„Již tuto sobotu 1. září se obohatí rakovnický okres o nové hřiště plážového volejbalu! Stane se tak v 9.30 přestřižením pásky presidentem klubu Lukášem Zemanem a ředitelem turnaje Michalem Fantou u příležitosti zahájení Prvního turnaje v plážovém volejbalu Sportovního klubu KOUTEK v Přílepech u Rakovníka,“ prozradila důvod k radosti v klubu jeho jednatelka a provozovatelka Marcela Krčmářová.

Členové klubu Koutek si tak splnili důležité předsevzetí uskutečněné při vzniku klubu v roce 2004 a brigádnicky si plážový kurt připravili. Doplnili tak svůj kurt s umělým povrchem, bazén a další možnosti o další atraktivní sportovní odvětví. Pískový kurt totiž už zdaleka není jen záležitostí volejbalu, ale využívají jej i další sporty, například basketbalisté, které jsme mohli vidět v akci na nedávném rakovnickém Mezinárodním mistrovství republiky.
Premiéru si kurt v Koutku odbude již tuto sobotu při prvním svém turnaji.

„Do turnaje je doposud přihlášeno osm dvojic, ale turnaj je otevřen všem zájemcům zvenčí podobně jako jiné naše akce. Těší nás, že z našeho areálu, kde se původně scházela poměrně uzavřená parta, se postupně stalo místo pro sportu a oddychu chtivé i z Rakovnicka. Přesto Koutek stále funguje na klubové bázi a není tajemstvím, že máme své členy i za hranicemi republiky,“ uvedla ještě jednatelka klubu Koutek Marcela Krčmářová.
A že je dění v přílepském sportovním areálu opravdu pestré se můžete přesvědčit sami na stránkách www.koutek.proteus.cz.