HBC Nové Strašecí – SK Ďáblové Praha 2:2 (1:1, 1:1, 0:0)

Čtrnáct dní bez zápasu a nevalná účast na trénincích. To byly hlavní faktory nesnází svěřenců trenéra Veselého. Hosté hýřili pohybem, byli aktivnější a Nové Strašecí působilo nerozehraným dojmem. Zejména v přesilovkách. V nich se Strašečtí problematicky dostávali do pásma soupeře. Skóre otevřeli Pražané, ale o několik sekund později vyrovnal Čížek, když vymetl šibenici. Další branka padla ve druhé třetině. Duchoň vybojoval míček za brankou Ďáblů, přihrál Černém a ten propálil brankáře. Domácí ale byli nekoncentrovaní a za půlminutu bylo opět vyrovnano. Když ve třetí třetině další branky nepadly, došlo utkání k nájezdům. Za domácí se bekhendovým blafákem trefil kapitán Ryss, za hosty uspěl Vrábel. Prémiový bod tak nikdo nezískal.

Po 4. kole je Nové Strašecí s osmi body na 2. místě tabulky. Novostrašecké pronásleduje trio Třemošná, Heřmanův Městec a Přelouč, která bude příštím soupeřem Nového Strašecí.
HBC Nové Strašecí: Liška - Duchoň, Porcal, Kuna, Douša, Daenemark, Petrus - Horáček, Ryss, Čížek - Průša, Lec, Černý - Hošek, Wittmayer, Němec.

Trenér: Jiří Veselý.

(hopt, fery)