I. třída – 14. kolo

So. Lány C – RC Rakovník A 10:8 (35:27) – Jirkovský V. 4, Běloušek D. 3, Libovický R. 3, Hrbek D. 0 – Hejda L. 3, Smitka L. 1, Niezgoda R. 1, Cafourek M. 1, čtyřhry Hejda L. – Niezgoda R. a Smitka L. – Cafourek M., So. Nové Strašecí A – So. Nesuchyně A 8:10 (31:39) – Pittner K. 3, Červený Z. 2, Libovický V. 1, Fabinger F. 0, čtyřhry Fabinger F. – Pittner K. a Červený Z. – Libovický V. – Šerák M. 4, Hetto T. 2, Šebek V. 2, Barsa T. 2, KST Rakovník E – SK Pavlíkov A 14:4 (43:23) – Pisárová K. 4, Kapoun O. 3, Lepka M. 2 (3), Froněk P. 2 (3), Adamczuk Janusz 1 (1), čtyřhry Pisárová K. – Froněk P. a Adamczuk Janusz -Kapoun O. – Mika Martin 2, Mika L. 0 + 1WO, Mrzena J. 0 + 1WO, Mika Marcel 0, So. Janov A – So. Rakovník B 17:1 (53:15) – Tomášek M. 4, Fric J. 4, Amler M. 4, Štindl R. 2 (2), Pacourek R. 1 (2), čtyřhry Pacourek R. – Tomášek M. a Fric J. – Štindl R. – Mladý V. 1, Lukeš Z. 0, Sosna P. 0, Jerhot J. 0, So. Rakovník A – So. Hředle B 12:6 (44:27) – Jansa S. ml. 3, Jansa S. st. 3, Čermák L. 3, Stibor J. 2, čtyřhra Jansa S. ml. – Stibor J. – Pacourek J. 2, Beránek J. 1, Vitner R. 1, Hájek M. 1, čtyřhra Beránek J. – Hájek M., So. Olešná A – TJ Čistá 18:0 (54:13) – Kočovský T. 4, Lédl J. 4, Procházka T. 4, Šebek T. 4, čtyřhry Šebek T. – Procházka T. a Kočovský T. – Lédl J. – Bedenk P. 0, Kadavý V. 0, Musil M. 0, Bezstarosti V. 0

1. KST Rakovník E ⋌13 13 0 0 0 567:285 39
2. So. Rakovník A⋌ 13 11 1 1 0 577:296 36
3. So. Hředle B ⋌13 9 1 3 0 514:365 32
4. So. Olešná A⋌ 13 9 0 4 0 513:386 31
5. So. Lány C ⋌13 8 0 5 0 465:400 29
6. So. Nesuchyně A⋌ 13 7 1 5 0 450:432 28
7. So. N. Strašecí A ⋌13 5 1 7 0 429:439 24
8. RC Rakovník A ⋌13 5 1 7 0 425:458 24
9. So. Janov A ⋌13 4 1 8 0 436:445 22
10. SK Pavlíkov A ⋌13 3 0 10 0 392:505 19
11. So. Rakovník B⋌ 13 0 1 12 0 251:599 14
12. TJ Čistá ⋌13 0 1 12 0 204:613 14

II. třída – 14. kolo

So. Hředle C – So. Olešná B odloženo, SK Pšovlky B – So. Křivoklát A 8:10 (31:34) – Netrh V. 3, Koleníková D. 2, Nachtigal V. ml. 2, Mayer F. 0, čtyřhra Netrh V. – Koleníková D. – Hauner M. 4, Jaroš L. 2, Povolný J. 2, Štěpnička J. 1, čtyřhra Jaroš L. – Povolný J., R. Třtice A – SK Skryje A 8:10 (36:34) – Vidrich F. 3, Libovický T. 2, Jirák M. 2, Novotný M. 1 – Jedlička J. 4, Jedlička M. 3, Švarc J. 1, Rybáček L. 0, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J., FC Jesenice – So. Rakovník C 4:14 (16:45) – Kotek P. 4, Klekner V. 0, Růžička A. 0, Polák M. 0 – Zach F. 3, Folk J. 3, Kratochvíl M. 3, Miller F. 3, čtyřhry Folk J. – Kratochvíl M. a Zach F. Miller F. , So. Nové Strašecí B – Žst. Rakovník 15:3 (46:19) – Libovický P. 4, Zíma M. 4, Hrdý S. 4, Rovný P. 2 (3), čtyřhra Rovný P. – Hrdý S. – Jílek R. 1, Chovan D. 0 + 1WO, Chvojan J. 0, Franěk F. 0, čtyřhra Jílek R. – Chovan D. , SK Přílepy – So. Nesuchyně B 13:5 (45:22) – Jiříček J. 4, Jílek J. 3, Havel V. 3, Holý V. 1 (2), Kutílek J. 0 (2), čtyřhry Holý K. – Kutílek J. a Jílek J. – Jiříček J. – Barsa T. 3, Staněk M. 1, Jílek M. 1, Micura D. 0

1. So. Rakovník C ⋌13 10 3 0 0 168:66 36
2. So. Olešná B ⋌12 9 3 0 0 143:73 33
3. SK Přílepy ⋌13 8 2 3 0 148:86 31
4. So. Hředle C ⋌12 8 2 2 0 128:88 30
5. So. N. Strašecí B ⋌13 6 5 2 0 130:104 30
6. So. Křivoklát A ⋌13 6 2 5 0 118:116 27
7. R. Třtice A ⋌13 3 3 7 0 104:130 22
8. SK Pšovlky B ⋌13 3 3 7 0 88:146 22
9. Žst. Rakovník ⋌13 2 2 9 0 94:140 19
10. SK Skryje A ⋌12 2 2 8 0 83:133 18
11. FC Jesenice ⋌12 2 1 9 0 87:129 17
12. So. Nesuchyně B ⋌11 2 0 9 0 59:139 15

III. třída – 14. kolo

TTC Nové Strašecí – RC Rakovník B 9:9 (40:36) – Dvořák K. 2, Mazourek P. 2, Hlad P. 2, Jung R. 2, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P. – Kolář M. 4, Kurtovič A. 3, Knor R. 1, Spurný P. 0, čtyřhra Kurtovič A. – Kolář M., So. Všetaty A – B. SDH Lubná odloženo, ST Nouzov A – So. Rakovník D 8:10 (29:35) – Steffl J. 4, Polák T. 1, Franěk M. 1, Beneš P. 0, čtyřhry Beneš P. – Polák T. a Steffl J. – Franěk M. – Pitař M. 3, Zach F. 3, Zajíc V. 3, Zelenka V. 1 (2) Pondělíček F. 0 (2), So. Janov B – So. Lány D 8:10 (32:40) – Sladkovský J. 4, Pacourek R. 2, Veselský P. 0, Benda J. 0, čtyřhry Pacourek R. – Sladkovský J. a Benda J. – Veselský P. – Kosár E. 3, Lážnovský J. 3, Eichenmann F. 2, Moravcová A. 2, So. Křivoklát B – So. Hředle D 9:9 (35:31) – Štěpnička J. 3, Novák F. 2, Šnídl J. 2, Lysý V. 1, čtyřhra Novák F. – Šnídl J. – Vitner T. 3, Bečvář M. 3, Dvořák J. 2, Vyskočil J. st. 0, čtyřhra Bečvář M. – Dvořák J. , So. Olešná C SK Hřebečníky 13:5 (42:22) – Polák M. 3, Šebek M. 3, Vít V. 3, Svoboda V. 2, čtyřhry Polák M. – Šebek M. a Vít V. – Svoboda V. – Tomášek R. 4, Hlaváček J. 1, Jirouš P. 0, Hejný P. 0 (3), Kašpar T. 0 (1)

1. ST Nouzov A ⋌12 11 0 1 0 156:60 34
2. So. Olešná C ⋌13 9 2 2 0 149:85 33
3. TTC Nové Strašecí ⋌13 8 1 4 0 123:111 30
4. So. Rakovník D ⋌13 8 0 5 0 124:110 29
5. So. Lány D ⋌13 5 4 4 0 119:115 27
6. B. SDH Lubná ⋌11 7 1 3 0 108:90 26
7. So. Všetaty A ⋌12 5 3 4 0 108:108 25
8. SK Hřebečníky⋌ 13 4 3 6 0 102:132 24
9. So. Janov B ⋌13 4 2 7 0 112:122 23
10. So. Křivoklát B ⋌13 2 2 9 0 87:147 19
11. So. Hředle D ⋌13 2 2 9 0 91:143 19
12. RC Rakovník B ⋌⋌13 0 2 11 0 89:145 15

IV. třída – 15. kolo

So. Všetaty B – So. Branov 5:13 (27:43) – Herink O. 2, Kalík J. 1, Bureš L. 1, Pešek L. 1 – Mencl M. 4, Kruba V. 3, Pergler P. 3, Horn J. 1 (2), Pokorný J. 0 (2), čtyřhry Kruba V. – Šípek M. a Pergler P. – Mencl M., 16. kol: So. Branov – SK Šanov 7:11 (25:35) – Horn J. 2, Pokorný J. 2, Mencl M. 2 (2), Kruba V. 1, Šípek M. 0 (2) – Hlavata J. 3, Malecký V. 3, Kapoun M. 2, Dobrý F. 1, čtyřhry Hlavata J. – Malecký V. a Kapoun M. – Dobrý F., SK Pšovlky C – So. Nové Strašecí C 1:17 ( 9:53) – Čechová E. 0, Růžička J. 0, Koleník D. 0 (3), Kadeřábek D. 0 (3), čtyřhra Čechová E. – Kadeřábek D. – Videmann P. 4, Vyskočil Z. 4, Bünter M. 3 + 1WO, Bujdák P. 3 + 1WO, čtyřhra Videmann P.– Bünter M. , SK Skryje B – So. Janov C 14:4 (48:27) – Šmíd Z. 4, Barták R. 3 + 1WO, Frojda M. 1 + 1WO (2), Slepička V. 1, Zíma P. 1 (2), čtyřhry Šmíd Z. – Zíma P. a Barták R. – Slepička V. – Pacourek J. st. 2, Houdek P. st. 1, Macek Z. st. 1 (2), Kapoun K. 0, R. Třtice B – ST Nouzov B odloženo, SK Pavlíkov B – So. Hředle E 7:11 (29:39) – Pelc P. 3, Mašek V. 2, Mika Marcel 1, Gebhart J. 0, čtyřhra Mika M. – Pelc P. – Skoupý J. 4, Vitner L. 2, Dvořák J. 2, Hrbek M. 2 (2), Vyskočil J. st. 0 (2), čtyřhra Vitner L. – Skoupý J., So. Křivoklát C – So. Kroučová 5:13 (20:45) – Šiška J. 2, Durčiak J. 1, Hošek P. 1, Šíma R. 1 – Fejfar V. 4, Jelínek P. 3, Kováčik J. 3, Valeš M. 1, čtyřhry Kováčik J. – Fejfar V. a Jelínek P. – Valeš M., Velká Buková A – So. Všetaty B odloženo.

1. So. N. Strašecí C ⋌15 15 0 0 0 208:62 45
2. So. Kroučová ⋌15 13 0 2 0 182:88 41
3. SK Šanov ⋌15 12 0 3 0 176:94 39
4. ST Nouzov B ⋌14 10 1 3 0 166:86 35
5. R. Třtice B ⋌14 9 2 3 0 159:93 34
6. SK Skryje B ⋌15 8 0 7 0 126:144 31
7. So. Hředle E ⋌15 5 3 7 0 125:145 28
8. So. Branov ⋌15 5 2 8 0 115:155 27
9. So. Janov C ⋌15 5 1 9 0 108:162 26
10. SK Pšovlky C ⋌15 4 1 10 0 100:170 24
11. So. Všetaty B ⋌14 4 1 9 0 100:152 23
12. SK Pavlíkov B ⋌15 4 0 11 0 105:165 23
13. Velká Buková A ⋌14 3 0 11 0 93:159 20
14. So. Křivoklát C ⋌15 0 1 14 0 91:179 16

V. třída – 14. kolo

So. Lány E – So. Olešná D 9:9 (31:31) – Matoušek F. 3, Chalupa J. 2, Cibík P. 2, Chalupa Š. 1, čtyřhra Chalupa J. – Chalupa Š. – Pavlíček V. 4, Folber J. 3, Svoboda D. 1, Těšínský Michal 0, čtyřhra Pavlíček V. – Folber J., So. Skřivaň – ST Nouzov C 13:5 (47:21) – Ledvinka M. 4, Němeček P. 3, Broum Z. 3, Gebhart F. 1 (1), Megerle M. 1 (3), čtyřhra Broum Z. – Ledvinka M. – Šťastný D. 2, Polák Josef 1, Demchuk M. 1, Kupcová I. 0, čtyřhra Kupcová I. – Demchuk M., R. Třtice C – SK Skryje C 10:8 (36:29) – Eis J. 4, Vojtík P. 3, Svobodová L. 1, Eis V. 0, čtyřhry Vojtík P. – Svobodová L. a Eis J. – Eis V. – Krauz J. 3, Hůla V. 2, Hošek P. 2, Šimůnek L. 1, So. Janov D – B. TTC Rynholec A 4:14 (19:45) – Wágnerová A. 2, Mrázek J. ml. 1, Pacourek M. 1, Šorsáková V. 0 – Špička M. 4, Dundrová G. 4, Špička A. 2, Batelka D. 2, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G., So. Nové Strašecí D – B. TTC Rynholec B 10:8 (39:31) – Vyskočil D. 3, Doubravský P. 3, Pokorný J. 2, Dundr M. 1, čtyřhra Dundr M. – Vyskočil Z. – Fejfar T. 3, Píša J. 2, Halenková P. 1, Vondra J. 1, čtyřhra Píša J. – Fejfar T., Velká Buková B – So. Nesuchyně C 8:10 (28:34) – Štefan Z. 3, Kafka L. 2, Matějovský P. 2, Zika J. 0, čtyřhra Kafka L. – Matějovský P. – Vopravil M. 4, Pátek R. 2, Chládek D. 2,

1. So. Skřivaň 13 12 1 0 0 179:55 38
2. So. N. Strašecí D 13 9 3 1 0 142:92 34
3. B. TTC Rynholec A 13 9 3 1 0 163:71 34
4. B. TTC Rynholec B 13 9 2 2 0 164:70 33
5. ST Nouzov C 13 7 1 5 0 126:108 28
6. R. Třtice C 13 4 2 7 0 105:129 23
7. So. Lány E 13 4 2 7 0 95:139 23
8. Velká Buková B 13 3 3 7 0 103:131 22
9. So. Janov D 13 3 3 7 0 101:133 22
10. SK Skryje C 13 3 1 9 0 64:170 20
11. So. Olešná D 13 2 2 9 0 86:148 19
12. So. Nesuchyně C 13 1 1 11 0 76:158 16

Pohár Rakovnického deníku - výsledek 1. kola

Velká Buková B - So. Lány D 8 : 2 (26 : 9)
- Štefan Z. 3, Matějovský P. 2, Kafka L. 2, čtyřhra Štefan Z. - Kafka L.
- Matoušek F. 2, Chalupa Jan 0, Cibík P. 0

Zbývající utkání 2. kola

Velká Buková B – So. Nové Strašecí A