HC 1972 Rakovník - TJ Mnichovice 4:1 (2:0)

Hned od prvních minut měli míček častěji na svých hokejkách domácí a svoji převahu dokázali zúročit po Jahodově trestném rohu první brankou utkání. V dalším průběhu ukázali své umění hned několikrát gólmani na obou stranách, ale Jahoda přece jen našel podruhé skulinu v mnichovické svatyni. V druhém poločase se Jahoda dočkal hattricku, což neunesl mnichovický Povýšil a musel na trestnou lavici. Hosté pak spoléhali hlavně na brejky, po jednom z nich si Dašek pomohl faulem a O. Turek snížil v 61. minutě na 3:1. Poslední slovo měl však opět Jahoda v úplném závěru z trestného rohu.

Spokojený byl i trenér Pavel Hraba: „Dařilo se nám hrát kombinačně, spoléhali jsme i na standardní situace, svůj den měl Jahoda. Výhra nás drží na třetím místě za pražskými Slavií a Bohemians, hodně napoví i následující zápasy proti Presidentu a rozjetému Hradci Králové. Bojovali jsme jako tým, osobností v brance byl opět Honza Seemann.“

Sestava HC 1972: J. Seemann - Dašek, Gregor, Prchal, Hlína, Hudeček, Jahoda, M. Seemann, Hejda, R.Ostaš, Kvapil, Šára, hrající trenér Pavel Hraba.