Pátek 28. prosince patřil turnaji smíšených párů. Dva předchozí ročníky mu kraloval právě pořadatel Tomáš Růžička, v roce 2005 společně s Monikou Bechnerovou a v roce 2006 s Radkou Bačákovou. Čekalo se, zda se mu podaří hattrick, nebo jej některý ze zbývajících patnácti párů z pomyslného trůnu někdo sesadí.

V úvodní disciplíně – stolním tenisu – se do finále probojovali „odborníci“ na zelené stoly. Společně s hráčem KK Rakovník Jiřím Holým stála Radka Bačáková a proti nim hráč RC Rakovník Pavel Koutník s Monikou Bechnerovou. Radka s Jiřím však měli pálky v rukou jistější a připsali si tak první vítězné body do průběžné tabulky. Třetí pak skončil pár Michaela Skřivánková a Tomáš Růžička.

Pod volejbalovou sítí se do finále dostaly pouze vyloženě volejbalové dvojky. Nakonec se před uměním beachvolejbalistů Lenky Poulové a Michala Červeného museli sklonit jak druzí finalisté Bechnerová – Koutník, tak i třetí v pořadí Jana a Saša Kumstátovi.
Na házenkářském hřišti se následně odehrálo vyrovnané sedmičkové představení, které pro sebe rozhodly přesnými zásahy Poulová s Červeným, o dvě trefy méně měli Zuzana a Milan Dočekalovi a bronz v disciplíně brali Alena se Zdeňkem Konopáskovi.

Fotbalové trestné kopy znovu opanovali odborníci – konkrétně brankáři krajské B třídy. Již potřetí za sebou dominovala startovnímu poli dvojka Poulová – Červený před párem Tereza a Petr Horovi, třetí místo brala dvojka Markéta Křikavová a Ondřej Kounovský.

Pátá v pořadí přišla na řadu košíková. Přesnou mušku prokázal hlavně pár Kateřina Stachová – Martin Tvarůžek, až za nimi skončil pár Šárka Horníková s basketbalovým specialistou Martinem Borským a třetí Kateřina Strynková s basketbalovým mágem Martinem Horníkem.

Nohejbalové klání vyšlo jednoznačně nejlépe pro manželský pár Tereza a Petr Horovi, kteří ve finále porazili 2:0 na sety Markétu Křikavovou s Ondrou Kounovským. Pět bodíků si za třetí místo připsali Michaela Skřivánková s Tomášem Růžičkou.
Finále dne obstaral líný tenis. Plný bodový zisk si připsal na konto pár Skřivánková a Růžička, kteří ve finále přehráli Bechnerovou s Koutníkem a třetí flek ukořistili Poulová s Červeným.

Jednoduchý součet dílčích bodů pak sestavil konečné pořadí celého dne.
O neuvěřitelných 13 bodů všechny převálcovali Lenka Poulová s Michalem Červeným, druzí skončili Monika Bechnerová a Pavel Koutník, třetí Michaela Skřivánková s Tomášem Růžičkou a čtvrtí Radka Bačáková s Jiřím Holým.