I. třída - 18. kolo

So. Nesuchyně A - So. Lány C 16 : 2 (52 : 14)
- Hetto T. 3 + 1WO, Šerák M. 3 + 1WO, Krob M. 3 + 1WO, Vopravil M. 1 + 1WO, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Vopravil M. – Krob M. WO
- Slánička P. 1, Eichenmann F. 1, Ságnerová M. 0

So. Rakovník A - So. Hředle A 14 : 4 (49 : 23)
- Jansa S. st. 3 + 1WO, Jansa S. ml. 3, Cibulka J. 3, Stibor J. 1 + 1WO, čtyřhry Jansa S. st. – Cibulka J. a Stibor J. – Miller F.
- Novák T. 3, Dvořáček J. 1 (3), Vitner K. 0, Linc J. 0 (3)

RC Rakovník A - SK Přílepy A 12 : 6 (43 : 26)
- Hejda L. 3, Dupač Z. 3, Smitka L. 2, Krůta V. 2, čtyřhry Smitka L. – Dupač Z. a Hejda L. – Krůta V.
- Müller J. 4, Jílek J. 2, Kutílek J. 0, Adamczuk J. 0

So. Nové Strašecí A - KK Rakovník 6 : 12 (28 : 45)
- Brožek M. 3, Rovný P. 1, Pittner K. 1, Fabinger F. 1
- Cír L. 4, Štengl J. 3, Sušánka P. 2, Fojtík J. 1, čtyřhry Štengl J. – Cír L. a Fojtík J. – Sušánka P.

So. Janov A - So. Krupá A 10 : 8 (39 : 33)
- Dráždil M. 3, Pacourek J. ml. 3, Pacourek R. 2, Amler Mil. 1 (3), Fric J. 0 (1), čtyřhra Pacourek R. – Pacourek J. ml.
- Mrázek J. 4, Macek Z. ml. 1, Mrázek M. 1, Kapoun O. 1, čtyřhra Mrázek J. – Kapoun O.

So. Olešná A - So. Rakovník B 13 : 5 (45 : 24)
- Lédl J. 4, Procházka T. 3, Bařtipán Z. 3, Kočovský T. 1, čtyřhry Kočovský T. – Lédl J. a Procházka T. – Bařtipán Z.
- Mladý V. 2, Jerhot J. 2, Zach F. 1, Čermák L. 0

I. třída - 12. kolo

So. Krupá A - So. Hředle A 9 : 9 (34 : 39)
- Mrázek J. 3, Mrázek M. 2, Macek Z. ml. 2, Kapoun O. 1, čtyřhra Mrázek M. – Macek Z. ml.
- Beránek J. 3, Dvořáček J. 2, Linc J. 2, Vitner K. 1, čtyřhra Dvořáček J. – Vitner K.

I. třída - 17. kolo

KK Rakovník - So. Janov A 12 : 6 (39 : 26)
- Cír L. 4, Štengl J. 4, Holý J. 2, Fojtík J. 1, čtyřhra Sušánka P. – Štengl J.
- Dráždil M. 2, Amler Mil. 2, Pacourek J. ml. 1 (2), Pacourek R. 0, Fric J. 0 (2), čtyřhra Dráždil M. – Amler Mil.

1. KK Rakovník 18 12 5 1 0 204:120 47
2. So. Hředle A 18 11 4 3 0 186:138 44
3. So. N. Strašecí A 18 10 5 2 1 176:148 42
4. RC Rakovník A 18 10 3 5 0 189:135 41
5. So. Olešná A 18 8 5 5 0 169:155 39
6. So. Rakovník A 18 9 3 6 0 169:155 39
7. So. Nesuchyně A 18 7 4 7 0 179:145 36
8. So. Krupá A 18 6 4 8 0 163:161 34
9. SK Přílepy A 18 6 4 8 0 162:162 34
10. So. Janov A 18 5 4 9 0 143:181 32
11. So. Rakovník B 18 2 0 16 0 102:222 22
12. So. Lány C 18 1 1 16 0 102:222 21

II. třída - 18. kolo

SK Přílepy B - So. Olešná B 5 : 13 (22 : 43)
- Zajíc V. 3, Adamczuk J. 1, Hubka M. 0, Mayer F. 0, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Kreidl P. 4, Pavlíček J. 3, Vít V. 3, Itner R. 2, čtyřhra Pavlíček J. – Kreidl P.

So. Rakovník C - TJ Čistá A 7 : 11 (28 : 41)
- Procházka V. 2, Renč Z. 2, Zelenka V. 1, Zach F. 1, čtyřhra Renč Z. – Zelenka V.
- Lepka M. ml. 4, Bezstarosti V. 3, Bedenk P. 2, Zeman J. 1, čtyřhra Bezstarosti V. – Bedenk P.

So. Křivoklát A - St. Rakovník 13 : 5 (46 : 28)
- Brožek V. 4, Jaroš L. 3, Mika M. 3, Hauner M. 2, čtyřhra Brožek V. – Jaroš L.
- Jílek R. 2, Chovan D. 1, Hruška L. 1, Franěk F. 0, čtyřhra Jílek R. – Chovan D.

SK Skryje A - So. Nové Strašecí B 5 : 13 (25 : 43)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 2, Švarc J. 0, Pour J. 0
- Červený Z. 3, Hrdý S. 3, Rovný P. 3, Brožek M. 2, čtyřhry Červený Z. – Hrdý S. a Rovný P. – Brožek M.

So. Hředle B - RC Rakovník B 16 : 2 (48 : 13)
- Bečvář M. 4, Martínek J. 4, Polášek M. 4, Vitner K. 2, čtyřhry Martínek J. – Bečvář M. a Polášek M. – Vitner K.
- Smitka L. 1, Kolář M. 1, Cafourek M. 0, Pýcha H. 0

So. Panoší Újezd - So. Rakovník D 14 : 4 (45 : 21)
- Beneš V. st. 4, Tomášek R. 3, Zuda A. 3, Čekal V. 2, čtyřhry Beneš V. st. – Zuda A. a Tomášek R. – Čekal V.
- Jansa S. ml. 3, Kratochvíl M. 1, Sosna P. 0, Pitař M. 0

II. třída - 19. kolo

So. Rakovník D - So. Hředle B 6 : 12 (26 : 46)
- Jansa S. ml. 3, Sosna P. 2, Kratochvíl M. 1, Pitař M. 0
- Polášek M. 4, Martínek J. 2, Vitner K. 2, Bečvář M. 2, čtyřhry Martínek J. – Bečvář M. a Polášek M. – Vitner K.

1. So. Hředle B 19 13 4 2 0 214:128 49
2. So. Křivoklát A 18 13 3 2 0 200:124 47
3. So. P. Újezd 18 13 2 3 0 198:126 46
4. So. N. Strašecí B 18 13 1 4 0 205:119 45
5. TJ Čistá A 18 12 0 6 0 188:136 42
6. So. Olešná B 18 8 1 9 0 170:154 35
7. SK Přílepy B 18 6 2 10 0 138:186 32
8. RC Rakovník B 18 6 1 11 0 143:181 31
9. St. Rakovník A 18 5 1 12 0 141:183 29
10. So. Rakovník D 19 3 2 14 0 126:216 27
11. So. Rakovník C 18 3 3 12 0 118:206 27
12. SK Skryje A 18 3 2 13 0 121:203 26

III. třída - 18. kolo

So. Všetaty A - So. Olešná C 13 : 5 (41 : 24)
- Herink M. 4, Gebhart V. 3, Bureš L. 2, Herink O. 2, čtyřhry Herink M. – Gebhart V. a Herink O. – Bureš L.
- Vít V. 3, Folber J. 1, Bařtipán J. 1 (2), Červenka J. 0, Kočovský L. 0 (2)

Loko Lužná - So. Janov B 7 : 11 (30 : 43)
- Štrougal L. st. 3, Štrougal L. ml. 2, Hájek J. 1, Komínek O. 0, čtyřhra Hájek J. – Štrougal L. ml.
- Fric J. 3, Houdek P. st. 3, Ryska L. 2, Pacourek J. st. 2, čtyřhra Fric J. – Pacourek J. st.

So. Krupá B - So. Nesuchyně B 4 : 14 (19 : 47)
- Bureš J. 2, Macek Z. st. 1, Veselský P. 1, Svoboda V. 0
- Barsa T. 4, Šebek M. 4, Vopravil M. 3, Micura D. 1, čtyřhry Micura D. – Vopravil M. a Barsa T. – Šebek M.

So. Nové Strašecí C - So. Křivoklát B 10 : 8 (36 : 30)
- Brožek M. 4, Vlášek O. 3, Libovický R. 2, Hladký J. 0, čtyřhra Hladký J. – Vlášek O.
- Dlouhý M. 3, Šíma R. 2, Pavlíček J. 1, Chmelík J. 1, čtyřhra Dlouhý M. – Šíma R.

TJ Čistá B - So. Křivoklát C 7 : 11 (30 : 42)
- Lepka M. st. 4,. Šajner J. 2, Zlechovec E. 1, Votýpka J. 0
- Mika M. 3, Mika L. 2, Lysý V. 2, Skořepa J. 2, čtyřhry Lysý V. – Skořepa J. a Mika M. – Mika L.

SK Hřebečníky A - So. Kroučová A 8 : 10 (32 : 32)
- Kopřiva A. 4, Tomášek M. 3, Krůta J. 0, Jirouš P. 0, čtyřhra Tomášek M. – Jirouš P:
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 2, Valeš M. 2, Jelínek P. 2, čtyřhra Fejfar V. – Kováčik J.

1. So. Křivoklát C 18 14 1 3 0 196:128 47
2. So. Všetaty A 18 12 2 4 0 188:136 44
3. So. Janov B 18 12 1 5 0 180:144 43
4. So. N. Strašecí C 18 12 1 5 0 180:144 43
5. So. Olešná C 18 10 2 6 0 175:149 40
6. So. Kroučová A 18 8 3 7 0 173:151 37
7. TJ Čistá B 18 7 1 10 0 156:168 33
8. SK Hřebečníky A 17 6 3 8 0 147:159 32
9. So. Nesuchyně B 17 7 1 9 0 156:150 32
10. Loko Lužná 18 6 1 11 0 143:181 31
11. So. Křivoklát B 18 3 3 12 0 136:188 27
12. So. Krupá B 18 0 1 17 0 96:228 19

IV. třída - 18. kolo

R. Třtice A - SK Hřebečníky B 6 : 12 (22 : 43)
- Vidrich F. 3, Eis J. 1, Kandler Z. 1, Vojtík P. 1
- Hejný P. 4, Kolský V. 3, Skála P. 3, Jirouš P. 0, čtyřhry Hejný P. – Kolský V. a Jirouš P. – Skála P.

So. Kroučová B - So. Janov C 4 : 14 (23 : 45)
- Kučaba L. 2, Štěchmüllerová A. 1, Kalivoda Š. 1, Štěchmüllerová V. 0 (2), Fejfar T. 0 (2)
- Ryska P. 4, Pacourek J. st. 4, Amler Mar. 3, Benda J. 1, čtyřhry Ryska P. – Pacourek J. st. a Benda J. – Amler Mar.

RC Rakovník C - So. Nesuchyně C 14 : 4 (47 : 22)
- Cír J. 4, Pýcha H. 4, Nachtigal V. 2, Pavlík M. 2 (2), Nekovář J. 0 (2), čtyřhry Pavlík M. – Cír J. a Pýcha H. – Nachtigal V.
- Barsa J. 2, Kapoun M. 1, Holeček V. ml. 1, Holeček V. st. 0

SK Pšovlky A - SK Skryje B 5 : 13 (22 : 48)
- Koleníková D. 2, Flajšingr P. 1, Netrh V. 1 (3), Čech J. 0, Šulitka V. 0 (1), čtyřhra Netrh V. – Koleníková D.
- Korf J. 4, Hůla J. 4, Rybáček L. 2, Zíma P. 1 (3), Jedlička P. 1 (1), čtyřhra Zíma P. – Rybáček L.

So. Skřivaň - SK Pavlíkov 4 : 14 (18 : 49)
- Broum Z. 3, Megerle M. 1, Ledvinka M. 0, Gebhart F. 0 (3), Lev A. 0 (1)
- Jílek J. 4, Pelc Petr 3, Mika M. 3, Mrzena J. 2, čtyřhry Jílek J. – Pelc Přem. a Mika M. – Mrzena J.

B. Lubná - So. Lány D 11 : 7 (43 : 27)
- Pokorný M. 4, Novák R. 3, Spurný P. 2, Volevecký M. 1, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.
- Lážnovský J. 2, Moravec P. ml. 2, Moravec L. st. 2, Ságnerová M. 0, čtyřhra Moravec L. st. – Moravec P. ml.

1. SK Pšovlky A 18 15 1 2 0 216:108 49
2. B. Lubná 18 14 1 3 0 200:124 47
3. SK Skryje B 18 13 2 3 0 208:114 46
4. So. Lány D 18 12 0 6 0 187:137 42
5. SK Hřebečníky B 18 12 0 6 0 175:149 42
6. RC Rakovník C 18 11 1 6 0 197:127 41
7. SK Pavlíkov 18 11 1 6 0 182:142 41
8. So. Janov C 18 6 0 12 0 150:174 30
9. So. Nesuchyně C 18 4 1 13 0 128:194 27
10. So. Kroučová B 18 3 2 13 0 109:215 26
11. R. Třtice A 18 1 2 15 0 109:215 22
12. So. Skřivaň 18 0 1 17 0 81:243 19

V. třída - 17. kolo

SK Pšovlky C - R. Třtice B 6 : 12 (21 : 40)
- Kochleffl P. 2 (3), Leman N. 1, Kroupa V. 1, Čechová E. ml. 1, Koleník D. 0 (1), čtyřhra Kroupa V. – Leman N.
- Nedvěd D. 4, Vožechová M. 4, Houdková J. 2, Svobodová L. 1, čtyřhra Nedvěd D. – Houdková J.

So. Všetaty B - TJ Čistá C 9 : 9 (37 : 34)
- Kalík J. ml. 3, Uhrin P. 2, Pešek L. 1, Pešek M. 1, čtyřhry Kalík J. ml. – Uhrin P. a Pešek L. – Pešek M.
- Smetana J. st. 4, Plincner L. 3, Vocetka J. 2, Steinbach S. 0,

SK Skryje C - SK Pšovlky B 5 : 13 (22 : 41)
- Korf J. 4, Slepička V. 1, Šimůnak L. 0, Špaček P. 0
- Hospodářský J. 3, Koleníková D. 3, Čech J. 3, Čechová E. st. 2, čtyřhry Hospodářský J. – Koleníková D. a Čech J. – Čechová E. st.

1. R. Třtice B 17 16 0 1 0 209:97 49
2. SK Pšovlky B 17 11 0 6 0 196:110 39
3. TJ Čistá C 16 9 2 5 0 177:111 36
4. So. Všetaty B 17 8 1 8 0 166:140 34
5. SK Skryje C 16 2 2 12 0 102:186 22
6. SK Pšovlky C 17 1 1 15 0 50:256 20

JAROSLAV KRAUS