I. třída – 11. kolo
KK Rakovník – KST Rakovník C 15 : 3 (46 : 20)

Cír L. 4, Štengl J. 4, Sušánka P. 3, Holý J. 2, čtyřhry Štengl J. – Sušánka P. a Cír L. – Holý J.
Froněk P. 2, Šebek T. 1, Podestát V. 0, Sosna J. 0 (2), Vlček T. 0 (2)

So. Nové Strašecí B – So. Krupá A 7 : 11 (33 : 37)

Blín V. 3, Jiříček J. 2, Červený Z. 1 (2), Rovný P. 0, Zíma M. 0 (2), čtyřhra Blín V. – Jiříček J.
Kapoun O. 3, Mrázek M. 3, Mrázek J. 3, Macek Z. ml. 1, čtyřhra Mrázek J. – Kapoun O.

So. Janov A – RC Rakovník A 6 : 12 (29 : 41)

Dráždil M. 3, Pacourek R. 1, Fric J. 0, Pacourek J. ml. 0, čtyřhry Pacourek R. – Pacourek J. ml. a Dráždil M. – Fric J.
Dupač Z. 4, Hejda L. 3, Krůta V. 3, Smitka L. 2

So. Olešná A – SK Přílepy A 11 : 7 (40 : 31)

Kočovský T. 3, Lédl J. 3, Procházka T. 2, Bařtipán Z. 2, čtyřhra Kočovský T. – Lédl J.
Müller J. 4, Jílek J. 1, Holý K. 1, Kutílek J. 0, čtyřhra Jílek J. – Müller J.

So. Rakovník A – So. Hředle A 6 : 12 (34 : 40)

Cibulka J. 2, Stibor J. 1 + 1WO, Jansa S. st. 1, Miller F. 0, čtyřhra Jerhot J. – Jansa S. st.
Novák T. 4, Dvořáček J. 4, Linc J. 2 (3), Salač M. 1, čtyřhra Dvořáček J. – Salač M.

So. Nesuchyně A – So. Nové Strašecí A 9 : 9 (31 : 36)

Hetto T. 4, Šerák M. 3, Krob M. 1, Šebek V. 0 (2), Vopravil M. 0 (2), čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
Pittner K. 3, Libovický V. 2, Fabinger V. 2, Fabinger F. 1, čtyřhra Fabinger V. – Pittner K.

1. KK Rakovník 11 10 0 1 0 151:47 31
2. So. Nesuchyně A 11 7 2 2 0 114:84 27
3. So. N. Strašecí A 11 5 5 1 0 118:80 26
4. So. Olešná A 11 7 0 4 0 108:90 25
5. So. Hředle A 11 6 1 4 0 104:94 24
6. KST Rakovník C 11 5 2 4 0 97:101 23
7. RC Rakovník A 11 6 0 5 0 103:95 23
8. So. Rakovník A 11 4 2 5 0 87:111 21
9. SK Přílepy A 11 3 2 6 0 85:113 19
10. So. Krupá A 11 2 1 8 0 75:123 16
11. So. Janov A 11 2 0 9 0 69:129 15
12. So. N. Strašecí B 11 0 3 8 0 77:121 14

II. třída – 11. kolo
So. Nové Strašecí C – So. Janov B 7 : 11 (28 : 41)

Vlášek O. 2, Hrdý S. 2 (2), Zíma M. 1, Brožek M. 1, Libovický R. 0 (2), čtyřhra Zíma M. – Vlášek O.
Pacourek J. st. 4, Fric J. 4, Houdek P. st. 1, Šobek V. 1 (3), Černý J. 0 (1), čtyřhra Houdek P. st. – Černý J.

So. Křivoklát A – SK Skryje B 17 : 1 (51 : 8)

Brožek V. 4, Jaroš L. 4, Štěpnička J. 4, Hauner M. 3, čtyřhry Brožek V. – Mika M. a Hauner M. – Štěpnička J.
Jedlička J. 1, Jedlička M. 0, Rybáček L. 0, Korf J. 0

So. Hředle B – So. Rakovník B 15 : 3 (48 : 21)

Martínek J. 3 + 1WO, Polášek M. 3 + 1WO, Tengler P. 3, Bečvář M. 3, čtyřhra Martínek J. – Bečvář M.
Mladý V. 1, Jerhot J. 1 (3), Čermák L. 0, Hlavatý V. 0 (3), čtyřhra Hlavatý V. – Mladý V.

TJ Čistá A – So. Olešná B 12 : 6 (46 : 23)

Bezstarosti V. 3 + 1WO, Bedenk P. 3, Švarc J. 3, Lepka M. 1, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
Pavlíček V. 2, Svoboda V. 2, Itner R. 1, Šebek M. 0 (3), čtyřhra Svoboda V. – Itner R.

RC Rakovník B – So. Lány C odloženo
So. Panoší Újezd – St. Rakovník 7 : 11 (32 : 42)

Zuda A. 3, Tomášek R. 2, Čekal V. 1, Němeček P. 0, čtyřhra Tomášek R. – Čekal V.
Jílek R. 4, Franěk F. 3, Chvojan J. 2, Chovan D. 1, čtyřhra Chovan D. – Jílek R.

1. So. Hředle B 11 9 1 1 0 135:63 30
2. So. Rakovník B 11 9 1 1 0 139:59 30
3. So. Křivoklát A 11 5 4 2 0 117:81 25
4. So. Lány C 10 5 2 3 0 100:80 22
5. TJ Čistá A 11 4 2 5 0 87:111 21
6. RC Rakovník B 10 4 2 4 0 97:83 20
7. So. N. Strašecí C 10 4 2 4 0 87:93 20
8. SK Skryje A 11 3 2 6 0 82:116 19
9. So. P. Újezd 10 3 3 4 0 87:93 19
10. So. Janov B 11 3 1 7 0 77:121 18
11. So. Olešná B 11 2 1 8 0 69:129 16
12. St. Rakovník 11 1 3 7 0 75:123 16

III. třída – 11. kolo
Loko Lužná – So. Všetaty A 9 : 9 (35 : 34)

Hájek M. 3, Štrougal L. ml. 2, Štrougal L. st. 2, Komínek O. 1, čtyřhra Hájek M. – Štrougal L. ml.
Herink M. 3, Gebhart V. 3, Herink O. 2, Bureš L. 0, čtyřhra Herink M. – Gebhart V.

So. Křivoklát B – So. Nesuchyně B 5 : 13 (26 : 43)

Šiška J. 2, Durčiak J. 1, Pavlíček J. 1, Šíma R. 1
Šebek M. 4, Barsa T. 4, Vopravil M. 3, Micura D. 0 (2), Krob P. 0 (2), čtyřhry Micura D. – Vopravil M. a Šebek M. – Barsa T.

SK Přílepy B – So. Olešná C 13 : 5 (46 : 20)

Mayer F. 2 + 1WO, Kunc J. 2 + 1WO, Zajíc V. 2 + 1WO, Adamczuk J. 2 + 1WO, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J. WO
Kočovský L. 2, Folber J. 2, Vrátný J. 0, čtyřhra Kočovský L. – Folber J.

So. Rakovník C – So. Hředle C 10 : 8 (37 : 36)

Renč Z. 3, Zelenka V. 2, Procházka V. 2, Zach F. 2, čtyřhra Renč Z. – Zelenka V.
Salač M. 3, Vitner K. 3, Vitner R. 1, Kopáček V. 0, čtyřhra Vitner R. – Salač M.

TJ Čistá B – So. Skřivaň A 11 : 7 (45 : 25)

Lepka M. 4, Sixta J. 3, Štrunc F. 2, Zlechovec E. 1, čtyřhra Lepka M. – Zlechovec E.
Vít K. 3, Beran A. 2, Broum Z. 1, Ledvinka M. 0, čtyřhra Broum Z. – Beran A.

RC Rakovník C – volno
1. RC Rakovník C 10 9 1 0 0 122:58 29
2. So. Rakovník C 10 6 1 3 0 105:75 23
3. So. Olešná C 10 5 2 3 0 103:77 22
4. So. Všetaty A 10 5 2 3 0 101:79 22
5. So. Hředle C 10 5 1 4 0 95:85 21
6. SK Přílepy B 10 5 1 4 0 92:88 21
7. So. Nesuchyně B 10 4 2 4 0 88:92 20
8. Loko Lužná 10 4 1 5 0 84:96 19
9. So. Skřivaň A 10 2 2 6 0 77:103 16
10. TJ Čistá B 10 2 1 7 0 71:109 15
11. So. Křivoklát B 10 1 0 9 0 52:128 12

IV. třída – 11. kolo
SK Pavlíkov – So. Nové Strašecí D 9 : 9 (36 : 32)

Jílek J. 4, Mrzena J. 2, Pelc Petr 1, Pelc Přem. 1, čtyřhra Mrzena J. – Pelc Petr
Brožek M. 3, Libovický R. 3, Doubravský P. 2, Soukup J. 0, čtyřhra Brožek M. – Libovický R.

So. Křivoklát C – B. Lubná 10 : 8 (34 : 34)

Mika M. 3, Mika L. 3, Lysý V. 2, Skořepa J. 1, čtyřhra Mika M. – Mika L.
Pokorný M. 4, Novák R. 2, Volevecký M. 1, Míka M. 0, čtyřhra Volevecký M. – Novák R.

So. Lány D – So. Rakovník D 2 : 16 (15 : 50)

Landr O. 2, Houha L. 0, Hrbek D. 0, Ságnerová M. 0
Kratochvíl M. 4, Zach F. 4, Pitař M. 3, Sosna P. 3, čtyřhry Pitař M. – Kratochvíl M. a Sosna P. – Zach F.

SK Hřebečníky B – SK Hřebečníky A 5 : 13 (25 : 43)

Hejný P. 2, Kolský V. 2, Skála P. 1, Jirouš P. 0
Kopřiva A. 4, Tomášek M. 3, Krůta J. 2, Kopřiva F. 2, čtyřhry Kopřiva A. – Tomášek M. a Krůta J. – Kopřiva F.

So. Krupá B – So. Branov 8 : 10 (31 : 37)

Veselský P. 3, Macek Z. st. 2, Svoboda V. 2 (3), Macek P. 0, Bureš J. 0 (1), čtyřhra Veselský P. – Svoboda V.
Mencl M. 4, Kruba V. 2, Zikmund V. 2, Šípek M. 1, čtyřhra Zikmund V. – Mencl M.

R. Třtice A – volno
1. So. Křivoklát C 10 9 1 0 0 117:63 29
2. So. Rakovník D 10 8 1 1 0 125:55 27
3. SK Hřebečníky A 10 7 3 0 0 110:70 27
4. So. N. Strašecí D 10 6 1 3 0 108:72 23
5. So. Branov 10 4 2 4 0 89:91 20
6. So. Krupá B 10 5 0 5 0 96:84 20
7. SK Pavlíkov 10 3 3 4 0 89:91 19
8. B. Lubná 10 3 2 5 0 84:96 18
9. SK Hřebečníky B 10 2 0 8 0 85:95 14
10. So. Lány D 10 1 1 8 0 59:121 13
11. R. Třtice A 10 0 0 10 0 28:152 10

V. třída – 11. kolo
So. Všetaty B – So. Janov C 18 : 0 (54 : 0) kontumačně

hosté se k utkání nedostavili

So. Skřivaň B – So. Nesuchyně C 3 : 15 (16 : 47)

Ledvinka M. 2, Megerle M. 1, Lev A. 0, Gebhart F. ml. 0
Holeček V. st. 4, Jílek M. 4, Češka F. 3, Holeček V. ml. 2, čtyřhry Holeček V. ml. – Holeček V. st. a Jílek M. – Češka F.

SK Pšovlky B – TJ Čistá C 1 : 17

nedošel zápis

SK Skryje B – So. Křivoklát B 17 : 1 (52 : 4)

Korf J. 4, Zíma P. 4, Jedlička P. 3, Šimůnek L. 3 (3), Krauz J. 1 (1), čtyřhry Korf J. – Krauz J. a Jedlička P. – Zíma P.
Komendová T. 1, Komenda M. 0, Komendová Š. 0, Komendová L. 0

So. Janov C a SK Skryje B – volno
1. SK Pšovlky A 9 8 0 1 0 116:46 25
2. SK Skryje B 9 7 0 2 0 112:50 23
3. So. Nesuchyně C 9 7 0 2 0 111:51 23
4. TJ Čistá C 9 6 0 3 0 108:54 21
5. R. Třtice B 9 5 1 3 0 100:62 20
6. So. Janov C 9 4 1 3 1 85:77 17
7. So. Skřivaň B 9 3 0 6 0 74:88 15
8. So. Všetaty B 9 2 1 6 0 60:102 14
9. SK Pšovlky B 8 0 1 7 0 24:120 9
10. So. Křivoklát D 8 0 0 8 0 2:142 8

AUTOR: Jaroslav Kraus