I. třída

2. kolo: Janov A – Lány C 11:7, Pavlíkov A – So. Hředle A 3:15, SK Pšovlky A – So. Rakovník B 13:5, RC Rakovník A – So. Nové Strašecí A 8:10, R. Třtice A – So. Olešná A 7:11, So. Nesuchyně A – ST Nouzov A 10:8.

1. So. Janov A 2 2 0 0 24:12 6
2. So. Olešná A 2 2 0 0 22:14 6
3. So. N. Strašecí A 2 2 0 0 20:16 6
4. So. Hředle B 2 1 0 1 22:14 4
5. SK Pšovlky A 2 1 0 1 21:15 4
6. ST Nouzov A 2 1 0 1 19:17 4
7. So. Rakovník B 2 1 0 1 19:17 4
8. So. Lány C 2 1 0 1 18:18 4
9. So. Nesuchyně A 2 1 0 1 15:21 4
10.RC Rakovník A 2 0 0 2 15:21 2
11. R. Třtice A 2 0 0 2 14:22 2
12. SK Pavlíkov A 2 0 0 2 7:29 2

II. třída

2. kolo: TJ Čistá – So. Nesuchyně B odloženo, So. Křivoklát A – So. Hředle C, 9:9, So. Olešná B – SK Skryje A 12:6, So. Nové Strašecí B – RC Rakovník B 9:9, FC Jesenice – Žst. Rakovník 9:9, SK Přílepy – So. Rakovník C 12:6.

1. SK Přílepy 2 2 0 0 22:14 6
2. So. Hředle C 2 1 1 0 25:11 5
3. Žst. Rakovník 2 1 1 0 21:15 5
4. So. Olešná B 2 1 1 0 21:15 5
5. So. Rakovník C 2 1 0 1 18:18 4
6. RC Rakovník B 2 0 2 0 18:18 4
7. SK Skryje A 2 1 0 1 18:18 4
8. So. Křivoklát A 2 0 1 1 15:21 3
9. So. N. Strašecí B 2 0 1 1 15:21 3
10. FC Jesenice 2 0 1 1 15:21 3
11. TJ Čistá 1 0 0 1 8:10 1
12. So. Nesuchyně B 1 0 0 1 2:16 1

III. třída

1. kolo: So. Janov B – So. Lány D 15:3. 2. kolo: SK Šanov – So. Lány D odloženo, ST Nouzov B – So. Janov B 4:14, So. Kroučová – B. SDH Lubná 8:10, So. Všetaty A – So. Nové Strašecí C 4:14, R. Třtice B – So. Olešná C 11:7, So. Křivoklát B – V. Buková A 9:9.

1. So. Janov B 2 2 0 0 29:7 6
2. So. N. Strašecí C 2 2 0 0 24:12 6
3. B. SDH Lubná 2 2 0 0 24:12 6
4. So. Všetaty A 2 1 0 1 14:22 4
5. SK Šanov 1 1 0 0 12:6 3
6. R. Třtice B 1 1 0 0 11:7 3
7. So. Křivoklát B 2 0 1 1 15:21 3
8. Velká Buková A 1 0 1 0 9:9 2
9. So. Kroučová 2 0 0 2 16:20 2
10. So. Olešná C 2 0 0 2 15:21 2
11. ST Nouzov B 2 0 0 2 8:28 2
12. So. Lány D 1 0 0 1 3:15 1

IV. třída

2. kolo: So. Janov C – KST Hracholusky odloženo, So. Skřivaň – So. Hředle D 2:16, SK Pšovlky B – B. TTC Rynholec 8:10, So. Nové Strašecí D – So. Všetaty B 8:10, So. Rakovník D – SK Skryje B 8:10, So. Křivoklát C – SK Pavlíkov B 13:5.

1. So. Hředle D 2 2 0 0 27:9 6
2. So. Křivoklát C 2 2 0 0 23:13 6
3. SK Skryje B 2 2 0 0 23:13 6
4. So. Všetaty B 2 2 0 0 22:14 6
5. TTC Rynholec 2 2 0 0 22:14 6
6. So. Rakovník D 2 1 0 1 20:16 4
7. SK Pšovlky B 2 0 0 2 14:22 2
8. So. N. Strašecí D 2 0 0 2 13:23 2
9. SK Pavlíkov B 2 0 0 2 11:25 2
10. So. Skřivaň 2 0 0 2 8:28 2
11. So. Janov C 1 0 0 1 8:10 1
12. KST Hracholusky 1 0 0 1 7:11 1

V. třída 

2. kolo: B. SKST Rynholec – So. Lány E 10:8, KST Rakovník – So. Janov D 7:11, R. Třtice C – So. Nové Strašecí E 9:9, SK Skryje C – So. Branov 12:6, So. Hředle E – ST Nouzov C 12:6, So. Nesuchyně C – Velká Buková B 11:7, So. Olešná D – volno.

1. So. Hředle E 3 3 0 0 35:19 9
2. So. Nesuchyně C 3 2 1 0 30:24 8
3. So. Branov 3 2 0 1 33:21 7
4. So. Janov D 2 2 0 0 25:11 6
5. SKST Rynholec 3 1 1 1 27:27 6
6. R. Třtice C 3 1 1 1 26:28 6
7. ST Nouzov C 3 1 1 1 25:29 6
8. SK Skryje C 3 1 0 2 28:26 5
9. So. N. Strašecí E 3 0 2 1 25:29 5
10. So. Lány E 3 1 0 2 23:31 5
11. So. Olešná D 2 0 2 0 18:18 4
12. Velká Buková B 3 0 0 3 20:34 3
13. KST Rakovník E 2 0 0 2 9:27 2

Jaroslav Kraus