I. třída
15. kolo: SK Pšovlky A – SK Pavlíkov A 13:5, RC Rakovník A – So. Rakovník B 14:4, So. Janov A – So. Nesuchyně A 10:8, So. Lány C – So. Olešná A 3:15, So. Hředle B – So. N. Strašecí A 11:7, So. Rakovník A – ST Nouzov A 12:6.

1. So. Rakovník A 14 0 0 0 176:76 42
2. So. Olešná A 12 0 2 0 164:88 38
3. So. N. Strašecí A 9 1 4 0 145:107 33
4. RC Rakovník A 9 0 5 0 140:112 32
5. SK Pšovlky A 8 1 5 0 143:109 31
6. So. Nesuchyně A 7 2 5 0 136:116 30
7. SK Pavlíkov A 6 1 7 0 110:142 27
8. So. Hředle B 6 0 8 0 123:129 26
9. So. Lány C 5 1 8 0 115:137 25
10. So. Janov A 3 0 11 0 92:160 20
11. ST Nouzov A 0 3 11 0 98:154 17
12. So. Rakovník B 0 1 13 0 70:182 15

II. třída
14. kolo: SK Skryje A – TJ Čistá 9:9.
15. kolo: So. N. Strašecí B – R. Třtice A 11:7, So. Olešná B – B. SDH Lubná 6:12, So. Křivoklát A – SK Skryje A 10:8, TJ Čistá – So. Nesuchyně B odloženo, So. Rakovník C – FC Jesenice 6:12, Žst. Rakovník – SK Přílepy 11:7.

1. So. N. Strašecí B 12 1 1 0 163:89 39
2. So. Olešná B 9 3 2 0 150:102 35
3. SK Přílepy 7 3 4 0 149:103 31
4. R. Třtice A 7 3 4 0 129:123 31
5. TJ Čistá 7 3 3 0 130:104 30
6. FC Jesenice 7 2 5 0 133:119 30
7. Žst. Rakovník 7 2 5 0 124:128 30
8. So. Rakovník C 7 1 6 0 136:116 29
9. So. Křivoklát A 3 3 8 0 99:153 23
10. SK Skryje A 2 3 9 0 107:145 21
11. B. SDH Lubná 1 0 12 0 91:143 15
12. S. Nesuchyně B 0 2 10 0 65:151 14

III. třída
15. kolo: TTC Srbeč – So. Křivoklát B odloženo, So. Hředle C – So. N. Strašecí C 12:6, So. Lány D – So. Olešná C odloženo, SK Pšovlky B – R. Třtice B 10:8, RC Rakovník B – So. Kroučová 14:4, So. Všetaty A – volno.

1. So. Hředle C 11 1 1 0 152:82 36
2. RC Rakovník B 9 2 2 0 139:95 33
3. So. Lány D 7 2 3 0 120:96 28
4. So. N. Strašecí C 7 1 4 0 128:88 27
5. So. Olešná C 8 0 3 0 112:86 27
6. So. Kroučová A 5 1 7 0 121:113 24
7. So. Křivoklát B 4 2 6 0 100:116 22
8. R. Třtice B 2 4 7 0 100:134 21
9. So. Všetaty A 3 2 7 0 104:112 20
10. TTC Srbeč 3 1 8 0 87:129 19
11. SK Pšovlky B 1 0 12 0 61:173 15

IV. třída
17. kolo: So. N. Strašecí D – So. Skřivaň 9:9, So. Všetaty B – So. Křivoklát C 10:8, SK Skryje B – So. Janov C 5:13, ST Nouzov B – Velká Buková A 9:9, So. Branov – So. Janov C odloženo, So. Hředle D – TTC Rynholec A 12:6, SK Pavlíkov B – SK Šanov 5:13.

1. SK Šanov 14 2 0 0 199:89 46
2. So. Janov C 14 1 1 0 193:95 45
3. Velká Buková A 11 2 3 0 162:126 40
4. ST Nouzov B 11 1 4 0 168:120 39
5. So. Janov B 11 2 2 0 178:92 39
6. SK Skryje B 8 1 7 0 155:133 33
7. So. Hředle D 8 1 7 0 148:140 33
8. So. N. Strašecí D 6 3 7 0 134:154 31
9. So. Křivoklát C 5 1 10 0 121:167 27
10. So. Skřivaň 3 3 10 0 119:169 25
11. So. Všetaty B 3 1 12 0 110:178 23
12. So. Branov 2 3 10 0 105:165 22
13. TTC Rynholec A 2 2 12 0 107:181 22
14. SK Pavlíkov B 1 1 14 0 99:189 19

V. třída
15. kolo: ST Nouzov C – R. Třtice C 8:10, So. Olešná D – So. Janov D 11:7, So. Nesuchyně C – SK Skryje C 8:10, So. Lány E – Velká Buková B 7:11, KST Hracholusky – TTC Rynholec B 14:4, SKST Rynholec – volno.

1. Hracholusky 12 0 0 0 195:21 36
2. TTC Rynholec B 10 0 3 0 136:98 33
3. So. Janov D 9 1 3 0 138:96 32
4. SK Skryje C 6 3 4 0 111:123 28
5. So. Olešná D 5 4 4 0 113:121 27
6. So. Nesuchyně C 5 2 6 0 124:110 25
7. ST Nouzov C 4 2 7 0 104:130 23
8. Velká Buková B 4 0 9 0 88:146 21
9. So. Lány E 3 0 10 0 82:152 19
10. R. Třtice C 3 1 8 0 75:141 19
11. SKST Rynholec 2 1 9 0 94:122 17