Zápas to byl vskutku fantastický a ve sportovní hale nechyběla ani skvělá divácká kulisa. Hráči SK Kladna navíc dokázali poločasový nepříznivý stav pro jejich barvy otočit a zvítězit.

SK Kladno – Benago Praha 4:3 (2:3)

Kladenští vstoupili do utkání přímo raketovým způsobem. Již ve 43. vteřině unikl po straně hřiště Müller a jeho křižnou přihrávku poslal nad padajícím Klímou do sítě Fitko – 1:0. Odpověď hostí přišla bleskově a od koho jiného, než od hráče, který v prvním utkání porazil kladenské téměř sám. Vynikající Filinger si zády k Vošmíkově brance zpracoval míč a přestože byl tísněn bránícím hráčem, střelou pod břevno vyrovnal – 1:1.
Odpovědět mohli okamžitě i domácí, střelu Veselého však Klíma srazil na tyč, jeho i Brožkovu dorážku vždy zblokovali hostující obránci. Kladenští byli v neustálém tlaku, po akci Veselého postupoval na Klímu osamocený Fitko, z úhlu však nastřelil pouze boční síť. V 10. minutě se do další vyložené příležitosti po Brožkové centru dostal Vymětalík, místo střely však volil přihrávku. V 11. střílel dvakrát nebezpečně Polák, hostující reprezentační gólman vždy prokázal své kvality. Přišla však 14. minuta a chybná rozehrávka domácích borců ve středu hřiště, míče se zmocnil Stojaník, který své sólo chladnokrevně zakončil. Netrvalo to ani minutu a chybu hostujícího hráče proměnil ve vyrovnávající zásah pohotový Fitko. Chyb se však nevyvarovali ani domácí borci, po jedné z nich se míče zmocnil opět Filinger a i přes snahu tří bránících hráčů se téměř z nulového úhlu opět prosadil. A byl to opět nejlepší hráč hostí, který mohl náskok Pražanů zvýšit, po dlouhém Klímově výhozu postupoval sám na Vošmíka, ten se však tentokrát přelstít nenechal.

I v úvodu druhého poločasu se hned do dvou velkých příležitostí dostal Filinger, obě mu však zlikvidoval dobře chytající Vošmík. Ve 24. se předvedli opět domácí, Polákova střela však zatřásla pouze břevnem Klímovy branky. Jen o minutu později Brožek skvěle uvolnil Čurdu, jeho střela již mířila za záda překonaného Klímy, vracející se A. Simitči však nebezpečí pro hosty zažehnal. Domácí zvyšovali obrátky, jejich tlak byl však dlouho jalový. Ve 27. a 28. střílel dvakrát nepřesně Junek, stejně se vedlo ve 30. Čurdovi, Polák pak trefil skvěle vyběhnuvšího Klímu. Vyrovnání tak přišlo až ve 35. minutě, kdy si míč postavil na značku 10m PK Müller a střelou po zemi prostřelil vše, včetně Klímy a sítě v brance. Rozhodnutí dramatického duelu přišlo ve 37. minutě, kdy se v pokutovém území hostů nejlépe zorientoval Čurda, přesně našel Junka a ten po zemi nedal Klímovi žádnou šanci. Hosté zkusili power - play, tu však mohl ihned potrestat Vošmík, jeho dlouhý výkop minul opuštěnou branku Pražanů pouze o milimetry. V závěru si brankáři role otočili, tvrdě tentokrát střílel Klíma, Vošmík však jeho pokus zlikvidoval a domácí se mohli začít radovat. Utkání přihlíželo tři sta diváků.

Branky: Fitko 2, Müller, Junek – Filinger 2, Stojaník.

SK Kladno: Vošmík – Müller, Junek – Fitko, Polák – Veselý, Čurda, Brožek, Vymětalík, Beránek. Trenér: Petr Hlaváč.