I. třída – 14. kolo

So. Rakovník A – So. Hředle B 13:5, So. N. Strašecí A – So. Lány C 13:5, So. Olešná A – So. Janov A 14:4, So. Nesuchyně A – RC Rakovník A 10:8, So. Rakovník B – SK Pšovlky A 5:13, ST Nouzov A – SK Pavlíkov A 8:10.

1. So. Rakovník A 13 0 0 0 164:70 39
2. So. Olešná A 11 0 2 0 149:85 35
3. So. N. Strašecí A 9 1 3 0 138:96 32
4. RC Rakovník A 8 0 5 0 126:108 29
5. So. Nesuchyně A 7 2 4 0 128:106 29
6. SK Pšovlky A 7 1 5 0 130:104 28
7. SK Pavlíkov A 6 1 6 0 105:129 26
8. So. Lány C 5 1 7 0 112:122 24
9. So. Hředle B 5 0 8 0 112:122 23
10. So. Janov A 2 0 11 0 82:152 17
11. ST Nouzov A 0 3 10 0 92:142 16
12. So. Rakovník B 0 1 12 0 66:168 14

II. třída – 14. kolo

Žst. Rakovník – So. Rakovník C 10:8, FC Jesenice – So. Křivoklát A 13:5, So. Nesuchyně B – So. Olešná B 6:12, B. SDH Lubná – So. N. Strašecí B 4:14, SK Přílepy – R. Třtice A 13:5.

1. So. N. Strašecí B 11 1 1 0 152:82 36
2. So. Olešná B 9 3 1 0 144:90 34
3. SK Přílepy 7 3 3 0 142:92 30
4. R. Třtice A 7 3 3 0 122:112 30
5. TJ Čistá 7 2 3 0 121:95 28
6. So. Rakovník C 7 1 5 0 130:104 28
7. Žst. Rakovník 6 2 5 0 113:121 27
8. FC Jesenice 6 2 5 0 121:113 27
9. So. Křivoklát A 2 3 8 0 89:145 20
10. SK Skryje A 2 2 8 0 90:126 18
11. Nesuchyně B 0 2 10 0 65:151 14
12. B. SDH Lubná 0 0 12 0 79:137 12

III. třída – 14. kolo

TTC Srbeč – So. Hředle C 5:13, So. Lány D – So. N. Strašecí C 7:11, So. Všetaty A – RC Rakovník B 8:10, So. Kroučová – SK Pšovlky B 14:4, So. Křivoklát B – R. Třtice B 9:9, So. Olešná C – volno.

1. So. Hředle C 10 1 1 0 140:76 33
2. RC Rakovník B 8 2 2 0 125:91 30
3. So. Lány D 7 2 3 0 120:96 28
4. So. Olešná C 8 0 3 0 112:86 27
5. So. N. Strašecí C 7 1 3 0 122:76 26
6. So. Kroučová 5 1 6 0 117:99 23
7. So. Křivoklát B 4 2 6 0 100:116 22
8. So. Všetaty A 3 2 7 0 104:112 20
9. R. Třtice B 2 4 6 0 92:124 20
10. TTC Srbeč 3 1 8 0 87:129 19
11. SK Pšovlky B 0 0 12 0 51:165 12

IV. třída – 15. kolo

So. Skřivaň – So. Janov B 4:14, So. Branov – So. Janov C 5:13.

IV. třída – 16. kolo

SK Pavlíkov B – So. Hředle D 8:10, TTC Rynholec A – ST Nouzov B 7:11, Velká Buková A – SK Skryje B 10:8, So. Křivoklát C – So. Branov 10:8, So. Janov B – So. N. Strašecí D 11:7, SK Šanov – So. Skřivaň 13:5.

1. SK Šanov 13 2 0 0 186:84 43
2. So. Janov B 11 2 2 0 178:92 39
3. So. Janov C 12 1 1 0 165:87 39
4. Velká Buková A 11 1 3 0 153:117 38
5. ST Nouzov B 11 0 4 0 159:111 37
6. SK Skryje B 8 1 6 0 150:120 32
7. So. Hředle D 7 1 7 0 136:134 30
8. So. N. Strašecí D 6 2 7 0 125:145 29
9. So. Křivoklát C 5 1 9 0 113:157 26
10. So. Skřivaň 3 2 10 0 110:160 23
11. So. Branov 2 3 10 0 105:165 22
12. TTC Rynholec A 2 2 11 0 101:169 21
13. So. Všetaty B 2 1 11 0 97:155 19
14. SK Pavlíkov B 1 1 13 0 94:176 18

V. třída – 13. kolo

ST Nouzov C – SK Skryje C 4:14.

V. třída – 14. kolo

SKST Rynholec – KST Hracholusky 5:13, TTC Rynholec B – So. Lány E 15:3, Velká Buková B – So. Nesuchyně C 4:14, SK Skryje C – So. Olešná D 9:9, So. Janov D – ST Nouzov C 13:5, R. Třtice C – volno.

1. Hracholusky 11 0 0 0 181:17 33
2. TTC Rynholec B 10 0 2 0 132:84 32
3. So. Janov D 9 1 2 0 131:85 31
4. SK Skryje C 5 3 4 0 101:115 25
5. So. Olešná D 4 4 4 0 102:114 24
6. So. Nesuchyně C 5 2 5 0 116:100 24
7. ST Nouzov C 4 2 6 0 96:120 22
8. Velká Buková B 3 0 9 0 77:139 18
9. So. Lány E 3 0 9 0 75:141 18
10. SKST Rynholec 2 1 9 0 94:122 17
11. R. Třtice C 2 1 8 0 65:133 16