SK Pšovlky A – So. Olešná A 3:7 (12 : 23)
K úvodnímu domácímu bodu ze čtyřhry přidal pak Kadeřábek ještě dva proti Lédlovi a Kočovskému, ale Šulitka s Hospodářským tak úspěšní nebyli. Tři body postupující Olešné vybojoval Šebek, po dvou bodech přidal Lédl a Kočovský.

KST Rakovník E – So. Rakovník B 6:4 (22 : 14)
Nadějné mládí porazilo zkušenost, nejlépe se vedlo Pisárovi, který si poradil i se Stiborem, Hejda s Adamczukem ale podlehli Sosnovi, a tak se utkání zdramatizovalo. Přesto se nakonec radovali stolní tenisté KST Rakovník E, avšak ve čtvrtfinále je čeká mnohem silnější Olešná.

So. Lány D – So. N. Strašecí A 1:9 (3 : 28)
Na zelených stolech vládli podle očekávání Pittner s Červeným, jediný domácí bod získal Běloušek, který porazil Fabingera. Nové Strašecí se tak ukázalo v roli favorita i pro následující pohárové střetnutí, ve kterém bude hostem v Nesuchyni.

Žst. Rakovník – So. Nesuchyně 1:5 (5 : 29)
Trojice Hetto, Šerák, Krob bez větších problémů bodovala proti železničářům a postoupila. Čestný bod domácích získal alespoň Franěk, který udolal obranáře Kroba.

So. Janov A – So. Olešná B 5:5 (18:17)
Na vedení 1:0 po deblech odpověděli hosté třemi body Hubky a dvěma Itnera, dramatické utkání pak domácí rozhodli o jeden jediný set navíc, když nejlépe zahrál Fric.

So. Lány C – So. Kroučová A 10:0 kont.
Neplánovaný odpočinek zažily Lány, když se přední celek OP I. třídy k utkání nedostavil, o to těžší je čeká zápas o postup do finálového turnaje čtyř nejlepších celků s Janovem.

So. Křivoklát A – RC Rakovník 0:10 (4 : 30)
Jasné představení s malým míčkem tria Hejda, Cafourek a Smitka, kteří si připsali každý po třech bodech. Desátý bod přidali ve čtyřhře Cafourek s Hejdou. Rakovničtí Raci ale mají nejtěžšího čtvrtfinálového soupeře, KST Rakovník D, suverénního lídra nejvyšší okresní soutěže.

SK Pšovlky B – KST Rakovník D 2:8 (16 : 26)
Bez velkých nadějí vstoupili domácí do pohárového duelu, ale vyrovnali se s ním se ctí a proti favoritovi uhráli dva body. Hosté tak potvrdili touhu získat právě letos pohár Rakovnického deníku. Po třech bodech si za hosty připsali Adamczuk a Lepka, za domácí vyhráli pouze Nachtigal a Koleníková.

Čtvrtfinálové dvojice o postup do finálového turnaje TOP 4 o Pohár Rakovnického deníku:
KST Rakovník E –
So. Olešná A

So. Nesuchyně A –
So. N.Strašecí A

So. Lány C –
So. Janov A

RC Rakovník A –
KST Rakovník D

Dle rozpisu soutěže musí být 3. kolo odehráno do 7. února 2016.⋌