I. třída

17. kolo: So. Rakovník A – So. Olešná A 10:8. 18. kolo: SK Pšovlky A – So. Janov A 13:5, So. Rakovník B – So. Hředle B 5:13, SK Pavlíkov A – So. Lány C odloženo, So. Nesuchyně A – So. Rakovník A 10:8, So. Olešná A – So. N. Strašecí A 11:7, ST Nouzov A – RC Rakovník A 11:7.

1. So. Rakovník A 16 0 1 0 207:99 49
2. So. Olešná A 14 0 3 0 193:113 45
3. So. N. Strašecí A 10 1 6 0 171:135 38
4. SK Pšovlky A 9 2 6 0 173:133 37
5. So. Nesuchyně A 8 3 6 0 162:144 36
6. RC Rakovník A 9 1 6 0 156:132 35
7. So. Hředle B 8 0 9 0 155:151 33
8. So. Lány C 6 2 8 0 138:150 30
9. SK Pavlíkov A 6 1 8 0 113:157 28
10. So. Janov A 5 0 12 0 124:182 27
11. ST Nouzov A 2 3 12 0 123:183 24
12. So. Rakovník B 0 1 16 0 85:221 18

II. třída

17. kolo: So. Křivoklát A – B. SDH Lubná 12:6, FC Jesenice – SK Přílepy 4:14. 18. kolo: SK Přílepy – So. Olešná B odloženo, So. Nesuchyně B – Žst. Rakovník A 11:7, B. SDH Lubná – So. Rakovník C 3:15, R. Třtice A – So. Křivoklát A 15:3, So. N. Strašecí B – TJ Čistá 12:6, SK Skryje – FC Jesenice odloženo.

1. N. Strašecí B 14 2 1 0 196:110 47
2. R. Třtice A 10 3 4 0 167:139 40
3. So. Olešná B 9 3 4 0 162:126 37
4. So. Rakovník C 9 1 7 0 173:133 36
5. SK Přílepy 8 4 4 0 172:116 36
6. TJ Čistá 8 3 5 0 153:135 35
7. Žst. Rakovník 8 2 6 0 145:143 34
8. FC Jesenice 7 2 6 0 137:133 31
9. So. Křivoklát A 5 3 9 0 127:179 30
10. SK Skryje A 3 3 10 0 121:167 25
11. Nesuchyně B 1 2 12 0 85:185 19
12. B. SDH Lubná 1 0 15 0 108:180 18

III. třída

18. kolo: So. Křivoklát B – RC Rakovník B 9:9, So. Lány D – R. Třtice B odloženo, So. Olešná C – So. N. Strašecí C 10:8, So. Všetaty A – TTC Srbeč A 10:8, So. Kroučová – So. Hředle C 4:14, SK Pšovlky B – volno.

1. So. Hředle C 14 1 1 0 190:98 45
2. RC Rakovník B 10 3 2 0 162:108 38
3. So. Olešná C 11 0 4 0 151:119 37
4. So. N. Strašecí C 8 1 5 0 148:104 31
5. So. Lány D 7 2 6 0 137:133 31
6. So. Kroučová 6 1 8 0 136:134 28
7. So. Křivoklát B 5 3 7 0 130:140 28
8. So. Všetaty A 5 2 8 0 136:134 27
9. R. Třtice B 2 4 7 0 100:134 21
10. TTC Srbeč 3 1 10 0 100:152 21
11. SK Pšovlky B 1 0 14 0 68:202 17

IV. třída

20. kolo: V. Buková A – TTC Rynholec A 12:6, So. Křivoklát C – So. Hředle D 12:6, So. Skřivaň – SK Skryje B odloženo, So. Janov B – ST Nouzov B 8:10, So. N. Strašecí D – So. Všetaty B 8:10, So. Janov C – SK Pavlíkov B odloženo, SK Šanov – So. Branov 15:3.
1. SK Šanov 17 2 0 0 237:105 55
2. So. Janov C 16 1 1 0 215:109 51
3. Velká Buková A 14 2 3 0 195:147 49
4. So. Janov B 13 3 3 0 225:117 48
5. ST Nouzov B 13 1 5 0 196:146 46
6. SK Skryje B 9 2 7 0 178:146 38
7. So. N. Strašecí D 7 3 9 0 157:185 36
8. So. Hředle D 8 1 10 0 169:173 36
9. So. Křivoklát C 6 1 12 0 144:198 32
10. So. Všetaty B 5 1 13 0 137:205 30
11. So. Branov 3 3 13 0 128:214 28
12. So. Skřivaň 3 3 12 0 132:192 27
13. TTC Rynholec A 3 2 14 0 131:211 27
14. SK Pavlíkov B 1 1 16 0 114:210 21

V. třída

16. kolo: So. Lány E – SK Skryje C 6:12, R. Třtice C – So. Olešná D 7:11. 18. kolo: ST Nouzov C – So. Nesuchyně C odloženo, Velká Buková B – TTC Rynholec B 7:11, SKST Rynholec – SK Skryje C 9:9, So. Janov D – KST Hracholusky 0:18, R. Třtice C – So. Lány E 11:7, So. Olešná D – volno.

1. Hracholusky 15 0 0 0 245:25 45
2. TTC Rynholec B 12 0 3 0 157:113 39
3. So. Janov D 11 1 4 0 170:118 39
4. SK Skryje C 7 4 5 0 135:153 34
5. So. Olešná D 7 4 4 0 135:135 33
6. So. Nesuchyně C 6 2 7 0 140:130 29
7. Velká Buková B 5 0 11 0 107:181 26
8. ST Nouzov C 4 2 8 0 111:141 24
9. R. Třtice C 4 1 10 0 99:171 24
10. So. Lány E 3 0 13 0 95:193 22
11. Rynholec A 2 2 11 0 118:152 21