So. Nesuchyně A - So. Lány C 16:2

Nesuchyňský expres přejel lánskou lokálku v neúplné sestavě zcela přesvědčivě, jediné domácí body ztratil Vopravil, který nahradil v sestavě Šebka, se Sláničkou a Eichemannem.Lány C klesly na poslední místo v OP I.třídy,Nesuchyně si drží solidní sedmé místo s tříbodovým odstupem na šestý Sokol Rakovník A.

RC Rakovník A - SK Přílepy A 12:6

Domácí vedli po čtyřhrách 2:0, Hejda i Dupač si poradili s Jílkem, Smitka porazil Kutílka i náhradníka Adamczuka stejně jako Krůta. Týmový výkon tak slavil úspěch a tři body, kterými se RC drží na čtvrté pozici o jeden bod za bronzovým Novým Strašecím.

So. Rakovník A -So. Hředle A 14:4

Hostům v sestavě chyběli Beránek a Polášek, a tak Sokol využil nabídnuté šance a vysoko zvítězil. Dařilo se zejména trojici jansa st. , Jansa ml. a Cibulka, za hosty vybojoval tři body i Novák, ale nikdo se k němu v hředelském dresu nepřidal.

So. Nové Strašecí A - KK Rakovník 6:12

Utkání třetího s prvním přineslo jedno velké překvapení, když za domácí vybojoval tři body nadějný Brožek, jenž porazil Fojtíka, Sušánku i Štengla.Zkušení Fabinger, Rovný ani Pittner ale nepřekročili svůj stín, naopak na druhé straně podal bezchybný výkon Cír.KK Rakovník tak udělal další krok za obhajobou zlatých medailí.

So. Janov A - So. Krupá A 10:8

V útulné janovské herně se urputně bojovalo o každý míček.Nejvíce jich získali Dráždil s J.Pacourkem, kteří se museli sklonit pouze před uměním J.Mrázka.Ten však zůstal ve své snaze osamocen, a tak Janov slavil tři body a potvrzení desátého místa v tabulces dvoubodovou ztrátou na osmou Krupou.

So. Olešná A - So. Rakovník B 13:5

Předposlední celek a nováček soutěže nestačil v Olešné vzdorovat dlouho, prohrál obě úvodní čtyřhry a pak už excelovali olešenští Lédl, Procházka i Bařtipán.Také Olešná může významně promluvit do bojů o medaile, zatím je pátá s nevelkým odstupem za Strašecím a RC Rakovník, a tak bitva hlavně o bronz bude ještě moc zajímavá.

MIROSLAV KOLOC