I. třída - 1. kolo

So. Nové Strašecí A - KST Rakovník C 9 : 9 (34 : 40)

- Fabinger F. 2, Fabinger V. 2, Libovický V. 2, Pittner K. 2, čtyřhra Fabinger F. – Fabinger V.
- Rezek J. ml. 4, Šebek T. 2, Podestát V. 2, Brabcová A. 0, čtyřhra Podestát V. – Šebek T.

So. Hředle A - So. Nesuchyně A 6 : 12 (31 : 41)

- Beránek J. 2, Linc J. 2, Dvořáček J. 1, Salač M. 0, čtyřhra Beránek J. – Linc J.
- Hetto T. 4, Šerák V. 3, Krob M. 2, Šebek V. 2, čtyřhra Hetto T. - Šerák V.

SK Přílepy A - So. Rakovník A 8 : 10 (33 : 37)

- Müller J. 4, Jílek J. 2, Holý K. 1, Kutílek J. 0, čtyřhra Jílek J. – Müller J.
- Stibor J. 3, Jansa S. st. 3, Miller F. 2, Cibulka J. 1, čtyřhra Stibor J. – Cibulka J.

RC Rakovník A - So. Olešná A 7 : 11 (31 : 38)

- Krůta V. 3, Hejda L. 2, Niezgoda R. 1, Koutník P. 0, čtyřhra Hejda L. – Krůta V.
- Lédl J. 3, Kočovský T. 3, Procházka T. 3, Bařtipán Z. 1, čtyřhra Kočovský T. – Lédl J.

So. Krupá A - So. Janov A 12 : 6 (41 : 27)

- Mrázek M. 3, Mrázek J. 3, Macek Z. ml. 3. Kapoun O. 1 (3), čtyřhry Mrázek J. – Kapoun O. a Mrázek M. – Macek Z. ml.
- Dráždil M. 4, Amler Mil. 1, Pacourek R. 0 + 1WO, Fric J. 0 (2), Houdek P. st. 0 (2),

KK Rakovník - So. Nové Strašecí B 17 : 1 (53 : 8)

- Štengl J. 3 + 1WO, Sušánka P. 3 + 1WO, Cír. L. 3 + 1WO, Hoplý J. 3 + 1WO, čtyřhra Štengl J. – Sušánka P. WO
- Hrdý S. 0, Brožek M. 0, Zíma M. 0, čtyřhra Hrdý S. – Zíma M.

II. třída - 1. kolo

St. Rakovník - So. Janov B 6 : 12 (34 : 42)

- Franěk F. 3, Chovan D. 2, Jílek R. 1, Chvojan J. 0
- Fric J. 3, Černý J. 3, Šobek V. 2, Houdek P. st. 2, čtyřhry Fric J. – Šobek V. a Houdek P. st. – Černý J.

So. Lány C - So. Panoší Újezd 9 : 9 (35 : 38)

- Slánička P. st. 3, Lážnovský J. 3, Eichenmann F. 1, Ságnerová M. 1, čtyřhra Slánička P. st. – Lážnovský J.
- Zuda A. 3, Čekal V. 3, Tomášek R. 2, Němeček P. 0, čtyřhra Tomášek R. – Čekal V.

So. Olešná B - RC Rakovník B 3 : 15 (20 : 48)

- Itner R. 1, Pavlíček V. 1, Svoboda V. 1, Šebek M. 0
- Smitka L. 4, Koutník P. 3, Niezgoda R. 3, Cafourek M. 3, čtyřhry Smitka L. – Cafourek M. a Koutník P. – Niezgoda R.

So. Rakovník B - TJ Čistá A 11 : 7 (41 : 28)

- Mladý V. 3, Čermák L. 2, Jerhot J. 2, Hlavatý V. 1 (2), Zach F. 1 (2), čtyřhry Jerhot J. – Čermák L. a Mladý V. – Hlavatý V.
- Bezstarosti V. 3, Bedenk P. 2, Zeman J. 2, Lepka M. 0

SK Skryje A - So. Hředle B 6 : 12 (21 : 37)

- Jedlička M. 1 + 1WO, Pour Jiří 0 + 1WO, Rybáček L. 0 + 1WO, Šimůnek L. 0 + 1WO, čtyřhra Rybáček L. – Šimůnek L. WO
- Bečvář M. 4, Polášek M. 4, Martínek J. 3, čtyřhra Martínek J. – Polášek M.

So. Nové Strašecí C - So. Křivoklát A 9 : 9 (32 : 35)

- Vlášek O. 3, Zíma M. 2, Brožek M. 2, Libovický R. 1, čtyřhra Vlášek O. – Zíma M.
- Jaroš L. 3, Brožek V. 2, Hauner M. 2, Štěpnička J. 1, čtyřhra Jaroš L. – Brožek V.

III. třída - 1. kolo

So. Skřivaň A - So. Všetaty A 10 : 8 (37 : 33)

- Gebhart F. st. 4, Vít K. 3, Broum Z. 2, Beran A. 0, čtyřhra Gebhart F. st. - Vít K.
- Herink M. 3, Bureš L. 2, Gebhart V. 1, Herink O. 1, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.

So. Hředle C - TJ Čistá B 15 : 3 (49 : 22)

- Vitner R. 4, Vitner K. 4, Salač M. 3 (3), Kopáček V. 3, čtyřhra Vitner R. – Salač M.
- Smetana J. ml. 1, Lepka M. 0 (3) + 1WO, Šajner J. 0, Lepka M. 0, čtyřhra Šajner J. – Smetana J. ml.

So. Olešná C - So. Rakovník C 12 : 6 (44 : 22)

- Vít V. 2 + 1WO, Kreidl P. 2 + 1WO, Kočovský L. 2 + 1WO, Folber J. 1 + 1WO, čtyřhra Vít V. – Folber J. WO
- Procházka V. 2, Zelenka V. 2, Renč Z. 1, čtyřhra Renč Z. – Zelenka V.

RC Rakovník C - SK Přílepy B 14 : 4 (48 : 22)


- Pavlík M. 4, Dupač Z. 3, Kolář M. 3, Štysová G. 2, čtyřhry Pavlík M. – Dupač Z. a Kolář M. – Štysová G.
- Adamczuk J. 3, Mayer F. 1, Kunc J. 0, Manders P. 0

Loko Lužná - So. Křivoklát B 14 : 4 (46 : 18)

- Štrougal L. ml. 4, Hájek J. 4, Komínek O. 3, Štrougal L. st. 1, čtyřhry Komínek O. – Štrougal L. st. a Hájek J. – Štrougal L. ml.
- Pavlíček J. 2, Durčiak J. 1, Šíma R. 1, Šiška J. 0

So. Nesuchyně B - volno

IV. třída - 1. kolo

So. Branov - So. Nové Strašecí D 7 : 11 (27 : 41)

- Mencl M. 3, Zikmund V. 1, Pergler P. 1, Šípek M. 0, , čtyřhry Mencl M. - Zikmund V. a Pergler P. – Šípek M.
- Brožek M. 4, Libovický R. 3, Doubravský P. 2, Hladký A. 2

R. Třtice A - So. Krupá B odloženo

So. Rakovník D - SK Hřebečníky B 11 : 7 (39 : 29)

- Kratochvíl M. 4, Sosna P. 3, Zach F. 2, Pitař M. 1, čtyřhra Sosna P. – Zach F.
- Kolský V. 3, Kašpar P. 2, Hejný P. 1, Jirouš P. 0, čtyřhra Kolský V. – Hejný P.

B. Lubná - So. Lány D 13 : 5 (42 : 23)

- Pokorný M. 4, Novák R. 4, Míka M. 2, Volevecký M. 1, čtyřhry Pokorný M. – Míka M. a Volevecký M. – Novák R.
- Spiegl T. 2, Moravec L. st. 2. Houha L. 1, Moravec P. ml. 0

SK Pavlíkov - So. Křivoklát C 6 : 12 (25 : 39)

- Jílek J. 4, Pelc Petr 1, Pelc Přem. 0, Mrzena J. 0 , čtyřhra Jílek J. – Pelc Přem.
- Mika L. 3, Mika M. 3, Lysý V. 3, Skořepa J. 2, čtyřhra Mika L. – Mika M.

SK Hřebečníky A - volno

V. třída - 1. kolo

So. Křivoklát D - So. Janov C 0 : 18 ( 0 : 54)

- Komendová L. 0, Komendová Š. 0, Pavlíková L. 0, Komendová T. 0
- Černý J. 4, Benda J. 4, Amler Mar, 4, Seiler J. 4, čtyřhry Černý J. – Benda J. a Amler Mar. – Seiler J.

R. Třtice B - SK Skryje B 8 : 10 (26 : 36)

- Kolek V. 4, Urbanovič V. 2, Novotný M. 1, Vožechová M. 0, čtyřhra Kolek V. – Novotný M.
- Korf J. 3, Zíma P. 3, Jedlička P. 2, Krauz J. 1, čtyřhra Zíma P. – Jedlička P.

So. Nesuchyně C - SK Pšovlky A 10 : 8 (34 : 25)

- Šebek M. 4, Jílek M. 2, Holeček V. st. 1, Barsa J. 1, čtyřhry Jílek M. – Barsa J. a Holeček V. st. – Šebek M.
- Šulitka O. 3, Folk J. 3, Polák V. 2, Čech J. 0

So. Všetaty B - So. Skřivaň B 4 : 14 (19 : 44)

- Kalík J. ml. 2, Pešek L. 1, Pešek M. 1, Uhrin P. 0
- Lev A. 4, Ledvinka M. 4, Megerle M. 3, Gebhart F. ml. 1, čtyřhry Lev A. – Gebhart F. ml. a Megerle M. – Ledvinka M.

TJ Čistá C a SK Pšovlky B - volno