I. třída

9. kolo: So. Lány C – So. Olešná A 7:11.7. kolo: So. Nové Strašecí A – So. Janov A 9:9, So. Rakovník B – So. Olešná A 8:10, So. Hředle B – ST Nouzov A 13:5, So. Lány C – So. Nesuchyně A 14:4, SK Pavlíkov A – R. Třtice A 8:10, SK Pšovlky A – RC Rakovník A 11:7.

1. So. Olešná A 7 1 0 0 90:54 23
2. So. Lány C 6 1 2 0 95:67 22
3. So. Janov A 5 1 1 0 74:52 18
4. N. Strašecí A 5 1 1 0 77:49 18
5. So. Hředle B 5 0 2 0 78:48 17
6. ST Nouzov A 2 2 4 0 69:75 14
7. So. Rakovník B 3 1 3 0 67:59 14
8. SK Pšovlky A 3 0 4 0 64:62 13
9. Nesuchyně A 2 0 5 0 43:83 11
10. R. Třtice A 1 1 5 0 47:79 10
11. RC Rakovník A 1 0 6 0 61:65 9
12. SK Pavlíkov A 0 0 7 0 27:99 7

II. třída

7. kolo: RC Rakovník B – TJ Čistá 11:7, SK Skryje A – Žst. Rakovník 11:7, So. Hředle C – So. Rakovník C 10:8, So. Nesuchyně B – SK Přílepy 6:12, So. Křivoklát A – FC Jesenice 12:6, So. Olešná B – So. Nové Strašecí B 12:6.

1. SK Přílepy 6 0 1 0 78:48 19
2. Žst. Rakovník 4 1 2 0 67:59 16
3. So. Olešná B 4 1 1 0 66:42 15
4. So. Hředle C 3 2 2 0 69:57 15
5. So. Rakovník C 4 0 3 0 65:61 15
6. RC Rakovník B 2 3 2 0 59:67 14
7. SK Skryje A 3 0 4 0 63:63 13
8. N. Strašecí B 2 2 3 0 61:65 13
9. So. Křivoklát A 2 1 4 0 58:68 12
10. FC Jesenice 2 2 2 0 53:55 12
11. TJ Čistá 1 0 4 0 44:46 7
12. Nesuchyně B 0 0 5 0 19:71 5

III. třída

7. kolo: So. Nové Strašecí C – SK Šanov 10:8, B. SDH Lubná – So. Olešná C 6:12, So. Janov B – Velká Buková A 16:2, So. Lány D – So. Křivoklát B 11:7, ST Nouzov B – R. Třtice B 7:11, So. Kroučová – So. Všetaty A 10:8.

1. So. Janov B 7 0 0 0 100:26 21
2. N. Strašecí C 7 0 0 0 83:43 21
3. SK Šanov 5 0 2 0 78:48 17
4. So. Všetaty A 4 0 3 0 64:62 15
5. B. SDH Lubná 3 2 2 0 66:60 15
6. R. Třtice B 3 1 2 0 57:51 13
7. So. Kroučová 3 0 4 0 59:67 13
8. So. Křivoklát B 1 2 4 0 47:79 11
9. So. Olešná C 2 0 5 0 59:67 11
10. So. Lány D 2 0 4 0 44:64 10
11. V. Buková A 1 1 5 0 46:80 10
12. ST Nouzov B 0 0 7 0 35:91 7

IV. třída

6. kolo: SK Skryje B – So. Všetaty B 6:12.7. kolo: So. Všetaty B – So. Janov C 6:12, B. TTC Rynholec – SK Skryje B 6:12, So. Hředle D – SK Pavlíkov B 12:6, KST Hracholusky – So. Křivoklát C 14:4, So. Skřivaň – So. Rakovník D 8:10, SK Pšovlky B – So. Nové Strašecí D 8:10.

1. So. Hředle D 6 1 0 0 84:42 20
2. So. Janov C 5 0 2 0 68:58 17
3. So. Všetaty B 5 0 2 0 72:54 17
4. SK Skryje B 5 0 2 0 72:54 17
5. Hracholusky 5 0 1 0 78:30 16
6. Křivoklát C 3 0 4 0 61:65 13
7. So. Rakovník D 3 0 4 0 53:73 13
8. N. Strašecí D 3 0 3 0 50:58 12
9. SK Pavlíkov B 2 0 5 0 51:75 11
10. TTC Rynholec 2 0 5 0 55:71 11
11. So. Skřivaň 1 0 6 0 41:85 9
12. SK Pšovlky B 0 1 6 0 53:73 8

V. třída

6. kolo: So. Hředle E – So. Janov D 8:10.7. kolo: So. Branov – B. SKST Rynholec 6:12, So. Nové Strašecí E – ST Nouzov C 6:12, So. Janov D – So. Nesuchyně C 3:15, So. Lány E – So. Hředle E 8:10, KST Rakovník E – SK Skryje C 4:14, So. Olešná D – R. Třtice C 12:6, Velká Buková B – volno.

1. So. Hředle E 6 1 1 0 87:57 21
2. Nesuchyně C 6 1 1 0 89:55 21
3. SK Skryje C 6 0 2 0 91:53 20
4. SKST Rynholec 5 2 1 0 84:60 20
5. So. Olešná D 5 2 0 0 76:50 19
6. ST Nouzov C 4 1 4 0 86:76 18
7. So. Branov 3 1 5 0 81:81 16
8. So. Janov D 4 0 4 0 69:75 16
9. R. Třtice C 3 1 4 0 61:83 15
10. V. Buková B 2 1 5 0 59:85 13
11. N. Strašecí E 1 2 6 0 65:97 13
12. So. Lány E 2 0 6 0 69:75 12
13. KST Rakovník E0 0 8 0 37:107 8

Jaroslav Kraus