I. třída

6. kolo: SK Pšovlky A – RC Rakovník A 8:10, SK Pavlíkov A – So. Janov A 10:8, So. Rakovník B – So. Lány C 3:15, So. Nesuchyně A – So. Hředle B 12:6, So. Olešná A – So. Rakovník A 6:12, ST Nouzov A – So. N. Strašecí A 9:9.

1. So. Rakovník A 6 0 0 0 79:29 18
2. So. Olešná A 5 0 1 0 73:35 16
3. RC Rakovník A 5 0 1 0 60:48 16
4. So. Nesuchyně A 3 2 1 0 60:48 14
5. So. N. Strašecí A 3 1 2 0 59:49 13
6. SK Pavlíkov A 3 1 2 0 52:56 13
7. SK Pšovlky A 2 1 3 0 58:50 11
8. So. Hředle B 2 0 4 0 43:65 10
9. So. Lány C 1 1 4 0 48:60 9
10. ST Nouzov A 0 3 3 0 44:64 9
11. So. Janov A 1 0 5 0 36:72 8
12. So. Rakovník B 0 1 5 0 36:72 7

II. třída

4. kolo: B. SDH Lubná – So. Olešná B 7:11,.
6. kolo: So. N. Strašecí B – So. Olešná B 9:9, R. Třtice A – TJ Čistá 9:9, B. SDH Lubná – So. Křivoklát A 8:10, So. Nesuchyně B – So. Rakovník C 5:13, SK Skryje A – Žst. Rakovník 9:9.

1. So. N. Strašecí B 5 1 0 0 72:36 17
2. So. Rakovník C 5 0 1 0 69:39 16
3. So. Olešná B 3 3 0 0 65:43 15
4. TJ Čistá 4 1 1 0 62:46 15
5. R. Třtice A 2 3 1 0 57:51 13
6. SK Přílepy 3 1 1 0 55:35 12
7. So. Křivoklát A 2 2 2 0 48:60 12
8. Žst. Rakovník 1 2 3 0 45:63 10
9. SK Skryje A 1 1 4 0 43:65 9
10. FC Jesenice 1 1 3 0 43:47 8
11. So. Nesuchyně B 0 1 5 0 32:76 7
12. B. SDH Lubná 0 0 6 0 39:69 6

III. třída

6. kolo: SK Pšovlky B – RC Rakovník B 2:16, So. Kroučová – So. Lány D 8:10, So. Všetaty A – So. Hředle C 7:11, So. Olešná C – TTC Srbeč 14:4, So. Křivoklát B – So. N. Strašecí C 7:11, R. Třtice B – volno.

1. So. Hředle C 5 0 1 0 65:43 16
2. So. Lány D 4 1 1 0 58:50 15
3. So. Olešná C 4 0 1 0 55:35 13
4. RC Rakovník B 3 1 2 0 60:48 13
5. So. Křivoklát B 3 0 2 0 48:42 11
6. So. N. Strašecí C 2 1 2 0 48:42 10
7. So. Všetaty A 1 2 2 0 48:42 9
8. So. Kroučová 2 0 2 0 42:30 8
9. R. Třtice B 1 1 3 0 40:50 8
10. TTC Srbeč 1 0 4 0 33:57 7
11. SK Pšovlky B 0 0 6 0 25:83 6

IV. třída

6. kolo: So. Skřivaň – So. Všetaty B 13:5, So. Křivoklát C – ST Nouzov B 7:11, So. Janov C – So. Hředle D 11:7, Velká Buková A – SK Pavlíkov B 13:5, SK Šanov – TTC Rynholec A 13:5.

1. SK Šanov 6 1 0 0 86:40 20
2. Velká Buková A 6 1 0 0 75:51 20
3. So. Janov C 6 0 1 0 81:45 19
4. So. Janov B 4 2 0 0 71:37 16
5. ST Nouzov B 4 0 3 0 69:57 15
6. So. Hředle D 3 1 3 0 66:60 14
7. So. Křivoklát C 3 1 3 0 59:67 14
8. SK Skryje B 3 1 2 0 59:49 13
9. So. Skřivaň 1 2 4 0 57:69 11
10. TTC Rynholec A 1 2 4 0 48:78 11
11. SK Pavlíkov B 1 1 5 0 45:81 10
12. So. Branov 0 3 3 0 41:67 9
13. So. N. Strašecí D 0 2 4 0 44:64 8
14. So. Všetaty B 0 1 6 0 45:81 8

V. třída

6. kolo: ST Nouzov C – Sokol Olešná D 7:11, R. Třtice C – Sokol Nesuchyně C 4:14, So. Janov D – So. Lány E 15:3, SK Skryje C – KST Hracholusky 0:18, Velká Buková B – SKST Rynholec 10:8, TTC Rynholec B – volno.

1. KST Hracholusky 5 0 0 0 83:7 15
2. So. Janov D 4 0 0 0 50:22 12
3. So. Nesuchyně C 3 0 3 0 61:47 12
4. ST Nouzov C 2 1 2 0 51:39 10
5. So. Olešná D 2 1 2 0 43:47 10
6. TTC Rynholec B 3 0 1 0 33:39 10
7. SK Skryje C 1 2 3 0 42:66 10
8. Velká Buková B 2 0 4 0 40:68 10
9. R. Třtice C 2 0 3 0 33:57 9
10. So. Lány E 1 0 4 0 29:61 7
11. SKST Rynholec 1 0 4 0 39:51 7