I. třída - 6. kolo

KST Rakovník D - SK Přílepy A 12 : 6 (38 : 24)
- Lepka M. 3, Fabinger V. 3, Froněk P. 3 (3), Podestát V. 1 (2), Tvrz J. ml. 1 (2), čtyřhra Podestát V. – Froněk P.
- Jílek J. 3, Holý K. 1 + 1WO, Müller J. 0, Kutílek J. 0, čtyřhra Jílek J. – Müller J.

So. Lány B - So. Janov A 11 : 7 (41 : 32)
- Moravec Mil. 4, Szabo J. 3, Eichenmann F. 1, Kosár E. 1 (3), Slánička P. 1 (1), čtyřhra Moravec Mil. – Szabo J.
- Dráždil M. 3, Fric J. 2, Amler Mil. 1, Houdek P. st. 0, čtyřhra Dráždil M. – Amler Mil.

So. Křivoklát A - KK Rakovník 5 : 13 (22 : 42)
- Jaroš L. 2, Hauner M. 2, Brožek V. 1, Mika M. 0
- Koloc M. 4, Libovický P. 3, Sušánka P. 2, Fojtík J. 2, čtyřhry Fojtík J. – Holý J. a Sušánka P. – Koloc M.

RC Rakovník A - So. Nesuchyně A 5 : 13 (21 : 42)
- Krůta V. 4, Smitka L. 1, Kolář M. 0, Dupač Z. 0
- Hetto T. 3, Šerák M. 3, Krob M. 3, Šebek V. 2, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Šebek V. – Krob M.

So. Hředle A - So. Nové Strašecí A 10 : 8 (36 : 36)
- Novák T. 4, Dvořáček J. 3 (3), Beránek J. 2, Pacourek J. 0, čtyřhra Novák T. – Dvořáček J.
- Fabinger F. 2, Pittner K. 2, Brožek M. 1 + 1WO, Červený Z. 1, čtyřhra Červený Z. – Brožek M.

So. Olešná A - So. Rakovník A 13 : 5 (45 : 22)
- Procházka T. 4, Lédl J. 4, Kočovský T. 2, Bařtipán Z. 1, čtyřhry Lédl J. – Kočovský T. a Bařtipán Z. – Procházka T.
- Stibor J. 2, Miller F. 2, Jansa S. 1 (1), Čermák L. 0, Cibulka J. 0 (3)

So. Krupá A - volno

1. So. Olešná A 6 4 1 1 0 60:48 15
2. KK Rakovník 5 4 1 0 0 62:28 14
3. So. Hředle A 6 4 0 2 0 66:42 14
4. So. Lány B 6 3 2 1 0 64:44 14
5. RC Rakovník A 6 4 0 2 0 60:48 14
6. KST Rakovník D 6 4 0 2 0 55:53 14
7. So. Nesuchyně A 5 4 0 1 0 55:35 13
8. So. N. Strašecí A 5 2 1 2 0 46:44 10
9. SK Přílepy A 6 1 2 3 0 46:62 10
10. So. Janov A 5 1 1 3 0 35:55 8
11. So. Rakovník A 5 1 0 4 0 37:53 7
12. So. Křivoklát A 6 0 0 6 0 30:78 6
13. So. Krupá A 5 0 0 5 0 32:58 5

II. třída - 5. kolo

RC Rakovník B - So. Rakovník B 5 : 13 (25 : 46)
- Pýcha H. 3, Brabcová A. 1 (3), Cafourek M. 0, Kolář M. 0, čtyřhra Cafourek M. – Brabcová A.
- Mladý V. 3, Hlavatý V. 3, Čermák L. 3, Pitař M. 2 + 1WO, čtyřhra Mladý V. – Hlavatý V.

II. třída - 6. kolo

Žst. Rakovník - So. Olešná B 7 : 11 (27 : 35)
- Jílek R. 2 + 1WO, Franěk F. 0 + 1WO, Chvojen J. 0 + 1WO, Chovan D. 0 + 1WO, čtyřhra Jílek R. – Chovan D. WO
- Kreidl P. 4, Pavlíček V. 3, Itner R. 3, čtyřhra Pavlíček V. – Kreidl P.

So. Rakovník B - TJ Čistá A 12 : 6 (38 : 29)
- Mladý V. 3, Čermák L. 3, Pitař M. 2, Hlavatý V. 2, čtyřhry Čermák L. – Pitař M. a Mladý V. – Hlavatý V.
- Bezstarosti V. 3, Lepka M. ml. 2, Zeman J. 1, Bedenk P. 0

So. Nové Strašecí B - RC Rakovník B 14 : 4 (47 : 15)
- Brožek M. 3 + 1WO, Hrdý S. 2 + 1WO, Vlášek O. 2 + 1WO, Libovický R. 2 + 1WO, čtyřhra Brožek M. – Libovický R. WO
- Brabcová A. 1, Pýcha H. 1, Pavlík M. 1, čtyřhra Pavlík M. – Brabcová A.

So. Hředle B - So. Lány C 14 : 4 (48 : 20)
- Martínek J. 3 + 1WO, Polášek M. 3 + 1WO, Bečvář M. 2 + 1WO, Vitner K. 1 + 1WO, čtyřhra Martínek J. – Bečvář M. WO
- Lážnovský J. 2, Ságnerová M. 1, Slánička P. 0, čtyřhra Slánička P. – Lážnovský J.

SK Přílepy B - So. Rakovník C 12 : 6 (46 : 19)
- Zajíc V. 4, Adamczuk J. 3, Havel V. 3, Mayer F. 1, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Sosna P. 2, Procházka V. 2, Zach F. 1, Sosna J. 0, čtyřhra Sosna P. – Zach F.

So. Křivoklát B - volno

1. So. Rakovník B 6 6 0 0 0 78:30 18
2. So. Olešná B 6 6 0 0 0 73:35 18
3. So. Hředle B 5 5 0 0 0 61:29 15
4. So. N. Strašecí B 6 2 2 2 0 60:48 12
5. RC Rakovník B 6 3 0 3 0 51:57 12
6. SK Přílepy B 5 3 0 2 0 48:42 11
7. TJ Čistá A 6 2 0 4 0 52:56 10
8. Žst. Rakovník 5 1 0 4 0 34:56 7
9. So. Lány C 5 0 1 4 0 34:56 6
10. So. Křivoklát B 5 0 1 4 0 26:64 6
11. So. Rakovník C 5 0 0 5 0 23:67 5

III. třída - 6. kolo

So. Nesuchyně B - So. Olešná C 8 : 10 (28 : 38)
- Vopravil M. 4, Jílek M. 2, Micura D. 1, Hynek V. 0, čtyřhra Micura D. – Vopravil M.
- Folber J. 3, Kočovský L. 3, Svoboda V. 2, Bařtipán J. 1, čtyřhra Kočovský L. – Svoboda V.

So. Rakovník D - SK Hřebečníky 15 : 3 (48 : 17)
- Sosna J. 4, Pitař M. 4, Renč Z. 3, Zelenka V. 3, čtyřhra Zelenka V. – Renč Z.
- Jirouš P. 1, Hejný P. 1, Krůta J. 0, Tomášek M. 0, čtyřhra Tomášek M. – Hejný P.

SK Skryje B - SK Pšovlky A 8 : 10 (30 : 37)
- Korf J. 3, Hůla J. 2, Zíma P. 1, Jedlička P. 1, čtyřhra Hůla J. – Korf J.
- Folk J. 4, Charvát L. 3, Hubka M. 1, Hospodářský J. 1, čtyřhra Folk J. – Hubka M.

So. Janov B - So. Křivoklát C 14 : 4 (48 : 27)
- Šobek L. 4, Ryska L. 4, Pacourek J. 3, Amler Mar. 3
- Pavlíček J. 1, Šiška J. 1, Durčiak J. 0, Šíma R. 0, čtyřhry Pavlíček J. – Durčiak J. a Šíma R. – Šiška J.

TJ Čistá B - SK Skryje A 2 : 16 (18 : 50)
- Cipra P. 2, Lepka M. st. 0, Zlechovec E. 0, Šajner J. 0
- Jedlička J. 4, Švarc J. 4, Rybáček L. 3, Jedlička M. 3, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J.

So. Všetaty A - So. Kroučová A 6 : 12 (23 : 44)
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Bureš L. 0, Herink O. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
- Kováčik J. 4, Fejfar V. 3, Valeš M. 2, Jelínek P. 2, čtyřhra Kováčik J. – Fejfar V.

1. SK Pšovlky A 6 5 1 0 0 71:37 17
2. SK Skryje A 6 5 0 1 0 72:36 16
3. So. Kroučová A 6 5 0 1 0 65:43 16
4. So. Rakovník D 6 4 1 1 0 70:38 15
5. So. Nesuchyně B 6 3 0 3 0 54:54 12
6. SK Skryje B 6 3 0 3 0 52:56 12
7. So. Všetaty A 6 2 1 3 0 55:53 11
8. So. Olešná C 6 2 1 3 0 49:59 11
9. TJ Čistá B 6 1 2 3 0 41:67 10
10. So. Janov B 6 1 1 4 0 45:63 9
11. SK Hřebečníky 6 1 0 5 0 40:68 8
12. So. Křivoklát C 6 0 1 5 0 34:74 7

IV. třída - 6. kolo

SK Pšovlky B - SK Pavlíkov 6 : 12 (29 : 44)
- Koleníková D. 3, Švejkovský Z. 2, Čech J. 1, Hospodářský J. 0
- Mrzena J. 3, Jílek J. 3, Mika M. 2, Pelc Petr 2, Pelc Přem. – Jílek J. a Pelc Petr – Mika M.

So. Kroučová B - Loko Lužná 3 : 15 (20 : 49)
- Staněk V. 2, Píša J. 1, Štěchmüllerová A. 0, Fejfar T. 0
- Vajnar L. 4, Štrougal L. st. 4, Korcina D. 2, Komínek O. 2 (2), Štrougal L. st. 1 (2), čtyřhry Komínek O. – Štrougal L. st. a Vajnar L. – Korcina D.

RC Rakovník C - So. Nesuchyně C odloženo

So. Krupá B - R. Třtice B 8 : 10 (33 : 34)
- Macek Z. st. 3, Svoboda V. 2, Kapoun K. 1, Bureš J. 1, čtyřhra Svoboda V. – Bureš J.
- Kolek V. 4, Vitner R. 3, Urbanovič V. 1, Vožechová M. 1 (2), Nedvěd D. 0 (2), čtyřhra Vožechová M. – Kolek V.

B. Lubná - R. Třtice A 12 : 6 (44 : 22)
- Pokorný M. 4, Novák R. 3, Volevecký M. 2, Spurný P. 2, čtyřhra Pokorný M. – Volevecký M.
- Vidrich F. 2, Halíř D. 2, Libovický T. 1 (3), Eis J. 0, Vojtík P. 0 (1), čtyřhra Vidrich F. – Libovický T.

1. B. Lubná 5 5 0 0 0 73:17 15
2. Loko Lužná 5 5 0 0 0 73:17 15
3. SK Pavlíkov 5 4 0 1 0 62:28 13
4. RC Rakovník C 5 4 0 1 0 56:34 13
5. R. Třtice A 5 2 0 3 0 41:49 9
6. R. Třtice B 5 2 0 3 0 34:56 9
7. SK Pšovlky B 5 1 0 4 0 29:61 7
8. So. Kroučová B 5 1 0 4 0 28:62 7
9. So. Krupá B 5 0 0 5 0 27:63 5
10. So. Nesuchyně C 3 0 0 3 0 9:45 3

V. třída - 6. kolo

So. Lány D - RC Rakovník D 2 : 16 (12 : 51)
- Hrbek D. 1, Moravec Mich. 1, Hanzlíček M. 0, Matoušek F. 0 (2), Běloušek D. 0 (2)
- Nachtigal V. 4, Polák M. 4, Nekovář J. 4, Kolář D. 2, čtyřhry Nachtigal V. – Polák M. a Nekovář J. – Kolář D.

So. Skřivaň - SK Pšovlky C 11 : 7 (39 : 27)
- Gebhart F. 3, Broum Z. 3, Megerle M. 2, Šíma J. 1 (2), Ledvinka M. 1 (2), čtyřhra Broum Z. – Ledvinka M.
- Hospodářský J. 4, Šulitka V. 2, Čechová E. st. 0, Kochleffl P. 0, čtyřhra Hospodářský J. – Kochleffl P.

TJ Čistá C - R. Třtice C 15 : 3 (46 : 18)
- Štrunc F. 4, Plincner L. 4, Sixta J. 3, Vocetka J. 3, čtyřhra Štrunc F. – Sixta J.
- Kandler Z. 2, Vondra J. 0, Halenková P. 0, Svobodová L. 0, čtyřhra Kandler Z. – Svobodová L.

So. Branov - SK Skryje C 13 : 5 (42 : 22)
- Pergler P. 4, Šípek M. 3, Horn J. 2, Pokorný J. 2, čtyřhry Horn J. – Pokorný J. a Kruba V. – Šípek M.
- Slepička V. 2, Hůla V. 1, Micka V. 1, Špaček P. 1

So. Všetaty B a So. Srbeč - volno

1. So. Všetaty B 5 5 0 0 0 66:24 15
2. So. Skřivaň 5 5 0 0 0 61:29 15
3. TJ Čistá C 5 3 0 2 0 62:28 11
4. So. Branov 4 3 0 1 0 50:22 10
5. RC Rakovník D 4 3 0 1 0 47:25 10
6. R. Třtice C 5 2 0 3 0 42:48 9
7. So. Lány D 6 1 0 5 0 28:80 8
8. SK Skryje C 5 1 0 4 0 27:63 7
9. So. Srbeč 4 1 0 3 0 27:45 6
10. SK Pšovlky C 5 0 0 5 0 22:68 5

JAROSLAV KRAUS