Stochov #259 1987 Muži A 39. 00:30:17.26 +00:10:38.31
75. VESELÝ Luboš Nové Strašecí #335 1965 Muži C 12. 00:30:23.15 +00:10:44.20
76. PELÁN Stanislav Běžci Slaný #357 1968 Muži C 13. 00:30:46.16 +00:11:07.21
77. KRATOCHVÍL Ladislav Loko Rakovník #321 1947 Muži E 1. 00:30:56.61 +00:11:17.66
78. ARNOŠT Jan #290 1984 Muži A 40. 00:31:11.91 +00:11:32.96
79. CIVÍN Aleš HZS KCP Praha #348 1991 Muži A 41. 00:31:12.10 +00:11:33.15
80. MATOCHA Petr Nové Strašecí #352 1979 Muži A 42. 00:31:17.53 +00:11:38.58
81. HRABĚ Zdeněk HZS KCP Praha #347 1974 Muži B 19. 00:31:17.63 +00:11:38.68
82. CHYTRÝ Robert KBS Rakovník #341 1980 Muži A 43. 00:31:21.98 +00:11:43.03
83. TRUNEČEK Václav Slaný #346 1974 Muži B 20. 00:31:26.16 +00:11:47.21
84. MACHÁČEK Milan Nové Strašecí #306 1976 Muži B 21. 00:31:33.90 +00:11:54.95
85. DOLEJŠÍ Vít Ruda #226 1971 Muži B 22. 00:31:36.84 +00:11:57.89
86. URBANEC Vladimír Maraton klub Kladno #380 1958 Muži D 7. 00:31:39.15 +00:12:00.20
87. VEJRAŽKA Miroslav Třtice #264 1961 Muži C 14. 00:31:54.52 +00:12:15.57
88. CHOCHOLA Vladimír MK Kladno #253 1950 Muži D 8. 00:32:08.79 +00:12:29.84
89. KLIMŠA Jiří Praha #310 1973 Muži B 23. 00:32:14.89 +00:12:35.94
90. HARTYCH Miroslav Běžci Slaný #329 1993 Muži A 44. 00:32:33.43 +00:12:54.48
91. DOČEKAL Jakub #268 1998 Muži A 45. 00:32:35.35 +00:12:56.40
92. POPOVIČ Jiří #315 1968 Muži C 15. 00:32:39.26 +00:13:00.31
93. TLUSTÝ Milan Baník Rynholec #218 1998 Muži A 46. 00:32:41.68 +00:13:02.73
94. ŠAROCH Adam Baník Rynholec #239 1997 Muži A 47. 00:32:51.79 +00:13:12.84
95. ŠAROCH Jiří Baník Rynholec #240 1968 Muži C 16. 00:32:53.17 +00:13:14.22
96. SCHUCHARDT Stephan Partisan Prague #295 1975 Muži B 24. 00:33:09.85 +00:13:30.90
97. ŠVÁCHA Luboš Sokol Mšeno #247 1959 Muži C 17. 00:33:35.09 +00:13:56.14
98. TŮMA František Maratón klub Kladno #233 1953 Muži D 9. 00:33:53.73 +00:14:14.78
99. FRIDRICH Tomáš Rynholec #281 1967 Muži C 18. 00:34:47.70 +00:15:08.75
100. VESELÝ Tomáš Nové Strašecí #354 1992 Muži A 48. 00:35:09.16 +00:15:30.21
101. SEDLÁČEK Radek Ruda #222 1977 Muži B 25. 00:35:31.90 +00:15:52.95
102. ROCK Jan Sokol Unhošť #314 1954 Muži D 10. 00:35:59.62 +00:16:20.67
103. FRONĚK Tomáš Nové Strašecí #227 1979 Muži A 49. 00:37:15.82 +00:17:36.87
104. VALACH Andrej Praha #345 1981 Muži A 50. 00:40:18.48 +00:20:39.53
105. MÍKA Ondřej Sykyho sexy krtečci - Havlíčkův Brod #296 1984 Muži A 51. 00:41:34.31 +00:21:55.36
106. TLUSTÝ Miroslav Baník Rynholec #221 1978 Muži B 26. 00:42:05.75 +00:22:26.80
107. TLUSTÝ Ladislav Maratón klub Kladno #238 1940 Muži E 2. 00:42:44.22 +00:23:05.27
108. SVATÝ Václav #381 1993 Muži A 52. 00:42:56.09 +00:23:17.14
109. BENDL Filip Nové Strašecí #236 1997 Muži A 53. 00:42:58.19 +00:23:19.24
110. MANSFELD Jan Svinařov #334 1997 Muži A 54. 00:43:30.72 +00:23:51.77
111. THUMA Miroslav Nové Strašecí #330 1961 Muži C 19. 00:44:10.30 +00:24:31.35
112. MERUNKA Jan MK Kladno #244 1940 Muži E 3. 00:44:48.39 +00:25:09.44
113. SKALNÍK František Tuchlovice #311 1937 Muži E 4. 00:45:16.56 +00:25:37.61
114. DOUŠA František Sokol Lodenice #353 1960 Muži C 20. 00:51:11.03 +00:31:32.08

Kompletní pořadí žen:

1. GRYGAROVÁ Jana Kokrdov #210 1979 Ženy B 1. 00:24:08.64
2. ČERNÁ Jana AC Tepo Kladno #319 1982 Ženy B 2. 00:25:25.74 +00:01:17.10
3. RAKOVÁ Gabriela MKK #241 1975 Ženy B 3. 00:25:49.30 +00:01:40.66
4. FIKESOVÁ Květuše Kačice #215 1976 Ženy B 4. 00:25:58.00 +00:01:49.36
5. MACHÁČOVÁ Lucie Tuchlovice #299 1987 Ženy A 1. 00:26:53.66 +00:02:45.02
6. PŘÍHODOVÁ Barbora TJ Sokol Unhošť #304 1994 Ženy A 2. 00:27:14.51 +00:03:05.87
7. KOKOTÍKOVÁ Jarmila Nové Strašecí #265 1983 Ženy B 5. 00:27:33.26 +00:03:24.62
8. ŠTEKLOVÁ Petra ZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE… #223 1981 Ženy B 6. 00:27:56.59 +00:03:47.95
9. ŠTĚPÁNKOVÁ Eva Biatlon Beroun #285 1972 Ženy C 1. 00:28:00.72 +00:03:52.08
10. CHILD Markéta Praha #289 1975 Ženy B 7. 00:29:02.52 +00:04:53.88
11. KAMENÍČKOVÁ Veronika Vinařice #312 1966 Ženy C 2. 00:29:07.62 +00:04:58.98
12. BLÄTTERBAUEROVÁ Lucie Braškov #292 1976 Ženy B 8. 00:29:36.08 +00:05:27.44
13. HRACHOVCOVÁ Michaela Rakovník #252 1985 Ženy A 3. 00:29:40.78 +00:05:32.14
14. HNÍZDILOVÁ Lenča Za Hezčí Zadeček #263 1986 Ženy A 4. 00:29:47.54 +00:05:38.90
15. ŠIMÁČKOVÁ Julia #283 1991 Ženy A 5. 00:30:05.57 +00:05:56.93
16. VEJRAŽKOVÁ Anežka Třtice #320 1991 Ženy A 6. 00:30:21.66 +00:06:13.02
17. MRÁZOVÁ Barbora ZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NOVÉ STRAŠECÍ #202 1991 Ženy A 7. 00:30:27.92 +00:06:19.28
18. HOCHMALOVÁ Martina Nové Strašecí #351 1989 Ženy A 8. 00:31:05.08 +00:06:56.44
19. VALCHÁŘOVÁ Zuzana Běžci Slaný #302 1977 Ženy B 9. 00:31:25.31 +00:07:16.67
20. UXOVÁ Anett URT Beroun #231 1998 Ženy A 9. 00:31:27.36 +00:07:18.72
21. URBANCOVÁ Alice Maraton klub kladno #300 1959 Ženy D 1. 00:31:42.17 +00:07:33.53
22. ČERMÁKOVÁ Vladimíra Buštěhrad #206 1981 Ženy B 10. 00:31:45.73 +00:07:37.09
23. THUMOVÁ Kamila SportRaces-Isaac Team #261 1991 Ženy A 10. 00:32:26.74 +00:08:18.10
24. ELSNICOVÁ Kamila ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí #203 1986 Ženy A 11. 00:32:36.89 +00:08:28.25
25. HEJNOVÁ Lucie Ski team Nové Strašecí #204 1985 Ženy A 12. 00:32:36.93 +00:08:28.29
26. FIKESOVÁ Aneta A.C. Tepo Kladno #216 1991 Ženy A 13. 00:32:55.83 +00:08:47.19
27. CHOCHOLOVÁ Ivana ZŠ Jince #205 1979 Ženy B 11. 00:33:05.93 +00:08:57.29
28. DOČEKALOVÁ Markéta Kladno #325 1975 Ženy B 12. 00:33:22.92 +00:09:14.28
29. KLEKNEROVÁ Kristýna ZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE… #271 1997 Ženy A 14. 00:33:47.79 +00:09:39.15
30. KUČEROVÁ Lucie Nové Strašecí #355 1980 Ženy B 13. 00:34:14.06 +00:10:05.42
31. JENÍČKOVÁ Zuzana Šneci v běhu #260 1983 Ženy B 14. 00:34:21.85 +00:10:13.21
32. INMAN Hana Ruda #254 1975 Ženy B 15. 00:34:51.38 +00:10:42.74
33. MARVANOVÁ Jana Vinařice #317 1980 Ženy B 16. 00:35:19.98 +00:11:11.34
34. BAYEROVÁ Jarmila Senkov #340 1971 Ženy C 3. 00:35:48.79 +00:11:40.15
35. KOULOVÁ Veronika ZEBRY #273 1992 Ženy A 15. 00:36:33.04 +00:12:24.40
36. MANSFELDOVÁ Zuzana #219 1981 Ženy B 17. 00:36:43.53 +00:12:34.89
37. KOSTKOVÁ Jana Kladno #237 1984 Ženy A 16. 00:40:00.53 +00:15:51.89
38. VOSÁTKOVÁ Libuše Nové Strašecí #201 1956 Ženy D 2. 00:40:01.72 +00:15:53.08
39. HILL Daisy #213 1991 Ženy A 17. 00:40:11.86 +00:16:03.22
40. HILL Radka #212 1984 Ženy A 18. 00:40:13.69 +00:16:05.05
41. HUSÁKOVÁ Jana Nové Strašecí #309 1986 Ženy A 19. 00:40:35.76 +00:16:27.12
42. BENCATOVA Gabriela #209 1988 Ženy A 20. 00:40:39.59 +00:16:30.95
43. ZETKOVÁ Mariana Svárov #350 1993 Ženy A 21. 00:41:34.43 +00:17:25.79
44. ŠAROCHOVÁ Klára Zebry #294 1985 Ženy A 22. 00:41:34.62 +00:17:25.98
45. TLUSTÁ Beata Baník Rynholec #211 1991 Ženy A 23. 00:42:04.30 +00:17:55.66
46. TETOUROVÁ Stela #382 1995 Ženy A 24. 00:42:55.95 +00:18:47.31
47. THUMOVÁ Dana Nové Strašecí #267 1965 Ženy C 4. 00:44:10.45 +00:20:01.81
48. RYŠOVÁ Ivana #214 1963 Ženy D 3. 00:51:11.03 +00:27:02.39

Autor: Josef Rod

14.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Manipulační dělník 20 000 Kč

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Závozník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: bezúhonnost, flexibilitu., Nabízíme: pracovní oděv, příspěvek na PF nebo životní pojištění, možnost rozšíření řidičského oprávnění., Kontakt: osobně nebo e-mailem autodoprava.skoupy@seznam.cz. Pracoviště: Petr skoupý, 270 06 Kounov u Rakovníka. Informace: Markéta Skoupá, +420 606 225 298.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 123 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidiči VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 123.6 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme průkaz řidiče VZV W1., Náplň práce: řízení a obsluha motorových vozíků včetně nakládání a skládání hotových výrobků a materiálu, překládání materiálu dle pokynů nadřízených zaměstnanců, udržování přiděleného motorového vozíku v řádném stavu., Nabízíme: penzijní připojištění, životní připojištění, závodní stravování, dovolená navíc., Kontakt: tel. 737685023 (7:30-11:30 hod. a 12:30-16:00 hod.), e-mailem katerina.hokeova@brano.eu nebo osobně (7:30-11:30 hod. a 12:30-16:00 hod.). Pracoviště: Brano a.s.- provozovna, Kuštova, č.p. 757, 269 01 Rakovník 1. Informace: Kateřina Hokeová, +420 313 282 408,737 685 023.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 400 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč, mzda max. 14400 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost a samostatnost, znalost ukrajinského nebo ruského jazyka výhodou., Kontakt: e-mailem info@iveba.cz. Pracoviště: Iveba s.r.o. - pracoviště anexia s.r.o., Lubenská, č.p. 1588, 269 01 Rakovník 1. Informace: Petr Baťko, +420 734 622 444.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství Dojič/ka, 15 000 Kč

Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství Dojič/ka, ošetřovatel/ka skotu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Šípy, Kontakt: Milan Oul 737763534 (7:00-16:00), e-mail agrofarm.sipy@tiscali.cz nebo osobně na adrese: Šípy 45. Pracoviště: Agrofarm šípy spol. s r.o., 270 34 Čistá u Rakovníka. Informace: Milan Oul, +420 737 763 534.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pracovník benešovského servisu Best drive při nazouvání pneumatiky na ráfek.
2

Pneuservisy jsou obložené nedočkavými motoristy

Záchranná služba. Ilustrační snímek.

Záchranné složky si vyzkoušejí zásah u havárie letadla

Těžký život rodin. Každá dvanáctá si nemůže dovolit jíst obden maso

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA, ANKETA/ Třetina českých domácností by nezvládla zaplatit neočekávaný výdaj deset tisíc korun. Nejhůře se životem protloukají samoživitelky a samostatně žijící důchodci. Ve srovnání s ostatními státy Evropy ale chudoba Čechy nedrtí.

Raději srazit nevinného než se vzdát a gangsterka v Ústí: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. dubna 2018.

Vyšetřování tragédie příměstského autobusu čeká na posudky

Střední Čechy – Ještě daleko jsou policisté k tomu, aby ukázali prstem na viníka tragického střetu osobního auta s autobusem příměstské linky číslo 316 u Horoměřic nedaleko Prahy, který si 12. ledna vyžádal tři životy.

Horor ve Vrbčanech. Pravděpodobný agresor zabíjel sekerou a poté se oběsil

Vrbčany – Podle neoficiálního zdroje, který si nepřeje být zveřejněný, došlo v této obci dnes v dopoledních hodinách k rodinnému dramatu, které mělo tragické vyústění. Podle prvotních a dosud neověřených informací zřejmě partner zaútočil na osobu sekerou a následně se oběsil.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT