IV. třída - 3. kolo

So. Lány D - So. Skřivaň 11 : 7 (37 : 28)

- Lážnovský J. 4, Stolár D. 3, Hrbek D. 2, Matoušek F. 1, čtyřhra Lážnovský J. –Matoušek F.
- Gebhart F. 3, Broum Z. 2, Ledvinka M. 1, Megerle M. 0, čtyřhra Megerle M. – Gebhart F.

IV. třída - 4. kolo
So. Křivoklát C - So. Všetaty B 10 : 8 (36 : 33)
- Durčiak J. 3, Šíma R. 3, Šiška J. 2, Pastor J. 2
- Hrach R. 4, Pešek L. 1, Bureš L. 1, Hornof P. 0, čtyřhry Hornof P. – Pešek L. a Bureš L. – Hrach R.

IV. třída - 5. kolo
So. Všetaty B - SK Šanov 6 : 12 (26 : 40)
- Hrach R. 2, Herink O. 2, Bureš L. 1, Pešek L. 0, čtyřhra Herink O. – Hrach R.
- Kapoun M. 4, Hlavata J. 4, Wachtel R. 2, Malecký V. 1, čtyřhra Kapoun M. – Wachtel R.
SK Pavlíkov B - So. Křivoklát C odloženo

ST Nouzov A - So. Branov 12 : 6 (42 : 27)
- Polák T. 3, Pavlík M. 3, Franěk M. 2, Sušánka L. 1 (2), Nachtigal V. 1 (2), čtyřhry Pavlík M. – Franěk M. a Polák T. – Sušánka L.
- Mencl M. 3, Pergler P. 2, Kruba V. 1, Pokorný J. 0 (2), Šípek M. 0 (2)
So. Hředle E - R. Třtice B 7 : 11 (28 : 36)
- Vitner T. 2, Mauer L. 2, Skoupý J. 2, Hrbek M. 1 (2), Vyskočil J. st. 0 (2)
- Videmann P. 4, Vidrich F. 4, Eis J. 1, Vondra P. 0, čtyřhry Eis J. – Vidrich F. a Vondra P. – Videmann F.
So. Lány D - So. Nové Strašecí C 12 : 6 (40 : 27)
- Libovický R. 4, Lážnovský J. 3, Moravcová A. 3, Stolár D. 1 (2), Matoušek F. 0 (2), čtyřhra Lážnovský J. – Hrbek D.
- Bünter M. 3, Fejfar T. 1, Valchář P. 1, Bujdák P. 0, čtyřhra Bünter M. – Valchář P.
So. Skřivaň - Velká Buková A 6 : 12 (25 : 40)
- Ledvinka M. 3, Broum Z. 2, Gebhart F. 0, Megerle M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Rezek J. 4, Matějovský V. st. 3, Svoboda P. 2, Matějovský V. ml. 2, čtyřhra Svoboda P. – Rezek J.

1. ST Nouzov A 5 5 0 0 0 59:31 15
2. So. Lány D 5 5 0 0 0 58:32 15
3. SK Šanov 5 4 0 1 0 61:29 13
4. R. Třtice B 5 4 0 1 0 58:32 13
5. So. Branov 5 3 0 2 0 42:48 11
6. Velká Buková A 5 2 0 3 0 45:45 9
7. So. N. Strašecí C 5 2 0 3 0 44:46 9
8. So. Hředle E 5 2 0 3 0 42:48 9
9. SK Pavlíkov B 4 1 0 3 0 28:44 6
10. So. Křivoklát C 4 1 0 3 0 24:48 6
11. So. Všetaty B 5 0 0 5 0 35:55 5
12. So. Skřivaň 5 0 0 5 0 26:64 5

V. třída - 5. kolo
So. Nové Strašecí D - ST Nouzov B 7 : 11 (26 : 40)
- Dundr M. 2, Vyskočil D. 1, Mikšovský V. 1, Pokorný J. 1, čtyřhry Mikšovský V. – Pokorný J. a Dundr M. – Vyskočil Z.
- Sušánka L. 4, Polák Jiří 3, Nachtigal V. 3, Polák Josef 1 (3), Kupcová I. 0 (1)
SK Pšovlky C - TJ Čistá B 11 : 7
- nedošel zápis
So. Janov C - SK Skryje B 11 : 7 (36 : 30)
- Kubů V. 3, Benda J. 3, Pacourek M. 2, Mrázek J. 1, čtyřhry Benda J. – Kubů V. a Pacourek M. – Mrázek J.
- Šmíd Z. 4, Slepička V. 2, Šmíd P. 1, Hošek P. 0
So. Lány E - Velká Buková B 12 : 6 (42 : 25)
- Hrbek D. 4, Trpáková K. 3, Stolár D. 3 (3), Novotný J. 1, Matoušek F. 0 (1), čtyřhra Trpáková K. – Matoušek F.
- Kafka L. 2, Matějovský P. 1, Štefan Z. 1, Duchoň R. 1, čtyřhra Kafka L. – Štefan Z.
R. Třtice C a TTC Rynholec - volno

1. SK Pšovlky C 5 4 1 0 0 59:31 14
2. TJ Čistá B 5 3 0 2 0 52:38 11
3. ST Nouzov B 4 3 0 1 0 40:32 10
4. So. N. Strašecí D 5 2 0 3 0 40:50 9
5. SK Skryje B 5 1 1 3 0 44:46 8
6. So. Lány E 3 2 0 1 0 32:22 7
7. TTC Rynholec 3 2 0 1 0 30:24 7
8. So. Janov C 5 1 0 4 0 32:58 7
9. R. Třtice C 4 1 0 3 0 31:41 6
10. Velká Buková B 3 1 0 2 0 18:36 5

OKRESNÍ PŘEBORY DOSPĚLÝCH
se uskuteční
V SOBOTU 19. LISTOPADU 2016
místo konání : Sokolovna Rakovník
8:00 – 8:30 hod. - prezentace 8:45 hod. – losování
9:00 hod. zahájení – startovné zdarma