I. třída

19. kolo: So. Nové Strašecí A – So. Nesuchyně A odloženo, So. Janov A – RC Rakovník A 12:6, So. Lány C – SK Pšovlky A 7:11, So. Hředle B – SK Pavlíkov A 13:5, So. Rakovník A – So. Rakovník B 16:2, So. Olešná A – ST Nouzov A 12:6.

1. So. Rakovník A 17 0 1 0 223:101 ⋌52
2. So. Olešná A 15 0 3 0 205:119 ⋌48
3. SK Pšovlky A 10 2 6 0 184:140 ⋌40
4. So. N. Strašecí A 10 1 6 0 171:135 ⋌38
5. So. Nesuchyně A 8 3 6 0 162:144 ⋌36
6. RC Rakovník A 9 1 7 0 162:144 ⋌36
7. So. Hředle B 9 0 9 0 168:156 ⋌36
8. So. Lány C 6 2 9 0 145:161 ⋌31
9. So. Janov A 6 0 12 0 136:188 ⋌30
10. SK Pavlíkov A 6 1 9 0 118:170 ⋌29
11. ST Nouzov A 2 3 13 0 129:195 ⋌25
12. So. Rakovník B 0 1 17 0 87:237 ⋌19

II. třída

15. kolo: TJ Čistá – So. Nesuchyně B 8:10. 16. kolo: FC Jesenice – Žst. Rakovník 7:11. 19. kolo: TJ Čistá – So. Olešná B 9:9, FC Jesenice – So. Nesuchyně B odloženo, So. Křivoklát A – So. N. Strašecí B 11:7, So. Rakovník C – R. Třtice A 12:6, Žst. Rakovník – B. Lubná 10:8, SK Skryje A – SK Přílepy 8:10.

1. So. N. Strašecí B 14 2 2 0 203:121 ⋌48
2. R. Třtice A 10 3 5 0 173:151 ⋌41
3. SK Přílepy 9 4 4 0 182:124 ⋌39
4. So. Rakovník C 10 1 7 0 185:139 ⋌39
5. So. Olešná B 9 4 4 0 171:135 ⋌39
6. TJ Čistá 8 4 6 0 170:154 ⋌38
7. Žst. Rakovník 9 2 7 0 162:162 ⋌38
8. FC Jesenice 8 2 6 0 148:140 ⋌34
9. So. Křivoklát A 6 3 9 0 138:186 ⋌33
10. SK Skryje A 3 3 11 0 129:177 ⋌26
11. Nesuchyně B 2 2 12 0 95:193 ⋌22
12. B. SDH Lubná 1 0 16 0 116:190 ⋌19

III. třída

16. kolo: R. Třtice B – RC Rakovník B 5:13. 19. kolo: So. Lány D – SK Pšovlky B 14:4, So. Hředle C – R. Třtice B 16:2, TTC Srbeč – So. Kroučová 5:13, So. N. Strašecí C – So. Všetaty A 9:9, So. Olešná C – So. Křivoklát B 13:5, RC Rakovník B – volno.

1. So. Hředle C 15 1 1 0 206:100 ⋌48
2. RC Rakovník B 11 3 2 0 175:113 ⋌41
3. So. Olešná C 12 0 4 0 164:124 ⋌40
4. So. Lány D 8 2 6 0 151:137 ⋌34
5. So. N. Strašecí C 8 2 5 0 157:113 ⋌33
6. So. Kroučová 7 1 8 0 149:139 ⋌31
7. So. Křivoklát B 5 3 8 0 135:153 ⋌29
8. So. Všetaty A 5 3 8 0 145:143 ⋌29
9. R. Třtice B 2 4 9 0 107:163 ⋌23
10. TTC Srbeč 3 1 11 0 105:165 ⋌22
11. SK Pšovlky B 1 0 15 0 72:216 ⋌18

IV. třída

20. kolo: So. Skřivaň – SK Skryje B 5:13, So. Janov B – ST Nouzov B 8:10. 21. kolo: SK Skryje B – So. N. Strašecí D 9:9, ST Nouzov B – So. Skřivaň 17:1, So. Hředle D – So. Janov B 6:12, SK Pavlíkov B – So. Křivoklát C 10:8, TTC Rynholec A – So. Janov C 3:15, Velká Buková A – SK Šanov 6:12.

1. SK Šanov 18 2 0 0 249:111 ⋌58
2. So. Janov C 18 1 1 0 243:117 ⋌57
3. So. Janov B 14 3 3 0 237:123 ⋌51
4. Velká Buková A 14 2 4 0 201:159 ⋌50
5. ST Nouzov B 14 1 5 0 213:147 ⋌49
6. SK Skryje B 10 3 7 0 200:160 ⋌43
7. So. N. Strašecí D 7 4 9 0 166:194 ⋌38
8. So. Hředle D 8 1 11 0 175:185 ⋌37
9. So. Křivoklát C 6 1 13 0 152:208 ⋌33
10. So. Všetaty B 5 1 13 0 137:205 ⋌30
11. So. Skřivaň 3 3 14 0 138:222 ⋌29
12. So. Branov 3 3 13 0 128:214 ⋌28
13. TTC Rynholec A 3 2 15 0 134:226 ⋌28
14. SK Pavlíkov B 2 1 17 0 129:231 ⋌25

V. třída

18. kolo: ST Nouzov C – So. Nesuchyně C 8:10. 19. kolo: SKST Rynholec – So. Janov D, SKST Rynholec – So. Janov D a KST Hracholusky – R. Třtice C odloženo, Nesuchyně C – So. Olešná D 10:8, So. Lány E – ST Nouzov C 8:10, Velká Buková B – volno.

1. Hracholusky 15 0 0 0 245:25 ⋌45
2. TTC Rynholec B 12 0 3 0 157:113 ⋌39
3. So. Janov D 11 1 4 0 170:118 ⋌39
4. So. Nesuchyně C 8 2 7 0 160:146 ⋌35
5. So. Olešná D 7 4 5 0 143:145 ⋌34
6. SK Skryje C 7 4 5 0 135:153 ⋌34
7. ST Nouzov C 5 2 9 0 129:159 ⋌28
8. Velká Buková B 5 0 11 0 107:181 ⋌26
9. R. Třtice C 4 1 10 0 99:171 ⋌24
10. So. Lány E 3 0 14 0 103:203 ⋌23
11. SKST Rynholec 2 2 11 0 118:152 ⋌21