Opravu budou mít hned následující kolo v Kostelci nad Černými Lesy, kde je prověří Slavia Praha a vedoucí tým a obhájce titulu Slavia Hradec Králové.

HC 1972 Rakovník - HC 1946 Praga 4:5 (2:2)

Souboj celků, které v minulých ročnících svedly nejednu bitvu o medaile, skončil v úvodu soutěže nejtěsnějším vítězstvím Pražanek. Za Rakovník skórovala kapitánka Kříženecká, ale pak už se trefovala pouze střelecky disponovaná B. Polcarová. I soupeřky však měly střelkyni Haklovou a nakonec i více sportovního štěstí k zisku plného počtu bodů.

HC 1972 Rakovník - HC Hostivař 3:3 (2:1)

V druhém utkání vystřídala v brance Matouškovou Wittmannová a i ona patřila k oporám svého celku. Konečná remíza je však pro Rakovník spíše ztrátou, dva góly vstřelila opět B. Polcarová, jeden přidala z rohu Predmeská, Hostivař postavily na nohy dvě branky z hokejky Neplechové.

HC 1972 Rakovník: B. Matoušková, Wittmannová - Kříženecká, Predmeská, Čermáková, B. Polcarová, Křikavová, Hudečková, Vorlová, Fojtíková, Hanzlová. Trenér František Jaroš.

Velmi dobře vstoupili do letošního ročníku halové extraligy v pražském Edenu pozemkáři HC 1972 výhrou nad Bohemians i výběrem ČR, který startuje v soutěži v rámci přípravy na lednové mistrovství Evropy a světa.

HC 1972 Rakovník - Bohemians Praha 10:4 (4:0)

Rakovníku vyšel úvod utkání a proti tradičnímu uchazeči o halové medaile předvedli dvacetiminutovku snů, kterou okořenili brankami Jahoda, Hornof, Dašek a M. Seemann, naopak gólman Hraba udržel čisté konto. Po přestávce se hra i skóre vyrovnaly, ale Rakovník už zlom v zápase nedovolil, hattrick se podařil Hornofovi, dvakrát skóroval Hlína a jednou Jahoda.

HC 1972 Rakovník - Výběr ČR 5:3 (3:2)

Reprezentanti vstřelili první branku zápasu, ale Dašek v 6. minutě vyrovnal a Hornof převalil vedení na rakovnickou stranu, kde ho potvrdil M. Seemann a v závěru střetnutí i dvakrát Dašek.

HC 1972 Rakovník: Hraba, J. Seemann - Dašek, Ostaš, Gregor, Hornof, Jahoda, Hlína, M. Seemann. Hrající trenér Pavel Hraba.

MIROSLAV KOLOC