I. třída - 5. kolo
So. Nové Strašecí A - KST Rakovník D 6 : 12 (31 : 39)
- Pittner K. 3, Červený Z. 1, Hrdý S. 1, Fabinger F. 0 (3), čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
- Adamczuk J. st. 3 + 1WO, Macek Z. 3, Kapoun O. 2, Lepka M. 2, čtyřhra Macek Z. – Kapoun O.

I. třída - 10. kolo
KST Rakovník D - So. Rakovník B 16 : 2 (50 : 11)
- Macek Z. 4, Adamczuk J. st. 4, Kapoun O. 4, Lepka M. 2 (2), Froněk P. 0 (2), čtyřhry Macek Z. – Kapoun O. a Froněk P. - Adamczuk J. st.
- Pitař M. 1, Miller F. 1, Zelenka V. 0, Pondělíček F. 0
So. Hředle B - So. Nesuchyně B 13 : 5 (45 : 26)
- Dvořáček J. 3 (3), Martínek J. 3, Polášek M. 3, Bečvář M. 3, čtyřhra Martínek J. – Dvořáček J.
- Štindl R. 3 + 1WO, Barsa T. 0, Micura D. 0, Vopravil M. 0, čtyřhra Micura D. – Barsa T.
So. Kroučová A - So. Olešná A 5 : 13 (29 : 44)
- Vajnar L. 2, Hájek M. 2, Beránek J. 0, Kováčik J. 0, čtyřhra Beránek M. – Kováčik J.
- Šebek T. 4, Lédl J. 4, Kočovský T. 2, Procházka T. 2, čtyřhra Šebek T. – Procházka T.
So. Nové Strašecí A - RC Rakovník A odloženo
So. Nesuchyně A - SK Pšovlky A 9 : 9 (39 : 37)
- Šerák M. 3, Krob M. 3, Hetto T. 2, Šebek V. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Kadeřábek M. 4, Šulitka O. 2, Hospodářský J. ml. 1, Flajšingr P. 1, čtyřhra Hospodářský J. ml. – Kadeřábek M.
So. Lány C - KST Rakovník E 12 : 6 (42 : 28)
- Trpák R. 4, Jirkovský V. 4, Kosár E. 2, Lážnovský J. 0, čtyřhry Kosár E. – Lážnovský J. a Jirkovský V. – Trpák R.
- Hejda V. ml. 2, Fojtík J. 2, Pisár J. 1, Adamczuk Jan 1

1. KST Rakovník D 10 10 0 0 0 137:43 30
2. So. Olešná A 10 8 1 1 0 121:59 27
3. So. Kroučová A 10 7 0 3 0 98:82 24
4. So. N. Strašecí A 9 6 1 2 0 99:63 22
5. So. Nesuchyně A 10 4 2 4 0 104:76 20
6. So. Lány C 10 5 0 5 0 88:92 20
7. KST Rakovník E 10 4 2 4 0 95:85 20
8. RC Rakovník A 9 4 1 4 0 91:71 18
9. SK Pšovlky A 9 2 1 6 0 62:100 14
10. So. Hředle B 10 2 0 8 0 63:117 14
11. So. Rakovník B 10 2 0 8 0 59:121 14
12. So. Nesuchyně B 9 0 0 9 0 27:135 9

II. třída - 9. kolo
So. Nové Strašecí B - B. SDH Lubná 17 : 1 (52 : 9)
- Libovický V. 4, Libovický P. 4, Libovický R. 4, Rovný P. 4, čtyřhra Libovický P. – Libovický V.
- Koutník P. 0, Volevecký M. 0, Novák R. 0, Pokorný M. 0, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.

II. třída - 10. kolo
So. Rakovník C - SK Pavlíkov A 7 : 11 (31 : 35)
- Folk J. 3, Mladý V. 2, Miller F. 1, Lukeš Z. 0 (2), Jerhot J. 0 (2), čtyřhra Mladý V. – Folk J.
- Mika Martin 4, Gebhart L. 3, Mika L. 2, Jílek J. 1, čtyřhra Jílek J. – Gebhart L.
B. SDH Lubná - SK Skryje A nedošel zápis

So. Janov A - So. Nové Strašecí B 6 : 12 (27 : 43)
- Amler M. 2, Fric J. 2, Pacourek R. 0 + 1WO, Tomášek M. 0 (2), Sladkovský J. 0 (2), čtyřhra Pacourek R. - Tomášek M.
- Rovný P. 3 (3), Libovický P. 3, Hrdý S. 3, Libovický V. 2, čtyřhra Libovický P. – Libovický V.
So. Olešná B - TJ Čistá A 9 : 9 (33 : 36)
- Kreidl P. 3, Vít V. 2, Hubka M. 2, Pavlíček V. 1, čtyřhra Vít V. – Hubka M.
- Bezstarosti V. 3, Kadavý V. 2, Bedenk P. 2, Lepka M. 1, čtyřhra Bezstarosti V. – Bedenk P.
So. Křivoklát A - SK Přílepy 7 : 11 (28 : 42)
- Jaroš L. 3, Povolný J. 1, Dolejš J. 1, Hauner M. 1, čtyřhra Povolný J. – Jaroš L.
- Jílek J. 4, Havel V. 3, Kutílek J. 3, Holý K. 0, čtyřhra Kutílek J. - Havel V.
Žst. Rakovník - R. Třtice A 10 : 8 (36 : 33)
- Chovan D. 4, Chvojan 2, Franěk F. 2, Jílek R. 1 (3), čtyřhra Franěk F. – Chovan D.
- Vidrich F. 2 + 1WO, Kolek V. 2 + 1WO, Eis Jan 0 + 1WO, Novotný M. 0, čtyřhra Vidrich F. – Eis J.

1. So. N. Strašecí B 10 9 1 0 0 136:44 29
2. SK Přílepy 10 8 0 2 0 112:68 26
3. So. Olešná B 10 5 2 3 0 103:77 22
4. So. Křivoklát A 10 6 0 4 0 92:88 22
5. So. Janov A 10 5 1 4 0 99:81 21
6. SK Pavlíkov A 10 5 1 4 0 94:86 21
7. So. Rakovník C 10 5 1 4 0 94:86 21
8. Žst. Rakovník 10 4 1 5 0 84:96 19
9. B. SDH Lubná 9 2 2 5 0 65:97 15
10. TJ Čistá A 10 1 3 6 0 75:105 15
11. SK Skryje A 9 2 0 7 0 57:105 13
12. R. Třtice A 10 1 0 9 0 51:129 12

III. třída - 7. kolo
So. Srbeč A - So. Křivoklát B 11 : 7 (36 : 33)
- Jung R. 4, Hlad P. 4, Mazourek P. 1, Špička M. 1, čtyřhra Mazourek P. – Hlad P.
- Štěpnička J. 2, Novák F. 2, Šnídl J. 2, Lysý V. 0, čtyřhra Novák F. – Šnídl J.

III. třída - 9. kolo
RC Rakovník B - So. Kroučová B 10 : 8 (38 : 30)
- Kronich O. 4, Kolář M. 2, Cír J. 2, Spurný P. 1, čtyřhra Spurný P. – Kronich O.
- Jelínek P. 3, Fejfar V. 3, Fejfar T. 1, Píša J. 0, čtyřhra Jelínek P. – Fejfar V.

III. třída - 10. kolo
So. Rakovník D - FC Jesenice odloženo
So. Hředle C - So. Křivoklát B 12 : 6 (41 : 28)
- Novák T. ml. 3, Bečvář M. 3, Vitner R. 2, Vyskočil J. ml. 2, čtyřhry Vitner R. – Bečvář M. a Vyskočil J. ml. – Novák T. ml.
- Štěpnička J. 2, Šnídl J. 2, Novák F. 2, Lysý V. 0

So. Kroučová B - So. Srbeč A 12 : 6 (40 : 26)
- Jelínek P. 4, Fejfar V. 3, Staněk V. 2, Píša J. 2, čtyřhra Fejfar V. – Jelínek P.
- Jung R. 3, Hlad P. 2, Mazourek P. 0, Špička M. 0, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P.
So. Olešná C - RC Rakovník B 13 : 5 (42 : 29)
- Bařtipán J. 3 + 1WO, Pavlíček V. 3 (3), Šebek M. 2, Svoboda V. 2, Folber J. 0 (1), čtyřhry Bařtipán J. – Svoboda V. a Šebek M. – Folber J.
- Kolář M. 2, Cír J. 2, Kronich O. 1, Spurný P. 0 (3)
So. Všetaty A - SK Pšovlky B 9 : 9 (31 : 33)
- Herink M. 4, Uhrin P. 2, Kurtovič A. 1, Kalík J. 1, čtyřhra Herink M. – Kalík J.
- Nachtigal V. ml. 3, Netrh V. 3, Koleníková D. 1, Mayer F. 1, čtyřhra Nachtigal V. ml. – Mayer F.

SK Pavlíkov B - SK Hřebečníky 12 : 6 (41 : 30)
- Polák M. 4, Mrzena J. st. 3, Pelc P. 3, Mika Marcel 0, čtyřhry Mrzena J. st. – Polák M. a Pelc P. – Mika Marcel
- Hejný P. 3, Kolský V. 1, Kašpar T. 1, Krůta J. 1

1. So. Olešná C 10 9 1 0 0 129:51 29
2. RC Rakovník B 10 7 0 3 0 93:87 24
3. SK Pšovlky B 10 6 1 3 0 98:82 23
4. So. Hředle C 10 5 1 4 0 93:87 21
5. So. Všetaty A 10 4 3 3 0 92:88 21
6. So. Kroučová B 10 4 3 3 0 89:91 21
7. SK Hřebečníky 10 4 1 5 0 89:91 19
8. So. Srbeč A 10 4 1 5 0 88:92 19
9. So. Rakovník D 9 4 1 4 0 79:83 18
10. SK Pavlíkov B 10 4 0 6 0 84:96 18
11. FC Jesenice 9 1 2 6 0 66:96 13
12. So. Křivoklát B 10 0 0 10 0 62:118 10

IV. třída - 6. kolo
Velká Buková A - So. Branov 7 : 11 (27 : 38)
- Rezek J. 4, Svoboda P. 3, Matějovský V. st. 0, Matějovský V. ml. 0, čtyřhra Rezek J. - Svoboda P.
- Mencl M. 4, Kruba V. 2, Horn J. 2, Pokorný J. 2 (2), Šípek M. 0 (2), čtyřhra Mencl M. – Horn J.

IV. třída - 9. kolo
R. Třtice B - SK Skryje B 15 : 3 (46 : 16)
- Videmann P. 4, Halíř D. 3, Vondra P. 3, Eis J. 3, čtyřhry Eis J. – Halíř D. a Vondra P. – Viedemann P.
- Barták R. 2, Šmíd Z. 1, Barták D. 0, Hůla V. 0

IV. třída - 10. kolo
So. Lány D - Velká Buková A 9 : 9 (31 : 34)
- Běloušek D. 3, Stolár D. 2, Hrbek D. 2, Moravcová A. 1 (2), Matoušek F. 0 (2), čtyřhra Hrbek D. – Matoušek F.
- Rezek J. 3, Svoboda P. 3, Matějovský V. st. 1, Matějovský V. ml. 0, čtyřhra Rezek J. – Svoboda P.
So. Hředle D - So. Všetaty B 4 : 14 (25 : 42)
- Novák T. ml. 1, Vyskočil J. ml. 1, Dvořák J. 1, Vitner T. 0, čtyřhra Vitner T. – Vyskočil J. ml.
- Hrach R. 4, Kalík J. 4, Mendel P. 3, Bureš L. 2, čtyřhra Kalík J. – Mendel P.
So. Skřivaň - So. Srbeč B 14 : 4 (46 : 26)
- Broum Z. 4, Ledvinka M. 4, Gebhart F. 2, Megerle M. 2 (2), Hůla F. 0 (2), čtyřhry Megerle M. – Gebhart F. a Ledvinka M. – Broum Z.
- Zelenka Z. 2, Baron P. 1, Špička M. 1, Erlebach V. 0
SK Šanov - So. Janov B 9 : 9 (34 : 31)
- Hlavata J. 4, Wachtel R. 1, Malecký V. 1, Štromajer E. 1 (3), Wachtel J. 0 (1) čtyřhry Wachtel R. – Malecký V. a Wachtel J. - Hlavata J.
- Veselský P. 3, Sladkovský J. 3, Macek Z. 2 (3), Kubů V. 1, Pacourek J. 0 (1)
SK Skryje B - So. Branov 1 : 17 ( 7 : 52)
- Šmíd Z. 1, Barták D. 0, Hůla V. 0, Krauz J. 0
- Mencl M. 4, Horn J. 4, Kruba V. 3, Pokorný J. 2 (2), Šípek M. 2 (2), čtyřhry Kruba v. – Pokorný J. a Mencl M. – Horn J.
SK Slabce - R. Třtice B odloženo

1. So. Janov B 10 8 2 0 0 117:63 28
2. SK Šanov 10 8 1 1 0 115:65 27
3. So. Všetaty B 10 7 0 3 0 108:72 24
4. SK Slabce 9 7 0 2 0 100:62 23
5. R. Třtice B 9 5 1 3 0 89:73 20
6. So. Branov 9 5 0 4 0 106:56 19
7. So. Lány D 10 4 1 5 0 86:94 19
8. So. Skřivaň 10 4 0 6 0 76:104 18
9. So. Hředle D 10 2 2 6 0 72:108 16
10. Velká Buková A 10 2 1 7 0 75:105 15
11. SK Skryje B 10 1 0 9 0 51:129 12
12. So. Srbeč B 9 1 0 8 0 49:113 11

V. třída - 10. kolo
ST Nouzov - Velká Buková B 15 : 3 (49 : 17)
- Polák T. 4, Franěk M. 4, Sušánka L. 3, Polák Jiří 2 (2), Bečvář M. 0 (2), čtyřhry Polák Jiří – Franěk M. a Polák T. – Polák Jos.
- Matějovský P. 1, Duchoň R. 1, Kafka L. 1, Štefan Z. 0
So. Hředle E - So. Křivokát C 8 : 10 (31 : 39)
- Mauer L. 3, Vitner L. 3, Hrbek M. 1, Skoupý J. 1
- Šiška J. 4, Šíma R. 2, Pastor J. 1, Durčiak J. 1, čtyřhra Šiška J. – Šíma R. a Pastor J. – Durčiak J.
TJ Čistá B - So. Nové Strašecí C 11 : 7 (35 : 24)
- Kašpar P. 3, Plincner L. 3, Steinbach S. 2, Richter P. 2, čtyřhra Plincner L. – Richter P.
- Doubravský P. 4, Dundr M. 1, Vyskočil Z. 1, Pokorný J. 0, čtyřhra Doubravský P. Pokorný J.
So. Nové Strašecí D - So. Janov C 16 : 2 (50 : 11)
- Bünter M. 4, Bouček J. 4, Valchář P. 3, Hartman M. 3, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Hartman M. – Valchář P.
- Konopásek F. 2, Mrázek J. ml. 0, Šorsáková V. 0, Wágnerová A. 0
So. Lány E - SK Pšovlky C 7 : 11 (25 : 37)
- Moravcová A. 3, Hrbek D. 3, Novotný J. 0, Trpáková K. 0 (2) čtyřhra Hrbek D. – Moravcová A.
- Čechová E. 3 + 1WO, Šulitka V. 2, Nachtigal V. st. 2, Růžička J. 1 + 1WO, čtyřhra Čechová E. – Růžička J.
SK Pavlíkov C - R. Třtice C 7 : 11 (28 : 38)
- Mika Marcel 4, Truksa M. 1, Grech N. 1, Mika T. 0, čtyřhra Mika Marcel – Mika T.
- Vondra J. 3, Vojtík P. 3, Halenková P. 3, Svobodová L. 1, čtyřhra Vojtík P. – Svobodová L.

1. So. N. Strašecí D 10 8 2 0 0 128:50 28
2. So. Hředle E 10 8 1 1 0 133:47 27
3. So. Křivoklát C 10 6 2 2 0 98:82 24
4. R. Třtice C 10 6 1 3 0 99:81 23
5. ST Nouzov 10 5 2 3 0 110:70 22
6. So. Lány E 10 4 2 4 0 94:86 20
7. TJ Čistá B 10 4 2 4 0 97:81 20
8. So. Janov C 10 4 1 5 0 69:111 19
9. SK Pšovlky C 10 4 1 5 0 84:96 19
10. SK Pavlíkov C 10 1 2 7 0 64:116 14
11. Velká Buková B 10 1 2 7 0 65:115 14
12. So. N. Strašecí C 10 0 0 10 0 37:143 10