Rozhodla o tom semifinálová střetnutí, ve kterých dominovali právě oba favorité.

So. Nesuchyně A - KK Rakovník 2:8

Až do stavu 2:3 drželi domácí naději na postup dvěma body Hetta a Šeráka proti Kolocovi, hosté naopak bodovali v úvodní čtyřhře a dvojice Štengl a Cír pak zařídila postup do finále. Na 2:4 zvyšoval Štengl po výhře 3:0 nad Hettem, postup potvrdil Cír vítězstvími nad Šerákem a Krobem.

Body Nesuchyně: Hetto 1, Šerák 1, Krob 0, Šebek 0.
Body KK: Štengl 3, Cír 3, Koloc 1, čtyřhra Štengl - Cír.

So. Rakovník A - So. Lány B 3:7

Hned v úvodu Stibor podlehl 2:3 s Jirkovským, ale Rakovník postupně díky singlům Jansa - Szabo 3:0, Čermák - Jirkovský 3:1 a Stibor - Szabo 3:0 vyrovnal na 3:3, ale pak už bodovali pouze favorizovaní hosté. Moravec si snadno poradil s Jansou, Szabo ve třech setech porazil Čermáka a Jirkovský v pěti setech proti Jansovi potvrdil postup hostů.

Body Rakovník: Stibor 1, Čermák 1, Jansa 1.
Body Lány: Moravec 3, Jirkovský 2, Szabo 1, čtyřhra Moravec - Jirkovský.

„Pohár se letos hraje podruhé pod patronací Rakovnického deníku, jinak už má na okrese bohatou tradici, nejúspěšnějším účastníkem je zatím RC Rakovník, trojnásobný vítěz. Letošní finále svedlo dohromady dva nejlepší celky a finále bychom rádi sehráli podle pohárového programu 2. března 2011 od 19 hodin na neutrální půdě v herně v Šanově,“ okomentoval semifinálové výsledky organizátor okresního poháru Jaroslav Kraus.

MIROSLAV KOLOC