Do hlavního města přijelo poměřit svůj talent více než 50 týmů z celé republiky a rakovnický potěr se tam vůbec neztratil.Nejmladší děvčata pod vedením trenérky Lucie Břinčilové naposledy soutěžila v kategorii do 8 let. Jejich poslední vystoupení v kategorii benjamínků dopadlo pro tyto malé slečny opravdu stylově. Stejně jako se nesla celá jejich závodní pouť, tak i tentokrát vybojovaly slečny medaile.

Závěrem letošní sezony se ozdobily stříbrem a zaslouženě si vychutnaly stupínek vítězů. V nejpočetněji obsazené I. kategorii (8 - 12 let) dosáhly mimořádného úspěchu závodnice Lucie Břinčilové, které se předvedly ve výborné formě a získaly 4. místo, děvčata trenérek Adély Rumrichové a Petry Prchalové místo šesté a tým Šárky Stříbrské místo desáté.

Ve II. kategorii (12 - 16 let) soutěžily dívky pod vedením Šárky Stříbrské, které se umístily na 4. místě. Tato kategorie byla velmi vyrovnaná a děvčatům jen o vlásek unikly stupně vítězů. Ve III. kategorii (16 - 25 let) mělo Millenium zastoupení v aerobiku i step aerobiku. V kategorii aerobik se Šárka Stříbrská představila jako trenérka i závodnice v jedné osobě a dovedla svůj tým k bronzovému úspěchu.

Závodnice pod vedením Pavlíny Špimrové, které jako jediné přijely reprezentovat Rakovník ve step aerobiku, vybojovaly krásnou stříbrnou medaili.

Profi Fitness Millenium zakončilo letošní závodní sezónu třemi medailemi. Je to opravdu velký úspěch a trenérky doufají, že takto úspěšný bude i příští rok.

LUCIE BŘINČILOVÁ