První rozjížďky byly naplánovány na půl desátou a poté už patřil celý den pouze závodníkům, kteří ukazovali své umění, ale i své stroje. Někteří se rozhodli zdolat trať s upraveným stařičkým pionýrem 21, jiní zde proháněli své silné stroje na půl plynu. Nejmladším účastníkem závodu se stal Josej Krejčí, jenž se narodil před osmi lety. Smolařem závodu byl vyhlášen Radek Rozkovec. Závodu se zúčastnila jediná dívka a to Simona Blínová. Ta byla za svůj výkon ohodnocena pořadateli.

Ve skupině ELEV si nejlépe vedl Michal Procházka na svém stroji KTM 65. Druhý v této skupině dojel Jakub Mašek se startovním číslem 15 a rovněž na motorce KTM 65. Pro bronzovou příčku si dojel Miloš Jelínek. Simona Blínová dojela v celkovém pořadí na pátém místě.
Ve skupině HOBBY se dařilo Jaroslavu Mikolášovi, který si dojel pro zlaté umístění. Druhý skončil Daniel Kučera a se třetím místem byl jistě spokojený Petr Vacek.

Skupině LICENCE vévodil Tomáš Razím, jenž si se svou mašinou Kawasaki 450 dojel pro prvé místo. Stříbrný nakonec skončil Zdeněk Vitner a jako třetí se umístil Jindřich Sedlák.

Pro zlaté místo si ve skupině LICENCE VETERÁN dojel Vladimír Jogl, který tak za sebou nechal nejprve V. Jiráska a bronzového Miroslava Kůrku.
Ve skupině VETERÁN skončil domácí pavlíkovský jezdec Ivo Šarlingr na bronzovém místě, druhý skončil Jan Skok, pro první místo si dojel Vladimír Beneš.
První místo ve skupině PIONÝR obsadil Eduard Mádl, druhý dojel Vlastimil Rozol a bronzový skončil Jaromír Rozsypal ml.