I tak bylo domácích borců jen 12, přesto v úvodu šli do vedení zásluhou Wittmayera, pak už ale pouze doháněli náskok hostů. Na 2:2 se to povedlo Doušovi, tak udělal černou práci právě Gengel, na 3:3 vyrovnal ve třetí třetině po dlouhém tlaku bekhendem Kmeť.

Jenže prakticky po buly nechali bubáci volného Poulíčka a na jeho trefu už zareagovat nedokázali, naopak při power-play inkasovali popáté.

Domácí duely tak byly na podzim pro Nové Strašecí skoro noční můrou, pokud byly vyrovnané, pokaždé slavil protivník.

Podzimní část zakončují s bilancí čtyř výher, sedmi porážek a ziskem 11 bodů.

Péc odšpuntoval i zašpuntoval debakl rudých křídel

Druhý zástupce okresu v hokejbalových soutěžích HBC Rakovník zakončil podzimní boje ve 2. lize senzačním triumfem na Red Wings Hrdlořezy. Hráče ze strašidelné pražské čtvrti přejel 10:1! Borci si zápas užívali od první minuty, kdy skóroval mladý Václav Péc po asistenci naopak veterána Miroslava Tlustého. A svorně také zápas zakončili desátou trefou. U obou jim pomáhal ještě Lukáš Martínek, ale bylo by nespravedlivé někoho vyzdvihovat, protože bodovali i ostatní, ať už „staří“ – třeba bráchové Tvarůžkové, nebo mladí (Korf, Prokop). Ještě jeden údaj je zajímavý – střely na branku: 41:6…

Ve vyrovnané tabulce je Rakovník třetí, ale jeho sousedé mají odehráno o zápas méně.