Na palubovku za tým osobností Real Top Praha dorazili např. herci Jakub Štáfek alias Lavi či Ladislav Hampl alias Jarmil z populárního seriálu Okresní přebor. Technické finesy předváděli i fotbalisté Tomáš Hübschman, Tomáš Pešír, Mario Lička, Marek Heinz či Jan Rajnoch a chybět nemohl ani známý sportovní komentátor Jaromír Bosák. Přestože v turnaji s velkým bodovým rozdílem zvítězil domácí tým zaměstnanců LOEXu, všichni se shodli na tom, že nezáleží, kdo si trofej odnesl, hlavní bylo vybrat peníze pro lidi, kteří je potřebují. 


„Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, co se na akci podíleli, všem hráčům místních týmů a všem partnerům, kteří na akci přispěli. Rád bych také vyzdvihl tým osobností Real Top Praha, který na takového akce jezdí bez jakýkoliv nárok na honorář. Herci a profesionální sportovci toto dělají ve svém volném čase. Určitě i moc děkuji divákům, že si v adventním čase udělali volno a přišli podpořit do haly sportovce a přispěli na dobrou věc,“ prokazuje vděk organizátor celé charitativní akce Jan Loder.

 
Velké dík patří klaunovi Evženu Hustelesovi z neziskové organizace Zdravotní klaun a také moderátorovi Pavlu Nečasovi, který celým turnajem neúnavně provázel a staral se o příjemnou atmosféru. „Jeho výkon je o to více třeba ocenit, protože ještě ten samý večer ho čekalo představení Zkrocení zlé ženy ve Vinohradském divadle,“ oceňuje organizátor.


Myšlenku pokračovat v dalších ročnících Jan Loder plánuje, jen hlavní otázkou je budoucnost rakovnické sportovní haly. „Doufám, že vedení města halu převezme, anebo alespoň poskytne krátkodobý příspěvek, aby hala mohla fungovat a doufám, že stavba i v budoucnu bude sloužit svému účelu na tomto místě.“