I. třída

7. kolo: So. Lány C – SK Pavlíkov A 12:6, So. Hředle B – So. Rakovník B 15:3, So. Rakovník A – So. Nesuchyně A 12:6, So. N. Strašecí A – So. Olešná A 12:6, So. Janov A – SK Pšovlky A 8:10.

1. So. Rakovník A 7 0 0 0 91:35 21
2. So. Olešná A 5 0 2 0 79:47 17
3. RC Rakovník A 5 0 1 0 60:48 16
4. So. N. Strašecí A 4 1 2 0 71:55 16
5. So. Nesuchyně A 3 2 2 0 66:60 15
6. SK Pšovlky A 3 1 3 0 68:58 14
7. SK Pavlíkov A 3 1 3 0 58:68 14
8. So. Hředle B 3 0 4 0 58:68 13
9. So. Lány C 2 1 4 0 60:66 12
10. ST Nouzov A 0 3 3 0 44:64 9
11. So. Janov A 1 0 6 0 44:82 9
12. So. Rakovník B 0 1 6 0 39:87 8

II. třída

4. kolo: B. SDH Lubná – So. Olešná B 7:11.

7. kolo: FC Jesenice – SK Skryje A 10:8, Žst. Rakovník – So. Nesuchyně B 11:7, So. Rakovník C – B. SDH Lubná 12:6, So. Křivoklát A – R. Třtice A 8:10, TJ Čistá – So. N. Strašecí B 11:7, So. Olešná B – SK Přílepy 8:10.

1. So. Rakovník C 6 0 1 0 81:45 19
2. TJ Čistá 5 1 1 0 73:53 18
3. So. N. Strašecí B 5 1 1 0 79:47 18
4. R. Třtice A 3 3 1 0 67:59 16
5. So. Olešná B 3 3 1 0 73:53 16
6. SK Přílepy 4 1 1 0 65:43 15
7. Žst. Rakovník 2 2 3 0 56:70 13
8. So. Křivoklát A 2 2 3 0 56:70 13
9. FC Jesenice A 2 1 3 0 53:55 11
10. SK Skryje A 1 1 5 0 51:75 10
11. So. Nesuchyně B 0 1 6 0 39:87 8
12. B. SDH Lubná 0 0 7 0 45:81 7

III. třída

7. kolo: So. N. Strašecí C – So. Olešná C 14:4, TTC Srbeč – So. Všetaty A 11:7, So. Hředle C – So. Kroučová 10:8, RC Rakovník B – So. Křivoklát B 13:5, SK Pšovlky B – volno.

1. So. Hředle C 6 0 1 0 75:51 19
2. RC Rakovník B 4 1 2 0 73:53 16
3. So. Lány D 4 1 1 0 58:50 15
4. So. Olešná C 4 0 2 0 59:49 14
5. So. N. Strašecí C 3 1 2 0 62:46 13
6. So. Křivoklát B 3 0 3 0 53:55 12
7. TTC Srbeč 2 0 4 0 44:64 10
8. So. Všetaty A 1 2 3 0 55:53 10
9. So. Kroučová 2 0 3 0 50:40 9
10. R. Třtice B 1 1 3 0 40:50 8
11. SK Pšovlky B 0 0 6 0 25:83 6

IV. třída

7. kolo: TTC Rynholec A – Velká Buková A 4:14, SK Pavlíkov B So. Janov C 5:13, So. Hředle D – So. Křivoklát C 13:5, ST Nouzov B – So. Janov B 11:7, SK Skryje B – So. Skřivaň 14:4, So. Všetaty B – So. N. Strašecí D 8:10.

1. SK Šanov 7 1 0 0 100:44 23
2. Velká Buková A 7 1 0 0 89:55 23
3. So. Janov C 7 0 1 0 94:50 22
4. SK Skryje B 5 1 2 0 83:61 19
5. ST Nouzov B 5 0 3 0 80:64 18
6. So. Janov B 4 2 2 0 86:58 18
7. So. Hředle D 4 1 3 0 79:65 17
8. So. Křivoklát C 3 1 4 0 64:80 15
9. So. Skřivaň 1 2 5 0 61:83 12
10. TTC Rynholec A 1 2 5 0 52:92 12
11. So. N. Strašecí D 1 2 4 0 54:72 11
12. SK Pavlíkov B 1 1 6 0 50:94 11
13. So. Branov 0 3 4 0 45:81 10
14. So. Všetaty B 0 1 7 0 53:91 9

V. třída

4. kolo: Sokol Janov D – Sokol Olešná D 9:9.

7. kolo: TTC Rynholec B – Velká Buková B 15:3, KST Hracholusky – So. Janov D 16:2, Sokol Nesuchyně C – ST Nouzov C 9:9, Sokol Olešná D – volno.

1. KST Hracholusky 6 0 0 0 99:9 18
2. So. Janov D 4 1 1 0 61:47 15
3. So. Nesuchyně C 3 1 3 0 70:56 14
4. TTC Rynholec B 4 0 1 0 48:42 13
5. So. Olešná D 2 2 2 0 52:56 12
6. ST Nouzov C 2 2 2 0 60:48 12
7. Velká Buková B 2 0 5 0 43:83 11
8. SK Skryje C 1 2 3 0 42:66 10
9. R. Třtice C 2 0 3 0 33:57 9
10. So. Lány E 1 0 4 0 29:61 7
11. SKST Rynholec 1 0 4 0 39:51 7