So. Lány C – RC Rakovník A 3:7

Favorizovaní hosté nezaváhali zejména díky bezchybnému výkonu Krůty, ale i Dupač a Hejda přispěli dvěma body. Za domácí bodovala překvapivě čtyřhra Szabo-Slánička proti Hejdovi s Krůtou.

St. Rakovník – KK Rakovník 0:10

Domácí proti triu Štengl, Cír a Koloc posbírali pouze dílčí úspěchy v podobě pěti setů, vedoucí tým okresní soutěže udělal dalěí krůček za obhajobou poháru.

So. Nesuchyně B – So. Olešná A 0:10

Hosté v sestavě kočovský, Procházka a Bařtipán postoupili s přehledem, domácí rezerva neměla žádnou šanci.

So. Rakovník D - So. Nesuchyně A 1:9

O bod poražených se postaral Jansa ml. v duelu se Šebkem, jinak kralovali Hetto se Šerákem, naopak mladíci Sosna a Pitař si měli možnost alespoň ověřit svoji aktuální formu.

So.Křivoklát C – So. N. Strašecí A 4:6

Dramatický zápas o postup do čtvrtfinále zvládli lépe hosté, i když do utkání nastoupila lavička náhradníků Hrdý, Zíma a Brožek. V křivoklátském dresu se dařilo hlavně J. Dolejšovi.

So. Olešná B – So. Krupá A 6:4

Překvapení kola na účet loňského semifinalisty měl na svědomí hlavně Kreidl se třemi body, když si poradil i s J. Mrázkem, dobře mu sekundoval Pavlíček, jenž porazil Kapouna i Macka.

So. Kroučová B – So. Janov A 1:9

Hosté v nejsilnějším složení Dráždil, Pacourek R. a Amler postoupili bez zaváhání, čestný bod Kroučové obstaral Staněk proti Amlerovi.

Čtvrtfinálové dvojice:

RC Rakovník A- KK Rakovník

So.Olešná A – So. Nesuchyně A

So. Olešná B – So. N. Strašecí A

So. Krupá B

* So.Rakovník A – So.Janov A

Autor: Miroslav Koloc