KST Rakovník D – KST Rakovník E 6:2
V duelu favoritů začali lépe domácí, když dvojice Kapoun – Macek porazila Hejdu s Adamczukem ml.. V cestě za výhrou udělal první krok Macek vítězstvím nad Hejdou a Pisárem, poradil si i s Adamczukem ml.

So. Nesuchyně A – So. Olešná A 3:6
Oporou Olešné byl se třemi body Šebek, důležité vítězství získal v pěti setech na 1:2 Lédl proti Šerákovi, Nesuchyni podrželi výhrami Hetto a Šerák nejen čtyřhrou, ale i úspěchy proti Procházkovi.

KST Rakovník D – So. Nesuchyně A 6:0
Jednoznačná výhra trojice Kapoun, Macek a Lepka, Nesuchyně sice podala snaživý výkon, ale na svého soupeře ztrácela od samého začátku.

KST Rakovník D – So. Olešná 6:3
Držitelé poháru sice prohráli úvodního debla, ale pak už se v olešenském dresu radoval jen dvakrát Procházka, jenž zdolal Adamczuka st. a Kapouna.

KST Rakovník E – So. Nesuchyně A 5:5
Vyrovnaný duel ukončily smírně až dvě závěrečné dvouhry. Nejprve Hetto proti Hejdovi upravil na 4:5, ale závěrečné slovo měl Pisár, jenž si poradil ve čtyřech setech se Šerákem.

So. Olešná – KST Rakovník E 4:6
V boji o druhou příčku Olešnou podržel za stavu 2:2 Šebek proti Adamczukovi mladšímu, kterého zdolal v pěti setech, ale v dalším průběhu byli lepší hosté, jejichž barvy držel Pisár výhrami nad Šebkem, Procházkou i Lédlem.

Konečné pořadí Rakovnického poháru 2015/2016:
1. KST Rakovník D (Adamczuk st, Macek, Kapoun a Lepka) 2. KST Rakovník E ( Hejda, Pisár, Adamczuk ml.) 3. So. Olešná A (Šebek, Lédl, Procházka) 4. So. Nesuchyně A (Hetto, Šerák, Krob)

Autor: Miroslav Koloc