I. třída

19. kolo: So. N. Strašecí A – So. Nesuchyně A 14:4.
20. kolo: ST Nouzov A – So. Janov A odloženo, So. Nesuchyně A – So. Olešná A 9:9, So. Rakovník B – So. N. Strašecí A 3:15, SK Pavlíkov A – So. Rakovník A 3:15, SK Pšovlky A – So. Hředle B 7:11, RC Rakovník A – So. Lány C 12:6.

1. So. Rakovník A 18 0 1 0 238:104 ⋌55
2. So. Olešná A 15 1 3 0 214:128 ⋌50
3. So. N. Strašecí A 12 1 6 0 200:142 ⋌44
4. SK Pšovlky A 10 2 7 0 191:151 ⋌41
5. RC Rakovník A 10 1 7 0 174:150 ⋌39
6. So. Hředle B 10 0 9 0 179:163 ⋌39
7. So. Nesuchyně A 8 4 7 0 175:167 ⋌39
8. So. Lány C 6 2 10 0 151:173 ⋌32
9. So. Janov A 6 0 12 0 136:188 ⋌30
10. SK Pavlíkov A 6 1 10 0 121:185 ⋌30
11. ST Nouzov A 2 3 13 0 129:195 ⋌25
12. So. Rakovník B 0 1 18 0 90:252 ⋌20

II. třída

18. kolo: SK Skryje A – FC Jesenice 9:9, So. Olešná B – SK Přílepy 9:9.
20. kolo: So. Nesuchyně B – SK Skryje A 7:11, So. N. Strašecí B – So. Rakovník C 5:13, So. Olešná B – So. Křivoklát A 13:5, SK Přílepy – TJ Čistá 10:8, R. Třtice A – Žst. Rakovník odloženo, B. SDH Lubná – FC Jesenice odloženo.

1. N. Strašecí B 14 2 3 0 208:134 ⋌49
2. SK Přílepy 10 5 4 0 201:141 ⋌44
3. So. Olešná B 10 5 4 0 193:149 ⋌44
4. So. Rakovník C 11 1 7 0 198:144 ⋌42
5. R. Třtice A 10 3 5 0 173:151 ⋌41
6. TJ Čistá 8 4 7 0 178:164 ⋌39
7. Žst. Rakovník 9 2 7 0 162:162 ⋌38
8. FC Jesenice 8 3 6 0 157:149 ⋌36
9. So. Křivoklát A 6 3 10 0 143:199 ⋌34
10. SK Skryje A 4 4 11 0 149:193 ⋌31
11. Nesuchyně B 2 2 13 0 102:204 ⋌23
12. B. SDH Lubná 1 0 16 0 116:190 ⋌19

III. třída

15. kolo: TTC Srbeč – So. Křivoklát B 10:8.
20. kolo: So. Všetaty A – So. Olešná C 8:10, So. Kroučová – So. N. Strašecí C 6:12, R. Třtice B – TTC Srbeč 8:10, SK Pšovlky B – So. Hředle C 4:14, RC Rakovník B – So. Lány D 15:3, So. Křivoklát B – volno.

1. So. Hředle C 16 1 1 0 220:104 ⋌51
2. RC Rakovník B 12 3 2 0 190:116 ⋌44
3. So. Olešná C 13 0 4 0 174:132 ⋌43
4. So. N. Strašecí C 9 2 5 0 169:119 ⋌36
5. So. Lány D 8 2 7 0 154:152 ⋌35
6. So. Kroučová 7 1 9 0 155:151 ⋌32
7. So. Křivoklát B 5 3 9 0 143:163 ⋌30
8. So. Všetaty A 5 3 9 0 153:153 ⋌30
9. TTC Srbeč 5 1 11 0 125:181 ⋌28
10. R. Třtice B 2 4 10 0 115:173 ⋌24
11. SK Pšovlky B 1 0 16 0 76:230 ⋌19

IV. třída

22. kolo: Sokol Janov C – Velká Buková A 12:6, Sokol Křivoklát C – TTC Rynholec A 14:4, So. Janov B – SK Pavlíkov B 10:8, So. Skřivaň – So. Hředle D 10:8, So. N. Strašecí D – ST Nouzov B 6:12, So. Branov – SK Skryje B 10:8, SK Šanov – So. Všetaty B 15:3.

1. SK Šanov 19 2 0 0 264:114 ⋌61
2. So. Janov C 19 1 1 0 255:123 ⋌60
3. So. Janov B 15 3 3 0 247:131 ⋌54
4. ST Nouzov B 15 1 5 0 225:153 ⋌52
5. Velká Buková A 14 2 5 0 207:171 ⋌51
6. SK Skryje B 10 3 8 0 208:170 ⋌44
7. So. N. Strašecí D 7 4 10 0 172:206 ⋌39
8. So. Hředle D 8 1 12 0 183:195 ⋌38
9. So. Křivoklát C 7 1 13 0 166:212 ⋌36
10. So. Skřivaň 4 3 14 0 148:230 ⋌32
11. So. Všetaty B 5 1 14 0 140:220 ⋌31
12. So. Branov 4 3 13 0 138:222 ⋌31
13. TTC Rynholec A 3 2 16 0 138:240 ⋌29
14. SK Pavlíkov B 2 1 18 0 137:241 ⋌26

V. třída

19. kolo: SKST Rynholec A – So. Janov D 6:12, TTC Rynholec B – SK Skryje C 11:7.
20. kolo: So. Janov D – TTC Rynholec B 14:4, R. Třtice C – SKST Rynholec 9:9, ST Nouzov C – KST Hracholusky 1:17, So. Olešná D – So. Lány E 11:7, SK Skryje C – Velká Buková B odloženo, So. Nesuchyně C – volno.

1. Hracholusky 16 0 0 0 262:26 ⋌48
2. So. Janov D 13 1 4 0 196:128 ⋌45
3. TTC Rynholec B 13 0 4 0 172:134 ⋌43
4. So. Olešná D 8 4 5 0 154:152 ⋌37
5. So. Nesuchyně C 8 2 7 0 160:146 ⋌35
6. SK Skryje C 7 4 6 0 142:164 ⋌35
7. ST Nouzov C 5 2 10 0 130:176 ⋌29
8. Velká Buková B 5 0 11 0 107:181 ⋌26
9. R. Třtice C 4 2 10 0 108:180 ⋌26
10. So. Lány E 3 0 15 0 110:214 ⋌24
11. SKST Rynholec 2 3 12 0 133:173 ⋌24