Před samotným turnajem muselo být evakuováno celé pobřeží Jižní Karolíny včetně Myrtle Beach kvůli hurikánu Matthew, jak to tam vypadalo po jeho řádění?
Před hurikánem jsme byli evakuováni do Florence, a když jsme se vraceli zpět, cesta byla příšerná. Tolik popadaných stromů, zatopených oblastí a pobořených domů, co jsme míjeli… Ještě horší to bylo ale v samotném Myrtle Beach. Celý náš resort byl uzavřený, ale pustili mne s jedním zaměstnancem dovnitř pro hole a oblečení. Než jsme se dostali k našemu domku, plakala jsem. Desítky pobořených domů, popadané stromy. To nejhorší mne ale čekalo. Náš dům neměl půl střechy! Musela jsem se pod ní podplazit dovnitř, rychle sebrat potřebné a zase zpátky. Poté jsme se přesunuli do jiného motelu, kde šla alespoň elektřina, trénovat jsem ale mohla až tři dny před turnajem.

Nepodepsal se tento fakt na vašem výkonu?
Na to se ale vymlouvat nelze. I tak jsem měla zahrát daleko lépe. Ono to tam ale takzvaně nepadalo nikomu – tedy mimo Randyho Reevese, který jel jak robot.

Celkový vítěz Randy Reeves vyhrál s náskokem 16 ran. Čekala jste, že ovládne turnaj z takovým náskokem?
Randy hrál po celých dvanáct kol famózně. My ostatní jsme mu pouze sekundovali. Dlouze jsme všichni své průměrné výkony konzultovali, ale k ničemu konkrétnímu jsme se vlastně nedobrali.

Výraznými změnami byly pro tento ročník změna jednoho ze hřišť a zbrusu nová značka míčků…
Právě s tím se Randy vyrovnal nejlépe ze všech. Hřiště i míčky mu seděly. Nám ostatním to prostě nedojíždělo.

V kategorii žen jste nakonec zvítězila, když před druhou Paulou Gay jste měla náskok třiadvaceti ran…
To je ale hodně málo, protože primárně jezdím hrát otevřenou kategorii. Nyní vše budeme analyzovat společnou s tátou a trenérem Špidrou, a to jamku po jamce. S panem Špidrou chci nutně ještě více prohloubit spolupráci. Bez toho to nepůjde, pokud se budu chtít opět vrátit na příčky nejvyšší. A já chci, protože to dlužím spoustě lidí. Doufám, že se mnou budou mít všichni ještě trpělivost a zachovají mi přízeň tak jako doposud, za což všem sponzorům děkuji.

Na letošní US Masters s vámi jako sparing-partnerka odjela také Taťána Krepsová z GWC Rakovník, jež startovala v kategorii amatérů…
Táňa hrála fantasticky a dokázala i díky svým dvěma osobním rekordům na jednom ze hřišť vybojovat stříbro jen se ztrátou sedmi ran na vítězného a velmi zkušeného Briana Karteka a s náskokem čtyř ran na neméně zkušenou Vanettu Block. I té bych ráda poděkovala, že tu se mnou byla.