I. třída - 2. kolo
So. Nesuchyně A - RC Rakovník A 9 : 9 (32 : 34)
- Šerák M. 4, Hetto T. 3, Šebek V. 1, Vopravil M. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Hejda L. 3, Niezgoda R. 2, Smitka L. 2, Cafourek M. 1, čtyřhra Hejda L. – Cafourek M.

I. třída - 4. kolo
So. Rakovník A - TJ Čistá 17 : 1 (52 : 6)
- Jansa S. ml. 4, Jansa S. st. 4, Čermák L. 4, Stibor J. 3, čtyřhry Jansa S. ml. – Stibor J. a Jansa S. st. – Čermák L.
- Kadavý V. 1, Bezstarosti V. 0, Musil M. 0, Kašpar P. 0

I. třída - 11. kolo
So. Hředle B - So. Lány C 15 : 3 (49 : 17)
- Beránek J. 4, Hájek M. 4, Pacourek J. ml. 4, Linc J. 2, čtyřhra Beránek J. - Hájek M.
- Běloušek D. 1, Libovický R. 1, Hrbek D. 0, Matoušek F. 0, čtyřhra Libovický R. – Běloušek D.
TJ Čistá - So. Rakovník B 9 : 9 (31 : 33)
- Musil M. 4, Kadavý V. 2, Bezstarosti V. 2, Votroubek A. 0, čtyřhra Kadavý V. – Bezstarosti V.
- Mladý V. 3, Sosna Petr 2, Lukeš Z. 2, Jerhot J. 1, čtyřhra Sosna P. – Lukeš Z.
So. Olešná A - SK Pavlíkov A 12 : 6 (39 : 28)
- Šebek T. 4, Procházka T. 3 (3), Itner R. 2, Kočovský T. 2, čtyřhra Šebek T. – Procházka T.
- Mika Martin 2, Gebhart L. 2, Mrzena J. 0 + 1WO, Mika L. 0, čtyřhra Mika Martin – Mika L
So. Rakovník A - So. Nové Strašecí A 12 : 6 (41 : 26)
- Jansa S. st. 4, Čermák L. 4, Jansa S. ml. 2, Miller F. 1, čtyřhra Jansa S. st. – Čermák L.
- Pittner K. 2, Červený Z. 1, Zíma M. 1, Libovický V. 1, čtyřhra Libovický V. - Pittner K.
So. Janov A - RC Rakovník A 6 : 12 (29 : 42)
- Fric J. 2, Tomášek M. 1, Štindl R. 1, Amler M. 1, čtyřhra Štindl R. – Tomášek M.
- Hejda L. 4, Cafourek M. 3, Niezgoda R. 3, Smitka L. 1, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R.
KST Rakovník E - So. Nesuchyně A 14 : 4 (44 : 20)
- Adamczuk Janusz 4, Pisárová K. 4, Lepka M. 3 (3), Kapoun O. 1 (2), čtyřhry Lepka M. – Pisárová K. a Adamczuk Janusz - Kapoun O.
- Šerák M. 1 + 1WO, Šebek V. 0 + 1WO, Chládek D. 0 + 1WO, Staněk M. 0




Tabulka po polovině soutěže
1. KST Rakovník E 11 11 0 0 0 149:49 33
2. So. Rakovník A 11 9 1 1 0 141:57 30
3. So. Hředle B 11 8 1 2 0 131:67 28
4. So. Olešná A 11 8 0 3 0 115:83 27
5. So. Lány C 11 6 0 5 0 102:96 23
6. So. N. Strašecí A 11 5 1 5 0 101:97 22
7. RC Rakovník A 11 5 1 5 0 97:101 22
8. So. Nesuchyně A 11 5 1 5 0 103:95 22
9. So. Janov A 11 3 1 7 0 89:109 18
10. SK Pavlíkov A 11 2 0 9 0 75:123 15
11. So. Rakovník B 11 0 1 10 0 45:153 12
12. TJ Čistá 11 0 1 10 0 40:158 12

II. třída - 11. kolo
Žst. Rakovník - So. Hředle C 8 : 10 (31 : 43)
- Jílek R. 3, Franěk F. 2, Chovan D. 1, Chvojan J. 0, čtyřhry Chovan D. – Jílek R. a Franěk F. – Chvojan J.
- Martínek J. 4, Vitner R. 3, Polášek M. 2, Bečvář M. 1
So. Nesuchyně B - So. Rakovník C 2 : 16 (20 : 50)
- Barsa T. 2, Micura D. 0, Staněk M. 0, Vopravil M. 0 (3), Kapoun M. 0
- Zach F. 4, Miller F. 4, Folk J. 3, Kratochvíl M. 3, čtyřhry Folk J. – Kratochvíl M. a Zach F. – Miller F.
SK Přílepy - SK Skryje A 18 : 0 (54 : 9)
- Jílek J. 4, Jiříček J. 4, Havel V. 4, Holý K. 4, čtyřhry Holý K. – Havel V. a Jílek J. – Jiříček J.
- Rybáček L. 0, Jedlička M. 0, Barták R. 0, Frojda M. 0
So. Křivoklát A - So. Nové Strašecí B 7 : 11 (31 : 38)
- Hauner M. 2, Jaroš L. 2, Štěpnička J. 2, Povolný J.
- Zíma M. 4, Libovický P. 3, Hrdý S. 1, Bünter M. 1, čtyřhry Libovický P. – Zíma M. a Hrdý S. – Bünter M.

FC Jesenice - So. Olešná B 9 : 9 (33 : 37)
- Polák M. 3, Kotek P. 3, Novotný A. 2, Růžička A. 0, čtyřhra Kotek P. – Novotný A.
- Bařtipán J. 3, Kreidl P. 2, Itner R. 2, Hubka M. 1, čtyřhra Bařtipán J. – Hubka M.
R. Třtice A - SK Pšovlky B 9 : 9 (36 : 33)
- Libovický T. 3, Kolek V. 3, Vidrich F. 2, Eis J. 0, čtyřhra Libovický T. – Kolek V.
- Koleníková D. 2, Nachtigal V. ml. 2, Netrh V. 2, Mayer F. 2, čtyřhra Koleníková D. - Nachtigal V. ml.
1. So. Rakovník C 11 9 2 0 0 145:53 31
2. So. Hředle C 11 8 2 1 0 120:78 29
3. So. Olešná B 10 7 3 0 0 116:64 27
4. So. N. Strašecí B 11 5 4 2 0 106:92 25
5. SK Přílepy 10 6 2 2 0 118:62 24
6. So. Křivoklát A 11 5 1 5 0 99:99 22
7. SK Pšovlky B 11 3 3 5 0 78:120 20
8. R. Třtice A 11 3 2 6 0 87:111 19
9. Žst. Rakovník 11 2 2 7 0 83:115 17
10. FC Jesenice 10 2 1 7 0 77:103 15
11. SK Skryje A 10 0 2 8 0 61:119 12
12. So. Nesuchyně B 9 1 0 8 0 44:118 11


III. třída - 11. kolo
So. Hředle D - TTC Nové Strašecí 6 : 12 (29 : 44)
- Bečvář M. 3, Vitner T. 2, Novák T. ml. 1, Dvořák J. 0
- Jung R. 3, Hlad P. 3, Mazourek P. 3, Dvořák K. 1, čtyřhry Jung R. – Dvořák K. a Mazourek P. – Hlad J.
SK Hřebečníky - So. Lány D 9 : 9 (35 : 31)
- Hejný P. 3, Tomášek R. 3, Hlaváček J. 1, Jirouš P. 1, čtyřhra Jirouš P. – Tomášek R.
- Kosár E. 3, Lážnovský J. 3, Hrbek D. 2, Stolár D. 0, čtyřhra Kosár E. – Lážnovský J.
So. Olešná C - So. Rakovník D 16 : 2 (48 : 18)
- Šebek M. 4, Svoboda V. 3 + 1WO, Vít V. 3, Polák M. 2 + 1WO, čtyřhry Polák M. - Šebek M. a Vít V. – Svoboda V.
- Zach F. 2, Pondělíček F. 0, Zelenka V. 0, Zajíc V. 0 (2)
So. Křivoklát B - B. SDH Lubná 4 : 14 (24 : 43)
- Štěpnička J. 2, Šnídl J. 1, Novák F. 0, Lysý V. 0, čtyřhra Novák F. - Šnídl J.
- Pokorný M. 4, Zuda A. 4, Novák R. 3, Volevecký M. 2, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.
So. Janov B - RC Rakovník B 12 : 6 (40 : 25)
- Sladkovský J. 4, Pacourek R. 3, Veselský P. 2, Benda J. 2, čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J.
- Spurný P. 3, Kolář M. 1, Cír J. 2, Kurtovič A. 0, čtyřhra Cír J. – Spurný P.
ST Nouzov A - So. Všetaty A 15 : 3 (46 : 16)
- Steffl J. 4, Beneš P. 3, Polák T. 3, Franěk M. 3, čtyřhry Steffl J. - Franěk M. a Beneš P. - Polák T.
- Herink M. 3, Hrach R. 0, Uhrin P. 0, Gebhart V. 0

1. ST Nouzov A 11 11 0 0 0 148:50 33
2. So. Olešná C 11 7 2 2 0 126:72 27
3. B. SDH Lubná 11 7 1 3 0 108:90 26
4. TTC Nové Strašecí 11 7 0 4 0 104:94 25
5. So. Rakovník D 11 6 0 5 0 101:97 23
6. SK Hřebečníky 11 4 3 4 0 89:109 22
7. So. Všetaty A 11 4 3 4 0 97:101 22
8. So. Janov B 11 4 2 5 0 99:99 21
9. So. Lány D 10 2 4 4 0 85:95 18
10. So. Křivoklát B 11 2 1 8 0 73:125 16
11. So. Hředle D 10 2 1 7 0 67:113 15
12. RC Rakovník B 11 0 1 10 0 73:125 12

IV. třída - 9. kolo
SK Pavlíkov B - R. Třtice B 6 : 12 (27 : 44)
- Pelc P. 2, Mika Marcel 2, Mašek V. 1, Mika T. 0, čtyřhra Pelc P. - Mika Marcel
- Eis J. 3, Vidrich F. 3, Vondra P. 3, Videman F. 2, čtyřhra Eis J. – Videman F.
IV. třída - 11. kolo
So. Hředle E - So. Branov 9 : 9 (37 : 30)
- Vitner L. 3, Dvořák J. 2, Novák T. ml. 2, Skoupý J. 1, čtyřhra Skoupý J. – Dvořák J.
- Pokorný J. 3, Pergler P. 2, Kruba V. 2, Horn J. 1, čtyřhra Kruba V. – Pokorný J.

So. Kroučová - ST Nouzov B 11 : 7 (35 : 31)
- Fejfar V. 3, Kováčik J. 3, Staněk V. 2, Jelínek P. 2, čtyřhra Kováčik J. – Fejfar V.
- Steffl J. 4, Zeman J. 1, Sušánka L. 1, Devera L. 0 (3), Nachtigal V. st. 0 (1), čtyřhra Steffl J. - Zeman J.
So. Všetaty B - So. Janov C odloženo

So. Křivoklát C - SK Šanov 3 : 15 (16 : 51)
- Šiška J. 2 (3), Hošek P. 1, Durčiak J. 0, Šíma R. 0
- Hlavata J. 4, Kapoun M. 3, Malecký V. 3, Wachtel R. 2 + 1WO, čtyřhry Wachtel R. - Kapoun M. a Malecký V. – Hlavata J.
SK Pavlíkov B - SK Pšovlky C 11 : 7 (38 : 31)
- Mika Marcel 4, Mašek V. 2, Gebhart J. 2 (2), Pelc P. 1 + 1WO, Mika T. 0 (2), čtyřhra Pelc P. - Mika Marcel
- Švejkovský Z. 3, Čechová E. 2, Kadeřábek D. 1, Růžička J. 0 (3), čtyřhra Švejkovský Z. – Kadeřábek D.
Velká Buková A - So. Nové Strašecí C 4 : 14 (20 : 45)
- Svoboda P. 3, Rezek J. 1, Matějovský V. ml. 0, Štefan Z. 0
- Bünter M. 4, Bujdák P. 3, Dundr M. 3, Videmann P. 2, čtyřhry Bünter M. – Bujdák P. a Videmann P. – Dundr M.
R. Třtice B - SK Skryje B 15 : 3 (49 : 19)
- Eis J. 4, Vondra P. 3, Vidrich F. 3, Videman F. 3, čtyřhry Vondra P. – Vidrich F. a Eis J. – Videman F.
- Barták R. 1, Šmíd Z. 1, Zíma P. 1 (3), Slepička V. 0, Šmíd P. 0 (1)

V. třída - 9. kolo
So. Nové Strašecí D - So. Skřivaň 6 : 12 (28 : 43)
- Vyskočil Z. 3 (3), Doubravský P. 2, Dundr M. 0, Pokorný J. 0, čtyřhra Vyskočil Z. - Dundr M.
- Ledvinka M. 3 + 1WO, Broum Z. 3, Němeček P. 2, Gebhart F. 2, čtyřhra Gebhart F. – Megerle M.
B. TTC Rynholec A - So. Lány E 15 : 3 (50 : 18)
- Dundrová G. 4, Špička M. 4, Špička A. 3, Batelka D. 2, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
- Stolár D. 2, Cibík P. 1, Matoušek F. 0, Chalupa J. 0


1. So. N. Strašecí C 13 13 0 0 0 176:58 39
2. So. Kroučová 13 11 0 2 0 154:80 35
3. SK Šanov 13 10 0 3 0 151:83 33
4. ST Nouzov B 13 9 1 3 0 153:81 32
5. R. Třtice B 12 8 1 3 0 135:81 29
6. SK Skryje B 13 7 0 6 0 109:125 27
7. So. Hředle E 13 3 3 7 0 104:130 22
8. So. Janov C 12 5 0 7 0 92:124 22
9. SK Pšovlky C 13 4 1 8 0 95:139 22
10. So. Branov 12 4 1 7 0 86:130 21
11. SK Pavlíkov B 13 4 0 9 0 93:141 21
12. So. Všetaty B 12 4 0 8 0 86:130 20
13. Velká Buková A 13 3 0 10 0 90:144 19
14. So. Křivoklát C 13 0 1 12 0 78:156 14


V. třída - 10. kolo
R. Třtice C - So. Lány E 9 : 9 (38 : 33)
- Eis J. 4, Vožech J. 2, Vojtík P. 1, Svobodová L. 0, čtyřhry Svobodová L. - Vojtík P. a Vožech J. – Eis J.
- Stolár D. 3, Matoušek F. 3, Chalupa J. 2, Cibík P. 1

V. třída - 11. kolo
B. TTC Rynholec B - So. Lány E 15 : 3 (49 : 16)
- Píša J. 4, Fejfar T. 3, Halenková P. 3, Vondra J. 3, čtyřhry Fejfar T. - Píša J. a Halenková P. – Vondra J.
- Stolár D. 3, Matoušek F. 0, Cibík P. 0, Chalupa J. 0
So. Nesuchyně C - B. TTC Rynholec A 4 : 14 (16 : 42)
- Barsa T. 4, Pátek Š. 0, Chládek D. 0, Pátek R. 0 (2), Kafka V. 0 (2)
- Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 3, Dundrová G. 3, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
Velká Buková B - SK Skryje C odloženo

So. Nové Strašecí D - ST Nouzov C 10 : 8 (37 : 31)
- Doubravský P. 4, Dundr M. 3, Pokorný J. 1, Vyskočil Z. 1 (2), čtyřhra Vyskočil Z. - Dundr M.
- Demchuk M. 3, Šťastný D. 1 + 1WO, Polák Jiří 1, Kupcová I. 0 + 1WO (2), Polák Josef 0 (2), čtyřhra Polák Josef – Šťastný D.
So. Janov D - So. Olešná D 13 : 5 (42 : 20)
- Pacourek M. 3, Wágnerová A. 3, Mrázek J. ml. 3 (3), Fuxa R. 2, Dušek V. 1 (1), čtyřhra Pacourek M. – Dušek V.
- Folber J. 3, Vaic M. 1, Těšínský Matouš 0, Svoboda D. 0 (2), Těšínský Michal 0 (2), Folber J. – Kočovský L.
R. Třtice C - So. Skřivaň 4 : 14 (17 : 44)
- Eis J. 3, Vojtík P. 1, Svobodová L. 0
- Ledvinka M. 2 + 1WO, Broum Z. 2 + 1WO, Němeček P. 2 (2), Megerle M. 1 + 1WO, Gebhart F. 1 + 1WO (2), čtyřhry Ledvinka M. - Broum Z. a Gebhart F. – Megerle M. WO

1. So. Skřivaň 11 10 1 0 0 152:46 32
2. So. N. Strašecí D 11 8 2 1 0 123:75 29
3. B. TTC Rynholec B 11 8 2 1 0 144:54 29
4. B. TTC Rynholec A 11 8 2 1 0 140:58 29
5. ST Nouzov C 11 6 1 4 0 109:89 24
6. R. Třtice C 11 3 2 6 0 89:109 19
7. So. Lány E 11 3 1 7 0 76:122 18
8. Velká Buková B 10 3 2 5 0 80:100 18
9. So. Janov D 11 2 3 6 0 83:115 18
10. SK Skryje C 10 3 0 7 0 43:137 16
11. So. Olešná D 11 2 1 8 0 73:125 16
12. So. Nesuchyně C 11 0 1 10 0 58:140 12

Výsledky Okresních přeborů jednotlivců, konaných dne 16.12. v Rakovníku

Dvouhry
1. místo Hejda Václav st. (TJ Šanov)
2. místo Pisár Jan (KST Rakovník)
3. místo Mikeš Milan (KST Rakovník)
Hejda Václav ml. (KST Rakovník)

Čtyřhry
1. místo Hejda Václav st. – Hejda Václav ml. (TJ Šanov – KST Rakovník)
2. místo Mikeš Milan a Adamczuk Jan (oba KST Rakovník)
3. místo Moravec Petr st. – Moravec Petr ml. (oba Sokol Lány)
Kettner Martin – Pisár Jan (oba KST Rakovník)