OP I. třídy – TOP 10 – jednotlivci

1. Šebek Tomáš (So. Olešná A) – 41 zápasů (39 výher / 2 prohry) – úspěšnost 95.12%,
2. Macek Zdeněk (KST Rakovník D) – 38 (35/3) – 92.11%,
3. Hetto Tomáš (So. Nesuchyně A) – 37 (33/4) – 89.19%,
4. Pittner Kamil (So. N. Strašecí A) – 35 (31/4) – 88.57%,
5. Kadeřábek Milan (SK Pšovlky A) – 40 (35/5) – 87.50%,
6. Jirkovský Václav (So. Lány C) – 42 (35/7) – 83.33%,
7. Hejda Leoš (RC Rakovník A) – 39 (32/7) – 82.05%,
8. Kapoun Ondřej (KST Rakovník D) – 39 (31/8) – 79.49%,
9. Adamczuk Janusz (KST Rakovník D) – 42 (33/9) – 78.57%,
10. Šerák Miloš (So. Nesuchyně A) – 39 (30/9) – 76.92%.

OP I. třídy – TOP 10 – čtyřhra

1.– 2. Kapoun Ondřej a Macek Zdeněk ml. (oba KST Rakovník D) – 10 zápasů (10 výher / 0 proher) – úspěšnost 100.00%,
3. – 4. Kadeřábek Milan (SK Pšovlky A) a Dvořáček Jaromír (So. Hředle B) – oba 10 (8/2) – 80.00%,
5. – 6. Pittner Kamil (So. N. Strašecí A) a Kováčik Jan (So. Kroučová A) – oba 9 (7/2) – 77.78%,
7. Fabinger František (So. N. Strašecí A) – 11 – (8/3) – 72,73%,
8. – 11. Hospodářský Johny ml. (SK Pšovlky A), Procházka Tomáš a Šebek Tomáš (oba So. Olešná A), Martínek Jaromír (So. Hředle B) – všichni 11 (8/3) – 72.73%.

OP II. třídy – TOP 10 - jednotlivci

1. Libovický Petr (So. N. Strašecí B) 39 zápasů (35 výher / 4 prohry) – úspěšnost 89.74%,
2. Mika Martin (SK Pavlíkov A) – 44 (39/5) – 88.64%,
3. Libovický Vladimír (So. N. Strašecí B) – 34 (30/4) – 88.24%,
4. Jedlička Jaroslav (SK Skryje A) – 36 (31/5) – 86.11%,
5. Jílek Jaromír (SK Přílepy) – 43 (37/6) – 86.05%,
6. Rovný Pavel (So. N. Strašecí B) – 34 (27/7) – 79.41%,
7. Fric Jaroslav (So. Janov A) – 42 (33/9) – 78.57%,
8. Havel Václav (SK Přílepy) – 43 (33/10) – 76.74%,
9. Jílek Richard (Žst. Rakovník) – 40 (30/10) – 75.00%,
10. Koutník Pavel (B. SDH Lubná) – 36 (27/9) – 75.00%.

OP II. třídy – TOP 10 – čtyřhra

1. Folk Josef (So. Rakovník C) – 10 zápasů (9 výher / 1 prohra) – úspěšnost 90.00%,
2. – 3. Libovický Vladimír a Libovický Petr (oba So. N. Strašecí B) – 9 (8/1) – 88.89%,
4. Jiříček Jan (SK Přílepy) – 6 (5/1) – 83.33%,
5. Mika Libor (SK Pavlíkov A) – 10 (8/2) – 80.00%,
6. Bezstarosti Václav (TJ Čistá A) – 8 (6/2) – 75.00%,
7. -12. Kutílek Jaroslav (SK Přílepy A), Fric Jaroslav a Amler Milan(oba So. Janov A), Mladý Václav (So. Rakovník C), Mika Martin (SK Pavlíkov A) a Jaroš Ladislav (So. Křivoklát A) – všichni 11 (8/3) – 72.73%.

OP III. třídy – TOP 10 - jednotlivci

1. Vitner Radim (So. Hředle C) – 39 zápasů (34 výher / 5 proher) – úspěšnost 87.18%,
2. Pavlíček Vladimír (So. Olešná C) – 30 (26/4) – 86.67%,
3. Zajíc Václav (So. Rakovník D) – 35 (30/5) – 85.71%,
4. Bařtipán Jan (So. Olešná C) – 34 (28/6) – 82.35%,
5. Šebek Miloš (So. Olešná C) – 37 (30/7) – 81.08%,
6. Herink Miloš (So. Všetaty A) – 42 (34/8) – 80.95%,
7. Jung René (So. Srbeč A) – 43 (33/10) – 76.74%,
8. Vitner Kamil (So. Hředle C) – 32 (24/8) – 75.00%,
9. Hejný Pavel (SK Hřebečníky ) – 40 (30/10) 75.00%,
10. Nachtigal Vlastimil ml. (SK Pšovlky B) – 36 (26/10) – 72.22%.

OP III. třídy – TOP 10 – čtyřhra

1. Bařtipán Jan (So. Olešná C) – 9 zápasů(9 výher / 0 prohra) – úspěšnost 100.00%,
2. Svoboda Viktor (So. Olešná C) – 7 (7/0) – 100.00%,
3. Jelínek Petr (So. Kroučová B) – 8 (7/1) – 87.50%,
4. Fejfar Václav (So. Kroučová B) – 7 (6/1) – 85.71%,
5. Pavlíček Vladimír (So. Olešná C) – 6 (5/1) – 83.33%,
6. Hlad Pavel (So. Srbeč A) – 10 (8/2) – 80.00%,
7. Mazourek Petr (So. Srbeč A) – 9 (7/2) – 77.78%,
8. – 9. Koleníková Dana (SK Pšovlky B) a Zelenka Václav (So. Rakovník D) – oba 11 (8/3) – 72.73%,
10. – 12. Hejný Pavel a Hlaváček Jaroslav (oba SK Hřebečníky) a Vitner Radim (So. Hředle C) – všichni 10 (7/3) – 70.00%.

OP IV. třídy – TOP 10 – jednotlivci

1. Mencl Miroslav (So. Branov) – 36 (35/1) – 97.22%,
2. Hlavata Jiří (SK Šanov) – 36 (33/3) – 91.67%,
3. Sladkovský Jaroslav (So. Janov B) – 24 (22/2) – 91.67%,
4. Rezek Jiří (Velká Buková A) – 31 (27/4) – 87.10%,
5. Tomášek Roman (SK Slabce) – 35 (30/5) – 85.71%,
6. Veselský Pavel (So. Janov B) – 39 (33/6) – 84.62%,
7. Kalík Josef (So. Všetaty B) – 44 (36/8) – 81.82%,
8. Macek Zdeněk (So. Janov B) – 26 (21/5) – 80.77%,
9. Němeček Pavel (SK Slabce) – 43 (33/10) – 76.74%,
10. Kapoun Milan (SK Šanov) – 40 (30/10) – 75.00%.

OP IV. třídy – TOP 10 – čtyřhra

1. Tomášek Roman (SK Slabce) 8 zápasů 8 výher / 0 prohra) úspěšnost 100.00%,
2. Benda Jiří (So. Janov B) – 7 (7/0) – 100.00%,
3. – 6. Wachtel Radek, Kapoun Milan, Hlavata Jiří (všichni SK Šanov) a Čekal Václav (SK Slabce) všichni 10 (9/1) – 90.00%,
7. – 8. Wachtel Jindřich (SK Šanov) a Rezek Jiří (Velká Buková A) oba 8 (7/1) – 87.50%,
9. Sladkovský Jaroslav (So. Janov B) – 6 (5/1) – 83.33%,
10. – 11. Hrbek Daniel (So. Lány D) a Svoboda Pavel (Velká Buková A) oba 11 (9/2) – 81.82%.

OP V. třídy – TOP 10 – jednotlivci

1. Bünter Michal (So. N. Strašecí D) – 39 zápasů (39 výher / 0 prohra) – úspěšnost 100.00%,
2. Bouček Jiří (So. N. Strašecí D) – 42 (41/1) – 97.62%,
3. Šiška Josef (So. Křivoklát C) – 44 (39/5) – 88.64%,
4. Vitner Luboš (So. Hředle E) – 39 (34/5) – 87.18%,
5. Kašpar Petr (TJ Čistá B) – 43 (36/7) – 83.72%,
6. Mika Marcel (SK Pavlíkov C) – 40 (33/7) – 82.50%,
7. Skoupý Jaroslav (So. Hředle E) – 38 (30/8) – 78.95%,
8. – 9. Polák Tomáš (ST Nouzov) a Mauer Leoš (So. Hředle E) – oba 44 (34/10) – 77.27%,
10. Konopásek Filip (So. Janov C) – 27 (20/7) – 74.07%.

OP V. třídy – TOP 10 – čtyřhra

1. – 2. Bouček Jiří a Bünter Michal (oba So. N. Strašecí D) – 10 zápasů (10 výher / 0 prohra) – úspěšnost 100.00%,
3. Mauer Leoš (So. Hředle E) – 11 (10/1) – 90.91%,
4. Skoupý Jaroslav (So. Hředle E) – 10 (9/1) – 90.00%,
5. Šiška Josef (So. Křivoklát C) – 11 (9/2) – 81.82%,
6. – 7. Vitner Luboša Hrbek Miloslav (oba So. Hředle E) -10 (8/2) – 80.00%,
8. Vondra Josef (R. Třtice C) – 9 (7/2) – 77.78%,
9. Šíma Robert (So. Křivoklát C) – 8 (6/2) – 75.00%,
10. – 11. Polák Tomáš a Polák Josef (oba ST Nouzov) – 11 (8/3) – 72.73%. ⋌