Rakovník – Staré Město
1:3 (-13, -11, 20, -21)

Rakovník mohl soupeře potrápit více, ale ve čtvrtém setu za stavu 4:4 udělal čtyři nevynucené chyby a prohrával 4:8. Do koncovky čtvrtého setu šli hosté jako lepší tým, bohužel jej prohráli.

Rakovník – Brno
3:0 (22, 19, 23)

V sobotu Rakovník naopak hostil Brno. A tam přišel zlom. Domácí si věřili, protože soupeř měl pouze dvě vítězství v první lize a hrají ji také s mladými odchovanci, stejně jako VKR.

„Když ale přišli brněnští kluci do haly, tak mi klesla brada, protože tam kromě juniorského reprezentanta Ulče byli všichni zkušení, první ligou ostřílení hráči. Začal jsem být docela nervózní a už jsem si vítězstvím nebyl tak jistý. A věřte mi, nebylo to nic snadného, obě družstva se do sebe opřela a předváděla docela moderní volejbal.

To se muselo divákům na tribuně líbit. Také občas hezké zákroky odměnili potleskem. Ve všech třech setech jsme měli navrch, ale ne moc, soupeř se rval o každý míč.

Nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce,“ popisuje domácí duel s nadšením trenér Roman Ostrýž. Další zápas odehrají Rakovničtí doma 11. listopadu proti Kladnu, všichni jste srdečně zváni do haly.