I. třída


21. kolo: So. Nesuchyně A – ST Nouzov A 13:5.12. kolo: So. Hředle B – So. Lány C 9:9, So. Rakovník A – So. Janov A 8:10, So. Olešná A – SK Pšovlky A 10:8, So. Nové Strašecí A – RC Rakovník A odloženo, So. Nesuchyně A – SK Pavlíkov A 10:8, ST Nouzov A – So. Rakovník B 11:7.

1. So. Rakovník A 19 1 2 0 266:130 ⋌612. So. Olešná A 18 1 3 0 258:138 ⋌593. So. N. Strašecí A 14 1 6 0 227:151 ⋌504. So. Nesuchyně A 10 5 7 0 207:189 ⋌475. SK Pšovlky A 10 3 9 0 210:186 ⋌456. RC Rakovník A 11 1 8 0 192:168 ⋌437. So. Hředle B 10 1 11 0 202:194 ⋌438. So. Janov A 9 0 13 0 175:221 ⋌409. So. Lány C 7 3 12 0 187:209 ⋌3910. ST Nouzov A 5 3 14 0 166:230 ⋌3511. SK Pavlíkov A 6 1 14 0 143:235 ⋌3412. So. Rakovník B 0 2 20 0 107:289 ⋌24

II. třída

19. kolo: FC Jesenice – So. Nesuchyně B 9:9.20. kolo: R. Třtice A – Žst. Rakovník 10:8.22. kolo: TJ Čistá – So. Rakovník C 6:12, So. N. Strašecí B – FC Jesenice 9:9, So. Olešná B – Žst. Rakovník 12:6.12. kolo: So. Rakovník C – So. Křivoklát A 11:7, Žst. Rakovník – TJ Čistá 12:6, FC Jesenice – So. Olešná B 10:8, SK Skryje A – So. N. Strašecí B 9:9, So. Nesuchyně B – R. Třtice A 5:13, SK Přílepy – B. SDH Lubná 13:5.


Konečná tabulka

1. So. N. Strašecí B 15 4 3 0 238:158 ⋌562. SK Přílepy 13 5 4 0 236:160 ⋌533. So. Rakovník C 14 1 7 0 231:165 ⋌514. R. Třtice A 13 3 6 0 214:182 ⋌515. So. Olešná B 11 5 6 0 221:175 ⋌496. FC Jesenice 10 5 7 0 200:196 ⋌477. Žst. Rakovník 10 2 10 0 194:202 ⋌448. TJ Čistá 8 5 9 0 199:197 ⋌439. So. Křivoklát A 6 4 12 0 167:229 ⋌3810. SK Skryje A 5 5 12 0 178:218 ⋌3711. Nesuchyně B 3 4 15 0 141:255 ⋌3212. B. SDH Lubná 2 1 19 0 157:239 ⋌27

III. třída

22. kolo: SK Pšovlky B – So. N. Strašecí C 5:13.12. kolo: So. Hředle C – So. Lány D 12:6, So. N. Strašecí C – RC Rakovník B 16:2, So. Olešná C – SK Pšovlky B 13:5, So. Všetaty A – R. Třtice B 9:9, So. Křivoklát B – So. Kroučová 9:9, TTC Srbeč – volno.

1. So. Hředle C 18 1 1 0 245:115 ⋌572. RC Rakovník B 13 3 4 0 212:148 ⋌493. So. Olešná C 15 0 4 0 198:144 ⋌494. So. N. Strašecí C 12 2 5 0 212:130 ⋌455. So. Lány D 9 2 8 0 176:166 ⋌396. So. Všetaty A 6 5 9 0 182:178 ⋌377. So. Kroučová 7 2 11 0 178:182 ⋌368. So. Křivoklát B 5 5 10 0 163:197 ⋌359. TTC Srbeč 6 1 13 0 145:215 ⋌3310. R. Třtice B 2 5 10 0 124:182 ⋌2611. SK Pšovlky B 1 0 19 0 91:269 ⋌22

IV. třída

14. kolo: So. Hředle D – ST Nouzov B 9:9, SK Pavlíkov B – SK Skryje B 6:12, TTC Rynholec A – So. Všetaty B 6:12, So. Janov C – So. N. Strašecí D 12:6, So. Křivoklát C – So. Skřivaň 12:6, SK Šanov – So. Janov B 16:2.

1. So. Janov C 22 1 1 0 291:141 ⋌692. SK Šanov 21 2 1 0 304:128 ⋌683. ST Nouzov B 17 2 5 0 260:172 ⋌604. So. Janov B 16 4 4 0 272:160 ⋌605. Velká Buková A 15 3 5 0 229:185 ⋌566. SK Skryje B 11 3 10 0 229:203 ⋌497. So. Hředle D 9 2 13 0 209:223 ⋌448. So. N. Strašecí D 7 4 13 0 192:240 ⋌429. So. Všetaty B 8 1 15 0 178:254 ⋌4110. So. Křivoklát C 8 1 15 0 188:244 ⋌4111. So. Branov 5 3 15 0 163:251 ⋌3612. So. Skřivaň 4 3 16 0 160:254 ⋌3413. SK Pavlíkov B 4 1 19 0 165:267 ⋌3314. TTC Rynholec A 3 2 18 0 148:266 ⋌31

V. třída

22. kolo: SKST Rynholec – So. Olešná D 7:11, ST Nouzov C – TTC Rynholec B 10:8.12. kolo: KST Hracholusky – So. Lány E 18:0, SKST Rynholec – So. Nesuchyně C 5:13, TTC Rynholec B – So. Olešná D 9:9, Velká Buková B – ST Nouzov C 7:11, SK Skryje C – R. Třtice C 11:7, So. Janov D – volno.


1. Hracholusky 20 0 0 0 330:30 ⋌602. So. Janov D 15 1 4 0 226:134 ⋌513. TTC Rynholec B 13 1 5 0 189:153 ⋌464. So. Olešná D 9 5 6 0 177:183 ⋌435. So. Nesuchyně C 10 2 8 0 190:170 ⋌426. SK Skryje C 9 4 7 0 168:192 ⋌427. ST Nouzov C 7 2 11 0 159:201 ⋌368. Velká Buková B 6 0 14 0 136:224 ⋌329. SKST Rynholec 3 3 14 0 155:205 ⋌2910. R. Třtice C 4 2 13 0 120:222 ⋌2911. So. Lány E 3 0 17 0 112:248 ⋌26