Kladno B – N. Strašecí 2:3 PP

Trenér Strašeckých Václav Pavlík nemohl pro tento duel počítat se stále zraněným Honzou Falařem a k dispozici nebyli také Vojta Frolík, nebo Jakub Ševčík. Strašečtí nastoupilo s jedenácti hráči do pole a v brance od úvodních minut s Lukášem Dvořákem.
Úvod zastihl v lepším rozpoložení domácí hráče, kteří se jednoduchými kombinacemi dostávali na dostřel Dvořákovy branky. Ložené šance ale nepřicházely, a tak se hra postupem času srovnala a také Bubáci dokázali zahrozit. Bohužel pro ně v momentě, kdy začínali vyvíjet větší aktivitu, inkasovali.

Po inkasované brance se ovšem hráči v modrých dresech vrhli do útoku.

Hned v prvním střídání ve druhé třetině se mohli radovat hosté z vyrovnání. Ale Ondřej Duchoň selhal. Kýžené vyrovnání přišlo až 13 vteřin před koncem druhé třetiny.

Úvod třetí třetiny zachytili lépe Bubáci, kteří v zápase zkrátka chtěli odčinit tři předchozí porážky a po delší době zvítězit. Třem bodům šli naproti a byli za svoji práci odměněni vedoucí brankou Lva – 1:2. Kladenští to nezabalili a zvýšenou aktivitou si došli pro vyrovnávající gól.

Muselo rozhodnout v prodloužení. V něm fauloval Lva domácí Zmeškal a početní výhodu čtyři na tři se hostům podařilo po trpělivé kombinaci využít. Zodpovědnost vzal na sebe Pavel Čadek.

Strašečtí hokejbalisté tedy zvítězili 3:2 po prodloužení a připsali si do tabulky důležité dva body.

Další utkání sehraje Nové Strašecí v neděli 10. listopadu od 14.30 hodin na půdě berounských Keltů.

(duch)